kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się z tobą w większości ale jedno muszę powiedzieć: nie porównujmy wagi znaczenia sukcesu olimpijskiego w skokach narciarskich i piłce nożnej...m zgadza się, w skokach Olimpiada jest najcenniejsza i ten cytat który dałeś jest prawdziwy. Ale błagam, piłka nożna na olimpiadzie to jest tylko... dodatek? Nie wiem jak to nazwać :/ nie ma tam wielu świetnych drużyn. Z tego co wiem to jedzie na nie mistrz każdego kontynentu i gospodarz turnieju więc na swiatowym pozomie jest właściwie zazwyczaj mistrz Europy i Ameryki Południowej . Więc Złoty medal Leo na olimpiadzie jest spoko, miło wygląda w gablocie ale przy mistrzostwie Europy wypada według mnie słabo.
0
Ja bym jakąś zbiórkę zrobił :D
0
Trochę martwi mnie stwierdzenie Gerarda ze na zgrupowaniach dochodzi między nim a Ramosem do zbliżenia... :D :D
0
No właśnie o to mi chodzi xD gusta mówią ci o takich rzeczach jak pepsi vs cola itp itd. A rozmawianie tytule najlepszego piłkarza to nie jest kwestia gustu :P
Dla mnie najlepszy jest Peszko bo tak, bo go lubię, takie mam GUSTA... To ma być opinia? Argument?
A co do twoich argumentów dlaczego wolisz CR to właśnie o tego typu odpowiedz mi chodzi, a nie "bo taki mam gust" . Inna sprawa że to co napisałeś nie wystarcza na tytuł najlepszego piłkarza i jest w nim wiele nieprawidłowości. Twierdzisz że ON poprowadził Real do 3 LM??? Czyli nie jesteś fanem Realu tylko CR7 :/ powiedz mi na koniec, co ma Ronaldo więcej oprócz balansu ciałem (i tak naciągane :D ) i poza dobrym wykończeniem i dobrą główką :)
1
Ooo, taki piękny komenatarz na poprawę humoru, dawno się tak nie uśmiałem :D
No ale po kolei...
1. Statystyki które przedstawiłes się zgadzają... Ale czemu nie ma w nim wszystkich? Czemu nie ma mistrzostw Hiszpani? Pucharu Króla? Złotego buta? Bramek, asyst? Czemu tego nie uwzględniles? Jak przychodzą dzieci kłócić się kto jest lepszy to zawsze wyciągają niezastąpione statystyki... Kiedy w końcu część z nich jest dla nich niekorzystna to zapominają? ...
2. Według mnie Ronaldo obecnie to tylko egzekutor, golleador... Fakt, w ManU był wszędzie na boisku ale obecnie nie strzela już tak dużo z dystansu, z rzutów wolnych czy po akcjach indywidualnych ;) najczęściej wykonczenie akcji albo główka. Nie ujmując nic jego umiejętnością to stał się typowym snajperem.
3. Zgadzam się że CR jest ambitny ale nie to świadczy o wysokim poziomie sportowym... Mówimy o sportowcu a nie o Couchingu ;) z drugiej strony, poczytaj sobie biografię Iniesty, Xaviego, Suareza czy kogoś kto miał styczność z Messim to zobaczysz że też wywarł na nich ogromny wpływ mimo że na boisku tego nie widać :P
4. Mówisz że dla Ronaldo nie ma znaczenia kto gra u jego boku, po części się zgadzam bo to charakteryzuje światowej klasy piłkarzy, ale o Messim można powiedzieć podobnie : Ronaldinho, Eto, Pedro, Henry, Xavi, Iniesta , Rakitic... Można by wymienić wielu innych i jest podobnie. Argument że bez Xaviego i Iniesty Messi zniknie był już obalony jak Generał odszedł, obiecnie również Iniesta nie gra zawsze w podstawowym składzie i mimo wszytko Messi potrafi zabłysnąć
Nie chce mi się już reszty poruszać zważając na to że nie wiem nawet czy na to odpowiesz lub przynajmniej przeczytasz :P
Pozdrawiam
0
Jak ja nienawidzę zdania: kwestia gustu xD no po prostu nie znoszę... Tu nie gadamy o naszych upodobaniach tylko wymieniamy się argumentami by dojść do jakiegoś wniosku. Jeżeli ktoś pisze że woli Ronaldo czy Messiego bo TAK MU SIE PODOBA to jest po prostu śmieszny, mówi o swoich gustach i nie popiera ich niczym. Jedni wolą blondynki, inni brunetki ale ja się nie pytam kogo wolisz tylko dlaczego go wolisz...
0
Panowie! (Piłkarze xd ) mam gdzieś to trofeum, mam gdzieś ze jest to ostatni mecz w sezonie, mam gdzieś że może nie wszystko poszło po naszej myśli w tym sezonie ale apeluję: Grajcie z walką dla Lucho, pożegnajmy go po królewsku !
