4

Ty się śmiejesz, a taki Ronaldo się tym pociesza

4

to twoje zdanie, ale moje tego nie podziela ;) może Suarez trochę więcej pracuje na bosku ale to Neymar stwarza różnicę i ciągnie gre jak trzeba

0

czyli ktoś tam jednak myslał dobrze... :)

8

Patrzcie co znalazłem :D
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45705
przyjrzyjcie się komentarzom białych i wyobraźcie sobie teraz ich miny :P

5

Florek pomylił karierę menedżera w fifie z realem xD
tutaj nie liczą się tylko pieniądze, ważne jest serce i tego Pere$ nie rozumie

1

a czemu niby teraz nie ma sensu?

0

Neymar i Suarez ;)

0

Szkoda Suareza :((((

0

13 zawodników Realu tylko za Pichichi????
Czy według nich tryplet to nic?

0

Jak usłyszałem te brawa publiczności jak Messi oddał piłkę Neymarowi przy rzucie karnym to czuć było taką "magię" :) Ronaldo, nic nie ujmując jego umiejętnościom, nie byłby w stanie tego zrobić

2

Pomimo tego chętnie widziałbym Isco u nas w drużynie :)
Tak w sumie to słyszałem że nie jest On zadowolony ze swojej roli w zespole itd..... :)

4

Jak dla mnie to nie jest jakieś śmieszne czy zabawne. To moim zdaniem jest po prostu przesada ze strony Pique bo Bravo nie pisze na Twitterze coś w stylu: Dzięki Pique za szansę na wykazanie się umiejętnościami ale następnym razem wyjeb tę piłkę w kosmos"

0

DemolkaTeam part 2

11

Ale mi szkoda tego Neymara....

0

Suarez jeeebs z karabinka :D

0

Zdjęcie Messiego mówi : dłużej się beze mnie nie pobawicie...

0

WOW, po takiej przerwie bardzo zdziwił mnie Messi w podstawowej 11(w sensie zapomniałem że wraca) . W sumie dobrze że jakoś znacznie nie straciliśmy na braku naszej 10 ;)

0

wiem niestety pieniądz ma coraz większą władzę, nawet w sporcie, ale to co się dzieje w niektórych klubach to przesada

8

Wiecie czemu nie lubie Realu, P$G czy Manchesteru City? Z powodu ostatniego zdania. Według mnie sportem nie powinny rządzić pieniądze

1

Przepraszam czy ktoś może wie gdzie balowali wczoraj piłkarze Realu?

0

Jak widziałem to podanie od Neymara do Munira z szansą na 5:0 to mi się tak jakoś Jeffren przypomniał z pamiętnej nocy na Camp Nou. Oby dwaj młodzi, zmiennicy z szansą na zdobycie manity. Niestety tylko jeden z nich tego dokonał (jeszcze)

0

Chcę widzieć same 10 w ocenach, no może z wyjątkiem Munira :/

0

rozumiem twoją euforię ale spokojnie gościu ;)

0

jeeests karwa

0

:(((((((

0

co ty nie powiesz xD

0

"7 sekund" :D
kto wie o co chodzi?

3

komentarz na rm.pl:
"podobno Benz i James na lawie
Jak ma Cris dzis blyszczec skoro gra na 9
To tak jakby kazal benkowi mniej jesc"
leje z tego xD

0

jak dobrze że Jamesa nie ma w podstawowym składzie....

1

Panowie jest źle.... dopiero 15 a ja już prawie paznokci nie mam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?