2

Spokojnie, w zeszłym roku Bravo był niepokonany od początku sezonu aż do Klasyku ;) każda passa kiedyś się kończy

0

Możemy się trochę śmieć z tego wywiadu, a szczególnie z niektórych wypowiedzi ale prawda jest taka, że gdyby zrobili taki wywiad z kibicem Barcy, to zapewne efekt byłby podobny. Kibic zawsze broni swój klub i swoich piłkarzy, mimo że często to co mówi jest bardzo nakręcane lub przeinaczane

1

To Lewandowski jest z Polski??? co za koleś xD

6

nie no, bejl umie czarować, np. biegnie biegnie a tu nagle piłka znika

1

A no tak, przecież przelewy mają jakieś opóźnienie, na przyszłość Pere$ musi trochę wcześniej

0

To po Mourinho jeszcze zostało...

0

Perez cwaniak pewnie każdemu sędziemu już wysłał przelew :P

2

Widzieliście ostatni mecz gwiazd? Od razu się rozmarzyłem o powrocie Ronaldinho do Barcelony....

2

??

0

No i prawidłowo :)

0

i tego się trzymajmy :)

0

coś ci nie wyszło śmieszku xD nie mówie nic o pozbyciu się Messiego czy cokolwiek z tym związanego. Po prostu się niepokoję.
Jak ktoś pisze że się boi o występ jakiegoś, powiedzmy, obrońcy to znaczy to że chce go sprzedać żeby nie mieć obaw?

0

z formą myślę że odpalą ale obawiam się że będzie to kosztem właśnie Neymara a bardzo szkoda by było stracić taki filar drużyny, którym właśnie się stał brazylijczyk

1

Tak brzmi optymistyczna wersja. Tak było np. z Suarezem. We wrześniu czy październiku wszyscy się zachwycali duetem Messi-Neymar. Część myślała że jak do tego dojdzie Suarez to będzie bomba i nie do powstrzymania. Była jednak inna część która bała się, że dojście jeszcze jednego zawodnika do ataku może trochę zachwiać ten duet. Koniec końców tridente odpaliło ale na początku nie było aż tak kolorowo, przynajmniej z Suarezem
A wracając do samego Neya... chłopak ma wielki talent i ze spokojem może stać się liderem Barcy, jednak o wiele większą rolę w klubie pełni Messi - dla kibiców, trenerów, sztabu i samych piłkarzy. I gdy powróci to może być coś w stylu : "dziękujemy ci Neymar, fajnie było ale teraz wrócił nasz bóg i on nam da zwycięstwo"

0

Jest super :) ale martwi mnie coś cały czas.... boję się, że jak Messi wróci to Neymar zostanie trochę odepchnięty na boczny tor. Teraz widać że idzie mu znakomicie ale gdy Messi wróci gra pewnie znowu będzie budowana pod niego, a to może przyhamować naszego magika z Brazylii :(

0

ty napisałeś to samo słowo tylko wielką literę dałeś xD

6

hahahhahahah masakracja xD

0

jak pierdolnął

0

chyba smyranie chciałeś napisać, czy co? W każdym razie to nie jest żadna wymiana ciosów xD

1

Wymiane ciosów??? jakich ciosów? to chyba lekkie smeranie jest :)

0

Najpierw niech uprzątną to całe gówno u siebie, potem mogą próbować "naprawianiem" innych struktur

2

przelew poszedł no to musieli kogoś wybrać

0

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać...

0

No w sumie tak. Teraz tak pomyślałem że patrząc na najbliższy mecz wystawienie 4 pomocników nie byłoby najlepszym pomysłem :P

8

Wydaje się bardzo sympatyczny trener, nie nawet przez to że chwali mój ukochany klub ale np. jego podejście do filozofii Barcy czy ostatniego wydarzenia Halloween

0

Roberto w pomocy, Rakitić jako 4 pomocnik i 4-4-2 gramy - takie moje zdanie
No i na obronie Vermalen oczywiście

0

kolejność mnie nawet nie interesuje, liczy się wiarygodność :)

0

Najpierw jest artykuł, że rehabilitacja Messiego się opóźnia, a teraz piszą że jest lepiej niż się spodziewano. To jak w końcu jest?

0

Munir i Sandro zarabiają nawet 1 milion na rok xD To się zdecydowanie nie opłaca

0

Ironicznie ale w ciągu ostatnich sezonów w drugiej wypowiedzi powinien zamienić nazwiska :/ obecnie wkład Messiego wg mnie jest mniejszy niż kiedyś, ale nadal jest decydujący. CR wciąż zależy od swoich kolegów, nic nie ujmując jego klasie.
Takie moje zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?