VeB
1
Marzy mi się żeby nowy trener , ktokolwiek nim zostanie, zachował się jakby nikogo nie znał. Szanuję każdego naszego piłkarza za to co robi dla naszego klubu ale to stawi na równi każdego piłkarza, może rozwinie się przez to Paco, może Arda... Nie chce żeby grali piłkarze ci sami tylko dlatego, że zdobili 2 lata temu tryplet i są zgrani. Dodatkowo to zmotywuje wszystkich do grania na najwyższych obrotach bo nie będą pewni wyjściowego składu
0
Jeżeli defensywni pomocnicy to jak już Busi i Rakieta... Nie chodzi tylko o to że Eriksen nie jest stworzony na tę pozycję, on po prostu by się marnował koło Busiego, Messi by sam rozgrywał
0
No wiesz, to że gra takim systemem to jeszcze nic nie znaczy... Może równie dobrze pozostać przy 4-3- 3 , wątpię że Ernesto będzie od razu rewolucje robił :P
0
No chciałbym na jakiś ogórków szczerze mówiąc :P żeby zobaczyć jak się bawią, chce poczuć te magię :D
Chociaż jeśli trafi się akurat wtedy jakiś mocny rywal to też przemyśle
Dzięki za info ;)
0
No liczę że tak zobaczę świetny meczyk :D
No rzeczywiście, cena niezbyt wygórowana jak na tamte standardy
0
Pewnie, fajnie ze strony klubu że tak napisali ale trzeba pamiętać że to jest apel do kibiców którzy równie dobrze mogą mieć to w pompie :D
0
Tych Dembele jest tylu teraz że ciężko ich nawet w fifie rozróżnić :D chodzi ci o tego z Borussii czy kogo? :P
0
Wie ktoś ile mniej więcej może kosztować bilet na CN w wrześniu ? Powiedzmy żeby siedzieć na trybunie wzdłuż lini bocznej boiska , w miarę blisko murawy?
0
Po części tak ale idąc tym tropem możemy dojść do wniosku że gra obrońcy zależy od jakości pressingu napastników :D
2 czy 3 w rankingu tutaj, moim zdaniem nie zasługuje
0
Mi się marzy Coutinho albo Ericksen... Już grają na światowym poziomie, są twardzi po doświadczeniach z ligi angielskiej, potrafią świetnie kreować okazję i dodatkowo pierdzielnąć z dystansu ;)
1
Nikt nie da za Gomesa 50 mln... Patrząc na jego formę i sytuacje w Barcelonie jak ktoś da 30 mln to będzie huk
0
Ale za to nie ma żadnej nagrody czy coś... Taka sytuacja że dwóch zawodników miało najwięcej bramek była niedawno, 2 lata temu chyba czy jakos tak i nikt się tym nie przejmował ;)
Jeżli chodzi o gole to liczy się głównie złoty but
0
Według tego rankingu ;)
Wg mnie nie zasługuje na 2 miejsce ŚO na świecie
1
Oczywiście Marcelo ma świetny sezon i zasługuje wg mnie na to 2 miejsce ale jednak on jako boczny obrońca ma zupełnie inne zadania niż środkowi obrońcy. Jak dla mnie środkowi obrońcy powinni być w oddzielnej kategorii niż boczni.
Taki Alves np też ma świetny sezon ( nie oglądam ligi włoskiej ale parę asyst tam ma z tego co wiem a to co robi w LM to magia
0
No tak, zgadza się
Ale sprawa cały czas otwarta :P
0
A pytałeś? :D
To co napisałem było celowe xD po prostu nie lubię skreślac czegoś /kogoś przedwcześnie
0
Nie nawidze łączenia ZP ze statystykami? Po to jest złoty but żeby nagradzać króla strzelców. ZP to nagroda dla najlepszego piłkarza, nie dla łowcy bramek, nie dla tego który wygrywa trofeum ale dla tego, który gra najlepiej, strzela,asystuje , drybluje, ma duży wpływ na losy meczu itp
1
Ja bym powiedział że to tak 50 na 50 % ... Albo wygramy ligę albo nie ;) wszytko jeszcze możliwe jeżeli chodzi o naszą rywalizację o tytuł
0
Przecież Real traci sporo goli... Oprócz ostatniego meczu dawno nie mieli czystego konta
0
Czemu niby ? On ma przed sobą jeszcze sporo lat grania, być może pokaże o wiele więcej niż obecnie ;) nie skreślaj go jeszcze
0
No nie do końca gościu... Rozumiem żeby nie obrażać, wyzywać czy się wywyższac ale nie można po prostu omijać tematu, trzeba się wypowiadać. Owszem czasem trzeba zachować się jak teraz Luis Enrique ale nie cały czas
0
Jak przeczytałem artykuł to myślałem że jakaś "darowizna" od Pereza została wykryra :D
Tak na poważnie to tytuł artykuł jak z Onetu trochę :P
1
Zdania na ten temat są podzielone... Jedni mówią że był, inni że nie. Ja słyszałem również opinie ze był faul :P osobiście twierdzę że takowego nie było ale niewątpliwie Umtiti dał arbitrowi pretekst do podyktowania 11 więc moim zdaniem delikatna nota w dół za to zagranie