1

Po co mamy pomoc? Żeby klepali sobie między sobą piłki i od czasu do czasu jak Messi czy Neymar się zgłoszą to oddają im piłkę ? Od dawna nic się z tym nie zmiania oprócz pojedynczych meczy

0

Czekam na pierwszy strzał

0

zluzuj poślady, Florek znalazł kolejną śmieszną wymówkę i wszyscy o tym wiedzą...
Powiem więcej, nawet Florek wie że wszyscy wiedzą

0

Nie nie nie, źle mnie zrozumiałeś ;) nie chodzi o to żeby służby mogły nas karać za rzeczy których nie zrobiliśmy... Chodzi o to żeby przyjąć ten osąd z którym się nie zgadzasz i odwoływać się uzasadniając to odpowiednio. Może głupio to brzmi na tle prawa ale w tej sytuacji myślę że jest logiczne :)

0

Znaczy się sędziowie rządzą i tak jest , stety niestety :)

6

Mówisz słusznie ale niestety na boisku to sędzia decyduje o tym co ma się dziać na boisku. Jakby policjant kazał ci podczas jazdy zjechać na pobocze bo twierdzi że jedziesz za szybko to nawet jeżeli jedziesz przepisowo to musisz się go posłuchać bo będziesz podnosił konsekwencje :)

0

No wiadomo :D ale coś tam w końcu muszą chyba ugrać ... :/ :P

3

Już nawet nie chce mi się tego po raz kolejny komentować... Marzy mi się tylko, żeby jak Real będzie kiedyś w finale CdR i rywalem nie będzie Barca to zgodzimy się żeby grali na Camp Nou :) pokażemy klasę!
Marzenie jednak chyba odległe... Futbol to obecnie nie tylko sport

0

Helena, mam zawał xD

0

Komantatorzy chcą porównywać Pique do Ramosa a Pique takie rzeczy robi... :D

5

No nieee Arda, Neymar, Suarez... Takie błędy w przyjęciu piłki i zabraniem się z piłką że ich nie poznaje

0

Którzy to nasi? :D

1

Nie lubię takich analiz, błędy sędziowskie były, są i (może ) będą częścią futbolu

1

mądrego to aż miło posłuchać... :D

0

nie oceniaj go jako człowieka po jednym konflikcie...
Nie chodzi mi tutaj o samego Lucho, nie możesz tak oceniać ludzi, nie masz żadnych podstaw do głoszenia takiej opinii o LE

0

Ja byłem pewny że to Rakitic taką piłkę kopnął

0

"Messi, Suarez i Messi " ? No Neymar jest porównywany do następcy Messiego ale nie przesadzajmy :D

0

Nawet jeżeli długo przy piłce to moim zdaniem to nie jego wina ;)

5

Lucho! Żarłacz do bazy. Powtarzam, żarłacz do bazy :D

0

Ma ktoś linkasa do bramki naszego sznajpera ? :D
O Paco chodzi jak coś

0

Wiecie co sobie ostatnio uświadomiłem ? Że wyrażenie : "zarówno na boisku jak i poza nim" jest przez naszych zawodników i Lucho używane najczęściej :D

0

Wiem że ze względu na wiek ale bez przesady...
Znaczy lubie go, jego styl gry ale to jest moim zdaniem przegięcie. :P

0

Ktoś widział ostatni ranking najbardziej wartościowych piłkarzy ???
Neymar pierwszy xD

0

Chyba jesteś ślepy jeżeli nie widziałeś że Neymar czasami sam ciągnął grę ... Messi też miał słabsze momenty w tym sezonie jak każdy, nie był liderem jeżeli chodzi o ciągnięcie gry w każdym meczu ,
I to co mówiłem, Ney czasami miał głupie starty itp ale raz mu coś wyjdzie kiedy innym nie wychodzi

4

Oprócz tego wszystkiego co wymienili koledzy wyżej jest jeszcze jeden aspekt: gdy drużyna stoi Neymar potrafi wziąć ciężar rozgrywania na siebie. I jasne, zalicza czasami strary, nie wyjdą mu podania czy strzały ale zrobi jedną czy drugą akcję po której padnie gol

0

Właśnie w takich meczach ubolewam nad brakiem prób strzałów z dystansu ze strony naszych piłkarzy

3

Już walić te statystyki, jak ja ich nie lubię ....
Sama gra, wpływ na tę grę i to jak ci piłkarze wyglądali na tym boisku powinny dawać tę nagrodę -nie osiągnięcia... Wiadomo że noga to sport drużynowy ale nagroda indywidualna powinna dotyczyć INDYWIDUALNEGO zawodnika

0

Z tym flashscorem to dobre :D

4

skąd wziąłeś pomysł żeby pod artykułem o asystach Neymara pocisnąć Cristiano od wymuszacza karnych?
NAUCZ MNIE TEGO :D

0

Szkoda trochę chłopa... Ale z drugiej strony on obecnie moim zdaniem był najgroźniejszym zawodnikiem Realu... :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?