kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Ta konkluzja to moim zdaniem przesada... nie można wszystkiego zwalać na obronę. Mieli sporo fajnych przechwytów, bloków czy po prostu zatrzymywali ataki. Ale gdy pędzi na ciebie, powiedzmy, 4 piłkarzy Realu, bardzo szybkich i uzdolnionych a zawodników Barcy jest tylu samo albo nawet mniej i są na pewno wolniejsi to co ma ta biedna obrona zrobić. Moim zdaniem wina w rozegraniu, momentami nie było co z nią zrobić albo nie miał kto coś z nią zrobić. Efekt był prosty - strata i kontra Realu.
Zgodzę się jednak że nasi boczni obrońcy nie zagrali dobrego spotkania. Ba, zagrali nawet poniżej ich przeciętności (chociaż Alves na prawej jak tylko był to CR zatrzymywał jak chciał, z wyjątkiem samej bramki:P )
0
No wiem, o to mi chodziło i to mnie trochę drażni czasami. Pikniki piknikami ale od siebie też coś mogliby dać. Poza tym na jakimś ważniejszym meczu raczej mniej jest takich piknikowiczów
0
Co do samego Camp nou..... Ja rozumiem że jest to jeden wielki teatr, że ludzie czekają nie tylko na wynik ale na ładne widowisko. Jednak strasznie drażni mnie niekiedy zachowanie kibiców w Barcelonie. Czasami drużynie jest ciężko i trzeba pomóc! W ciężkich meczach to kibic na natchnąć piłkarza do walki gdy temu nie idzie, to nie może działać tylko w drugą stronę, czyli piłkarz swoją grą rozbudza kibiców. Wiadomo Polska to nie Hiszpania ale u nas doping jest.
Jeszcze bym zrozumiał taki teatr na jakieś ogórki, ale na topowe drużyny jak Real, Atletico czy masę innych drużyn takie wsparcie na pewno się przyda.
Tak dla kontrastu, to w Madrycie na Espanyolu siedzą cicho ale na meczu z Barcą słyszę ich prawie cały mecz - do momentu kiedy zaczynamy ich solidnie miażdżyć :P
0
Prawie bym zapomniał! Mecz meczem, wynik wynikiem, ale proszę o namiary na gości którzy krzyczeli i gwizdali podczas minuty ciszy.
0
No z Neymarem to trochę przesadzasz chyba... Miał parę odbiorów, jakieś dryblingi coś.... Na pewno Messi dużo poniżej oczekiwań ale on ma je zawsze wysoko ponad wszystkimi więc nie można mieć aż takich pretensji.
Mnie dzisiaj najbardziej rozczarował Suarez. Zaliczył kilka takich fail-i że jakbyśmy byli w ekstraklasie to EkstraklasaTrolls byłaby zaspamowana xD
No i brakowało mi kreatywności w pomocy - brak MSN, brak innej alternatywy która zaskoczyłaby SILNIEJSZCHZ rywali
0
Najpierw przegrywa VP, potem Barca, co za straszny dzień! Ide się pociąć....
A tak na poważnie no to luzik dziewczyny: wynik nie jest masakryczny, styl zwycięstwa też. Jedyne co boli to nieudany hołd dla Cruiffa oraz seria zwycięstw ale no co mam powiedzieć, życie.
Patrząc pozytywnie to myślę że taki mecz w tej fazie sezonu i mając przewagę jest przydatny. Nasi dostali zimny prysznic i może to ich zmotywuje.
Także zluzujcie majtasy dziewczyny będzie dobrze:
0
Co ty gadasz? Przestali grać w obronie? Ty mecz oglądałeś?
0
Hahahahha chciałbym widzieć teraz twoją minę
2
Kolega chyba ma transmisję z opóźnieniem
1
Ale Messi speara zrobił na Pepe :D
0
Ja pieDRole ide po kawe
3
Nie mogę z tego księcia Walii :D
1
Nie wiem czemu, ale o ten klasyk jestem o wiele bardziej spokojny niż o każdy inny w moim życiu...
0
Dlaczego dalej jest odliczanie do rozpoczęcia klasyku? :P
2
To ostatnie zdanie trochę prowokacyjne... :D
0
Na canal+sport masz transmisje z obu dzisiejszych meczy, zmienia się co jakiś czas stadion. A cały mecz Barcy leci chyba na nsport
0
To dobrze że nie losujesz :P
34
Dzieciaki wygrały życie
0
Wynik dobry, ale gra już niestety marna, może druga połowa bedzie lepsza
0
Wszystkie oficjalne mecze, europejskie też
12
Propo obecnej sytuacji Realu:
Jeżeli ktoś by grał w FIFA UT I miałby cały skład Realu to nie wiem czy miałby 100 zgrania... :D
0
Komentarz usunięty
0
Nie filozuj.
0
Dobra, trzeba coś napisać....
Jest taka sytuacja: pod koniec pierwszej połowy Suarez miał okazję strzelić, nie trafił. Wcześniej jakiś głupi błąd popełnił Neymar czy Rakitic. Są komentarze na ten temat, sporo krytyki itp. Ale powiedzcie mi, gdzie w takich komentarzach jak : "ale Suarez spieprzył" czy "Neymar co to miało być" jest ukryta informacja o tym, że ktoś chce go sprzedać czy uważa go za jakieś beztalencie ? To jest stwierdzenie faktu, jak sama nazwa wskazuje-komentarz do danej sytuacji. Koniec. A od dłuższego czasu jakieś kazania na ten temat czytam na tej stronie, jeden wytyka drugiemu że ten napisał wcześniej ze coś było słabe a teraz się cieszy....
To takie pouczanie zaczyna mnie bardziej denerwować niż cała ta krytyka na przemian z radoscia.
Oczywiście nie oznacza to że takich typowych hipokrytow też tutaj znajdziemy
10
Komentarz usunięty
4
Napisał "wygrać" więc nie ma potrzeby przejmować się kto jest gospodarzem a kto gościem
0
Jeżeli Unia Europejska się rozsypie, to każdy klub będzie musiał wyrzucić połowę składu? :D
0
albo Douglas
2
Daaaawno nie widziałem najlepszej 11 bez jakiegokolwiek piłkarza z Barcy, Realu i Atletico...