kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Już chyba za późna godzina na kolege, radzę odpocząć :)
0
zgadza się częściowo to co mówisz ale co do karnych...... Moim zdaniem są dwie techniki ich wykonywania:
1) obserwowanie ruchu bramkarza i posłanie piłki w kierunku przeciwnym niż on się poruszył. Jeżeli jednak tego nie zrobił trzeba wybrać któryś róg i strzelić, wtedy bramkarz nie powinien obronić bo bez wcześniejszego ruchu nie da rady
2) po prostu strzelić mocno w któreś miejsce. Wtedy bramkarz i tak nie bd miał za dużo do powiedzenia. Tak wykonuje karne np. Ronaldo i jak tak je wykonywał np Suarez jeszcze grając w Ajaksie czy w Liverpoolu (kiedy Gerard tego nie robił)
Messi strzela w ten pierwszy sposób i czasami jest on skuteczny, czasami nie. Moim zdaniem karne u nas powinien strzelać właśnie suarez ewentualnie Ney albo Rakitić. I to nie jest żaden wstyd czy coś. Jeżeli będzie to z korzyścią dla drużyny wręcz przeciwnie :)
Takie moje zdanie
0
hahahahha no nie moge z wiary tutaj, jeszcze przed chwilą gdy było 0:0 większość by sama na boisko weszła a teraz same pochwały i plusy, nawet Roberto został doceniony. Ogar wiara
0
i co?????? haters gonna hate
0
Skończcie narzekać na tego Roberto, to sie robi żenujące. Gdy coś zrobi źle to jest słaby jak barszcz a jak coś mu wyjdzie to nic, cisza. Ja na dal uważam i będę uważał że to jest materiał na naszą przyszłość
0
Dobra ręki nie odgwizdał ale pamiętajcie że piłka przed dośrodkowaniem wyszła więc 1:1 ;) bez spiny dzieci
0
każdy by chciał żeby w Ney był w jego zespole
0
w sumie ja bym sie zastanowił nad ŚO Bartra i Vermalen ale taka już była w meczu a Bilbao i nie za dobrze wyszła :/ tak czy siak, chcę zobaczyć Vermalena w podst. 11 :)
0
oni chyba trawę koszą na stadionie
4
czyli linia obrony Alves - Vermalen - Mascherano - Alba bym strzelał
1
Ten dwumecz pokazał, jak ważnym ogniwem w naszej drużynie jest Neymar, ile zagrożenia stwarza chociażby przebywając na boisku. Jakoś odniosłem wrażenie ostatnio że bez Neymara jakoś nie chce się Messiemu grać, nie wiem czy tylko mi się tak zdaje ale gdy są na boisku razem to się szukają i Messi wygląda zdecydowanie aktywniej
0
polaki cebulaki :D ale w TV jest niepodważalnie lepsza jakość i komfort
1
to LM sobie nie pooglądasz
0
W sumie fanie że chociaż kolejną remontade na CN zobaczymy :D
0
Dno i kilometr mułu
0
na kanale Canal+ (tym zwykłym) jest
0
Miło ze strony Barcy że daje wykazać się Szczęsnemu w bramce
2
Miło ze strony Barcy że daje się wykazać Szczęsnemu w bramce
2
hehehe, "wygryzie" xd
0
Ale jarałbym sie gdyby najlepsza 3 to nasz tercet ^^
1
Ten rzut butem był genialny xd lałem z niego
0
chodziło mi po prostu o ten pressing i utrzymanie przy piłce na początku 2 połowy
0
Tej Barca przyjechała do Poznania czy o co chodzi? o_O
1
już nie przesadzaj tak z tymi twoimi gdybaniami.....
0
Czyli Arda będzie czekał na występ do stycznia czy może go gdzieś wypożyczą?
0
koleżanko droga, rozumiem że może ciebie to nie obchodzi, ale od czasu do czasu trzeba zrobić wywiad do obozu wroga :D
1
Bardzo fajnie ale zastanawiam się co będzie wzmocnieniem Realu na najbliższy sezon. Szykuje się jakaś bomba.... na ich stronie rozmarzają się o Aguero, Ibra czy Van Persim.... na nich myśle że nie ma szans ale Veratti albo Reus no nie wiem ale ciekawi mnie to
0
No nie brońcie już tak tego Messiego, owszem coś tam na swoje usprawiedliwienie ma ale to nie był jego finał, to nie był jego turniej. Jak oglądałem mecz to mi sie przypomniały słabe sezony kiedy to Messi spacerował po boisku i dopóki nie było na niego zbliżenia kamery to nie wiedziałem czy jest na boisku.
Pozostaje się pocieszać że przynajmniej jest bogiem w Barcelonie ;)
3
widać że Higuain trenował kiedyś z Ramosem
0
Messi ;) to jest chyba przeznaczenie