0

taaaak, z pewnością... :P

0

Pique out! to co on ostatnio gra to jakiś żart, niech sobie trovhę odpocznie i może mu to dobrze zrobi

15

W obronie poproszę jutro Bartrę i Vermalena. Niech Pique sobie odpocznie bo ostatnio to go chyba nawet Shakira nie poznaje

0

nie mówie że mają biegać jak Bolt przez 90 minut ale żeby chociaż trochę przyspieszyli a nie chcieli za wszelką cenę najniższym nakładem sił zdobyć 3 pkt

2

Dlaczego Barca nie może grać przez większość meczu tak, jak zazwyczaj zaczyna grać po straconej bramce? To jest coś nie tak jeżeli piłkarze zaczynają myśleć: dobra strzelili nam więc trzeba ruszyć dupę do ataku

0

wgedług FIFA to C. Bravo nie zdobył ligi mistrzów, więc brakuje mu jednak najważniejszego trofeum

0

takie gdybanie nie ma nic do rzeczy. A co do dawania drużynie więcej to może rzeczywiście Suarez był bardziej decydujący, ale fantazja gry Neymara, jego drybling kluczowe podania i sytuacje, kreatywność i znakomita współpraca z Messim było także kluczowe dla Barcy w poprzednim sezonie.
Tak czy inaczej na pewno nie było by żadnych sporów gdyby w 3 znalazło się całe nasze trio :D

0

według mnie Neymar na 2 lub 3 miejscu powinien być

0

osobny dział na stronie :D

0

miło słyszeć ;) chodziło mi o te słowa że kontuzja Messiego może nam wyjść na dobre

1

Wiem że to co za chwilę powiem to szaleństwo ale proszę mieć do tego dystans :D może ta kontuzja wyjdzie nam nawet na dobre. W ostatnich meczach Messi był bardzo aktywny i tacy piłkarze jak Neymar, Suarez czy Rakitić mimo olbrzymich umiejętności nie brali na siebie ciężaru gry. np zamiast oddawać strzał w dogodnej sytuacji to podawali jeszcze do naszej 10, to samo z rozegraniem - klepanie piłki i czekanie czy nasz crack coś zrobi. Teraz będą zmuszeni do takich decyzji i pewnie trochę się rozluźnią. Dodatkowy aspekt to motywacja po stracie takiego lidera. Apeluję jednak o cierpliwość bo na początku nie wszystko będzie wychodzić ;)

0

tak czy inaczej, bardzo trafne ;)

0

bo cytat oczywiście trafny, ale.... ja tej wypowiedzi nie znalazłem i mam coraz większe wątpliwości żeby ktoś mógł wypowiedzieć takie zdanie publicznie

0

mogę linka do wypowiedzi? nie mogę jej znaleźć a chciałbym się przekonać że rzeczywiście to powiedział :D

0

no od mniej więcej nowego roku (styczeń/luty) grał naprawdę nieźle. O to mi chodziło

4

"Świetne widowisko, wielkie emocje..." nie żebym podważał opinię redakcji, ale......

0

gdzie jest rakitić z poprzedniego sezonu??? Dobra ma dzisiaj asyste ale tylko podaje piłki do kolegów, nic przy tym nie wnosząc :/ tak poza tym mam wrażenie że tylko Messi w ataku sie dzisiaj stara, może jeszcze Iniesta i trochę Suarez

2

... Arjen Robben zejdzie kiedyś na prawą

1

tej mówią ze koniec meczu to ide spać narka

7

że tak powiem.....

1

Koledze chyba snickers by sie przydał :D

2

"3 miliony w ramach motywacji" ....... taką motywację to chciałbym mieć do każdej rzeczy w życiu xD

0

hhah nie wiem czy zauważyłeś po reakcji całej strony ale stream wyłączony xD

0

Może komentatorzy Eleven dupy nie urywają ale przynajmniej transmisja się nie zacina i dobra jakość :)

0

o co chodzi? bo chyba nie na czasie jestem :/

0

Spoko koleś, ale niestety chyba za wielu takich nie ma i może być ciężko o takie rozwiązanie

0

Po legii to bym chyba nie płakał że jej oglądał nie będę...

0

przecież napisał :" Na ten moment chyba optymalne ustawienie" ...

0

Mascherano jest świetny ale.... zdarza mu się raz na jakiś czas głupi błąd popełnić i niestety nie jest wysokim obrońcą a taki pośród Daniego i Jordiego na obronie przydałby się koło Pique. Tak że ja byłbym nawet jeśli wszystko bd ok parę Vermalen Pique :)

0

to wg mnie taka opcja by nie przeszła bo piłkarze są zazwyczaj pewni siebie i zawsze było kilku kandydatów a potem presja przy strzale że jak nie trafie to oni powiedzieli że trafiliby czy coś :P moim zdaniem hierarchia powinna być z góry wyznaczony i tyle. tak jak z opaską kapitańską. Chociaż w sumie też ciekawy pomysł z tym przedyskutowaniem kto jest na siłach i czuje że mu się uda.... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?