kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ty się śmiejesz, a taki Ronaldo się tym pociesza
4
to twoje zdanie, ale moje tego nie podziela ;) może Suarez trochę więcej pracuje na bosku ale to Neymar stwarza różnicę i ciągnie gre jak trzeba
0
czyli ktoś tam jednak myslał dobrze... :)
8
Patrzcie co znalazłem :D
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45705
przyjrzyjcie się komentarzom białych i wyobraźcie sobie teraz ich miny :P
5
Florek pomylił karierę menedżera w fifie z realem xD
tutaj nie liczą się tylko pieniądze, ważne jest serce i tego Pere$ nie rozumie
1
a czemu niby teraz nie ma sensu?
0
Neymar i Suarez ;)
0
Szkoda Suareza :((((
0
13 zawodników Realu tylko za Pichichi????
Czy według nich tryplet to nic?
0
Jak usłyszałem te brawa publiczności jak Messi oddał piłkę Neymarowi przy rzucie karnym to czuć było taką "magię" :) Ronaldo, nic nie ujmując jego umiejętnościom, nie byłby w stanie tego zrobić
2
Pomimo tego chętnie widziałbym Isco u nas w drużynie :)
Tak w sumie to słyszałem że nie jest On zadowolony ze swojej roli w zespole itd..... :)
4
Jak dla mnie to nie jest jakieś śmieszne czy zabawne. To moim zdaniem jest po prostu przesada ze strony Pique bo Bravo nie pisze na Twitterze coś w stylu: Dzięki Pique za szansę na wykazanie się umiejętnościami ale następnym razem wyjeb tę piłkę w kosmos"
0
DemolkaTeam part 2
11
Ale mi szkoda tego Neymara....
0
Suarez jeeebs z karabinka :D
0
Zdjęcie Messiego mówi : dłużej się beze mnie nie pobawicie...
0
WOW, po takiej przerwie bardzo zdziwił mnie Messi w podstawowej 11(w sensie zapomniałem że wraca) . W sumie dobrze że jakoś znacznie nie straciliśmy na braku naszej 10 ;)
0
wiem niestety pieniądz ma coraz większą władzę, nawet w sporcie, ale to co się dzieje w niektórych klubach to przesada
8
Wiecie czemu nie lubie Realu, P$G czy Manchesteru City? Z powodu ostatniego zdania. Według mnie sportem nie powinny rządzić pieniądze
1
Przepraszam czy ktoś może wie gdzie balowali wczoraj piłkarze Realu?
0
Jak widziałem to podanie od Neymara do Munira z szansą na 5:0 to mi się tak jakoś Jeffren przypomniał z pamiętnej nocy na Camp Nou. Oby dwaj młodzi, zmiennicy z szansą na zdobycie manity. Niestety tylko jeden z nich tego dokonał (jeszcze)
0
Chcę widzieć same 10 w ocenach, no może z wyjątkiem Munira :/
0
rozumiem twoją euforię ale spokojnie gościu ;)
0
jeeests karwa
0
:(((((((
0
co ty nie powiesz xD
0
"7 sekund" :D
kto wie o co chodzi?
3
komentarz na rm.pl:
"podobno Benz i James na lawie
Jak ma Cris dzis blyszczec skoro gra na 9
To tak jakby kazal benkowi mniej jesc"
leje z tego xD
0
jak dobrze że Jamesa nie ma w podstawowym składzie....
1
Panowie jest źle.... dopiero 15 a ja już prawie paznokci nie mam :D