0

No ten tytuł to trochę na wyrost

0

nie, ŚO xD

0

z tym woli to nie przesadzaj.... może poza boiskiem ma bliższy kontakt z Suarezem ale podczas meczu zauważyłem, że Messi po zdobyciu bramki czy asysty do Neya to zazwyczaj właśnie do niego podbiega, jakiś misiek, żart na ucho, piąteczki i gramy dalej ;P

2

no z tym "trudno doszukać się tak beznadziejnych i brutalnych zachowań" to trochę przesada, bo oni też potrafią dać w kość nie ze względów sportowych/taktycznych. Przykład? chociażby traktowanie Neymara w ostatnich meczach, skopali go równo w murawą

4

Co??? Alba w ataku jest świetny, daje sporo wariantów, potrafi rozegrać piłkę, umie dośrodkować, dobrze rozumie się z Messim, który często posyła mu piękne piłki za obronę. Czego jeszcze wymagacie? Tylko ma problem z wykończeniem ale to w końcu obrońca

0

Było w przeglądzie memów :D

2

Przecież to co Neymar wyprawiał to była czysta magia, chyba w Hogwardzie się uczył

0

No i chłopaki od wykręcania piłkarzy z murawy znowu mają robotę.... :D

1

Też wam się zdawało że widzieliście dzisiaj Boatenga na boisku?

1

nie no nie przesadzaj, jeszcze jest PSG i Manchester City

1

za 100 mln zł to wiecie co bym zrobił?
Ja... ja bym sobie życie na nowo ułożył....

1

Ja rozumiem że trzeba być pewnym siebie, że trzeba mieć poczucie własnej wartości, że trzeba wierzyć w swoje umiejętności i zawsze walczyć o swoje, ale... ku**a, nie 100 mln

7

nic dodać, nic ująć:

3

Że tak powiem :

-

-

-

-

haahhahahhahahahhaha xD

Jeszcze pamiętam jak oni się z nas śmiali

0

dokładnie :D ewentualnie +18

121

Zawsze żałuję jak widzę zbanowany komentarz który ma wiele poleceń :D

0

Wiem, że nie musimy wygrać, nawet nie musimy zremisować ale po ostatnich akcjach tej "drużyny" marzę o skopaniu ich tyłków (w znaczeniu sportowym) na koniec tej rywalizacji

0

Jak dla mnie to Turan na prawe skrzydło, Messi przypomni sobie jak się gra na środku i po sprawie

0

No niedługo trzeba będzie zainwestować w szerokokątny obiektyw bo się nie zmieszczą nagrody ;)

0

Rozumiem że Lewy z Polski, nasz rodak i najlepszy gracz itd, ale bez przesady. Lewandowski wg mnie na pewno nie zasłużył na 4 miejsce - inni byli po prostu lepsi a zwłaszcza CR

0

Jednak nie pójdziecie się przewietrzyć Panowie ;P

3

"roz***ali rywala z dzielnicy" :D

0

Nie wiem czy po zwolnieniu Mou przeniósł się gdzieś po cichu do Espanyolu czy co ale to tragicznie wygląda

4

Ney w drugiej połowie przyzwoicie, Arda jak na debiut to nie mam się do czego przyczepić a Suarez rzeczywiście zawiódł

3

Koleś jest ślepy, głupi, naiwny czy mówi co mu każą?

0

No też tak pomyślałem ale bez przesady

0

albo dostałbyś bana :)

35

Myślę że Espanyolowi kibicują tylko uchodźcy z Madrytu którzy wylądowali w Barcelonie

0

tak. Parę dni temu xD

0

akurat uwierzę że był to komentarz fana Realu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?