kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś mi powie czemu nie ma tego meczu na Eleven???
0
mi po 38 kolejkach xD
0
Się nam Munir rozbrykał :D
0
Niby tak ale pamiętaj że te oczekiwania są jednak wysokie.... Wiadomo, w takim klubie jak Barca one zawsze takie są ale od niego szczególnie spodziewamy się więcej po tym jak nazwano go : "następcą Messiego"
0
"Kogo obchodzi jak grali?"
Mnie na przykład obchodzi i wiele innych osób, nie tylko na tej stronie. Najgorsze jest to że nikt nie będzie pamiętał o stylu w jakim wygrali to Euro, zostanie tylko sam fakt że to zrobili...
2
Już nie przesadzajmy, moim zdaniem nie możemy się doszukiwać takiego wyroku ze względu na to, że jeden z sędziów był kiedyś związany z naszym odwiecznym rywalem...
6
Cały artykuł spoko ale to ostatnie zdanie mnie przeraziło... ;D
26
Chyba zobaczyłem już wszystko, mogę umierać ...
A tak poważnie to miły gest ze strony Ronaldo ;)
0
dzięki ziomek, a ty oglądasz regularnie czy to wyczytałeś czy jak? ;P
3
Ja tam nie będę udawał znawcy bo ligi francuskiej nie oglądam, nie znam człowieka i nie widziałem jak on gra. Ktoś może powiedzieć jaki ma chopok charakter i umiejętności ? ;)
0
Fragment artykułu na stronie ligamistzów.com :
"Czy to możliwe, że jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu, w najlepszym wieku dla zawodnika, zakończy reprezentacyjną karierę? Trudno to sobie wyobrazić, jednak na dzień dzisiejszy wszystko na to wskazuje. W Leo Messim coś dziś pękło i wydaje się, że trauma kolejnego przegranego finału może być nie do zaleczenia…"
Trauma kolejnego przegranego finału?? Nie mogę xD
0
A wszystko przez to że Higuain nie trafił setki.... :D
nie no żart oczywiście. Ja jestem w głębokim szoku jeszcze, myślałem że Leo dociągnie jeszcze do następnych mistrzostw świata no ale trudno, bez względu na to czy nam się to podoba czy nie, to jest jego decyzja i musimy ją uszanować.
0
hah. chciałem usunąć komentarz ale się jakoś nie da xD więc zostawiłem licząc że nikt nie przeczyta :D
3
A może po prostu.... Neymara trochę przycisnęło i do kibla musiał pójść
0
Niby trochę racji masz, ale będzie mi go brakować jeżeli nie daj Boże odejdzie.
0
A Ronaldo i tak się pociesza że na EURO ma tyle samo bramek co Messi :D
0
Suarez bez żadnego porządnego zmiennika to może być kiepski pomysł.
A ja coś czuję że jakiś jeden piłkarz klasy światowej do nas dołączy tego lata. Nie wiem kto ale czuję jakiś konkretny transfer
1
To...... ile za tego Kutinio??? :D
0
Pomimo tego jak wielkie kontrowersje wzbudza we mnie każdy artykuł o tym zawodniku muszę mu jednak przyznać rację co do jednego: Messi, według mnie, nie ma charakteru do bycia liderem zespołu. Widać to zwłaszcza w meczach z silniejszymi rywalami. Messi jest świetnym piłkarzem, według mnie, najlepszym na świecie, ale nie umie poderwać swoich kolegów do walki (no może czasami jakimś genialnym zagraniem), po prostu nie jest do tego stworzony. I wcale nie znaczy że ktoś kto tego nie ma nie może być najlepszym na świecie ;) taki instynkt kapitana ma według mnie Mascherano i Pique, kiedyś znakomitym liderem był również Puyol
4
szczerze wątpię żeby jego największym mankamentem jest szybkość. Jeżeli wywnioskowałeś to po słynnej akcji z Balem to powiem ci, że nie ma wielu obrońców którzy by za nim w takiej sytuacji nadążyli. Bartra nie jest wolny, mało zwrotny tak ale nie wolny, według mnie on czasami trochę nie ogarnia co się dzieje na boisku i tu jest problem. A serca do gry nie można mu odmówić
1
pamiętaj tylko że ma starego w więzieniu xDD
0
Na tej konferencji było też powiedziane, że do Barcelony wraca Denis Suarez :)
Dobrze, chłopak ma potencjał. Żeby tylko szansę dostawał bo skończy jak Bartra
11
z kim?
0
a to w takim razie polecam komentarz :P
0
Najbardziej nie mogłem z tej radości CR kiedy to strzelił decydującego karnego i cieszył się jak dziecko z zabawki a cała drużyna go wyściskała i on sam leżał dumny z siebie z bananem na twarzy i zadowolony.
Szkoda że taka sama sytuacja nie mogła się wydarzyć w 120 minutach gry, ale w sumie jak można takie coś zrobić jak się znika z boiska
0
jako że nie jestem owym starszym kibicem mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Albo jakieś artykuły podesłać ;)
3
A dlaczego nie ma opcji w stylu: Atletico bo na to zasłużyli swoją grą i zaangażowaniem? czy coś w tym stylu?
0
Dawno nie widziałem żadnego meczu z rywalem przynajmniej średniej półki, żeby Piquś był ostoją defensywy. jak już to Masche w taką rolę wchodził
5
z tym Pique to nie przesadzaj...
0
Luis Suarez "Przekraczając granice"