kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ten tytuł to trochę na wyrost
0
nie, ŚO xD
0
z tym woli to nie przesadzaj.... może poza boiskiem ma bliższy kontakt z Suarezem ale podczas meczu zauważyłem, że Messi po zdobyciu bramki czy asysty do Neya to zazwyczaj właśnie do niego podbiega, jakiś misiek, żart na ucho, piąteczki i gramy dalej ;P
2
no z tym "trudno doszukać się tak beznadziejnych i brutalnych zachowań" to trochę przesada, bo oni też potrafią dać w kość nie ze względów sportowych/taktycznych. Przykład? chociażby traktowanie Neymara w ostatnich meczach, skopali go równo w murawą
4
Co??? Alba w ataku jest świetny, daje sporo wariantów, potrafi rozegrać piłkę, umie dośrodkować, dobrze rozumie się z Messim, który często posyła mu piękne piłki za obronę. Czego jeszcze wymagacie? Tylko ma problem z wykończeniem ale to w końcu obrońca
0
Było w przeglądzie memów :D
2
Przecież to co Neymar wyprawiał to była czysta magia, chyba w Hogwardzie się uczył
0
No i chłopaki od wykręcania piłkarzy z murawy znowu mają robotę.... :D
1
Też wam się zdawało że widzieliście dzisiaj Boatenga na boisku?
1
nie no nie przesadzaj, jeszcze jest PSG i Manchester City
1
za 100 mln zł to wiecie co bym zrobił?
Ja... ja bym sobie życie na nowo ułożył....
1
Ja rozumiem że trzeba być pewnym siebie, że trzeba mieć poczucie własnej wartości, że trzeba wierzyć w swoje umiejętności i zawsze walczyć o swoje, ale... ku**a, nie 100 mln
7
nic dodać, nic ująć:
3
Że tak powiem :
-
-
-
-
haahhahahhahahahhaha xD
Jeszcze pamiętam jak oni się z nas śmiali
0
dokładnie :D ewentualnie +18
121
Zawsze żałuję jak widzę zbanowany komentarz który ma wiele poleceń :D
0
Wiem, że nie musimy wygrać, nawet nie musimy zremisować ale po ostatnich akcjach tej "drużyny" marzę o skopaniu ich tyłków (w znaczeniu sportowym) na koniec tej rywalizacji
0
Jak dla mnie to Turan na prawe skrzydło, Messi przypomni sobie jak się gra na środku i po sprawie
0
No niedługo trzeba będzie zainwestować w szerokokątny obiektyw bo się nie zmieszczą nagrody ;)
0
Rozumiem że Lewy z Polski, nasz rodak i najlepszy gracz itd, ale bez przesady. Lewandowski wg mnie na pewno nie zasłużył na 4 miejsce - inni byli po prostu lepsi a zwłaszcza CR
0
Jednak nie pójdziecie się przewietrzyć Panowie ;P
3
"roz***ali rywala z dzielnicy" :D
0
Nie wiem czy po zwolnieniu Mou przeniósł się gdzieś po cichu do Espanyolu czy co ale to tragicznie wygląda
4
Ney w drugiej połowie przyzwoicie, Arda jak na debiut to nie mam się do czego przyczepić a Suarez rzeczywiście zawiódł
3
Koleś jest ślepy, głupi, naiwny czy mówi co mu każą?
0
No też tak pomyślałem ale bez przesady
0
albo dostałbyś bana :)
35
Myślę że Espanyolowi kibicują tylko uchodźcy z Madrytu którzy wylądowali w Barcelonie
0
tak. Parę dni temu xD
0
akurat uwierzę że był to komentarz fana Realu...