1

Pocisk z samonaprowadzaniem:D

0

2 gole z dystansu które pomiętam to gole w presezonie :p a jeden z realem chyba... Ale nie jestem pewien
Ale tu nie o to chodzi, Chorwat bardzo rzadko oddaje strzały na bramkę z za pola karnego

22

Udzielam zgody na bombardowanie xD

3

No i na te piękne bramki Cou czekamy;) Brazylijczyk ma świetnie ułożoną prawą nogę więc tylko korzystać, aż się prosiło o zawodnika który zdobędzie gola po strzale z dystansu. Często piszą tutaj że Rakitic to potrafi. Ja bym powiedział że potrafił w Sevilli, bo w Barcelonie pamiętam chyba takie 2 czy 3 gole. Chorwat strzela też zupełnie inaczej, piłka po jego uderzeniu leci prosto ale jest piekielnie mocno kopnięta. Ale jeśli piłka jest podkręcona i wpada idealnie przy słupku do siatki to jest magia *-*

0

Ale Pique ani nie przyspiesza ani nie dogania, bieg to nie tylko kwestia tego czy jesteś wysoki... A co do Pique... Wzrost to chyba jego jedyny atut ostatnio :/ (z wyjątkiem pojedynczych meczy)

0

I bardzo dobrze.... Pisałem to już kilka razy ale od kilku sezonów postawa Pique (poza niektórymi spotkaniami) mnie niesamowicie irytuje. Zero zwrotności ani przyspieszenia, głupie zabawy w narożniku boiska, nieumiejętne próby wyprowadzenia piłki przez wbiegnięcie na połowę przeciwnika i kręcenie się na prawo i lewo gdy tylko rywal wchodzi w drybling.... MINA: ZAPRASZAM! :D

1

No oczywiście że tak, były mecze ostatnio gdzie Messi nie podawał do Dembele albo grali tylko na klepkę stojąc 2 metry od siebie :P Więc ta współpraca będzie kluczowa.
Pociesza mnie jednak fakt, że z Neymarem Messi też początkowo się nie dogadywał, media mówiły że Neymar chce być liderem, skraść te funkcję naszemu magikowi ale koniec końców, stworzyli świetny duet;)

0

No ale mimo wszystko to robi to po zagraniu francuza więc tak czy siak Dembele musiał poczuć się dobrze;)

12

Lubię oglądać takie smaczki z treningów Barcy :D oto najnowszy z nich:


Jeśli Messi zatrzymuje rondo żeby ci pogratulować to cud znaczy, wyczuwam przebudzenie Dembele:D

0

Na Twitchu jest xD wpisz ChelseavsBarcelona
Beka z typów :D

0

Jeeeest przełamanie

0

Dokładnie, "Do znudzenia" xD

0

No zdobyli bramkę to nie ma co się dziwić

0

To się musiało tak skończyć

0

No w sumie mecz Barcy póki co nudny więc w zależności od poziomu Bayernu mogą ich częściej pokazywać
No i oczywiście tam gra nasz polak rodak najlepszy więc pokazują ;p

7

Pique zwrotność ruskiej łodzi podwodnej... Niech ten Mina się aklimatyzuje szybciej bo nie mam do gościa już cierpliwości...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie przesadzaj z tą nudą;) moim zdaniem bywało gorzej... A poza tym pierwszą część sezonu grali ładnie, nie mówię tylko o wynikach

1

Ja mam takie wrażenie od września xD

7

Ładny bait :D już 2 rybki w sieci xD

2

A co pokazała reszta drużyny? Niewiele więcej, jeśli nie gorzej

1

W końcu jakiś normalny komentarz odnośnie formy realu, postawy PSG i kwestii Ronaldo jako najlepszego piłkarza na świecie. Nic dodać, nic ująć ;)
Odnoście Ronaldo najsmutniejsze jest to że ludzie patrząc na jego wyniki zobaczą sporą ilość bramek zdobytą przez niego i znowu będą go wychwalać pod niebiosa, że on "poprowadził" Real do zwycięstwa. Nie ujmuję umiejętnością Ronaldo ale obecnie jest on dla mnie tylko najlepszym napastnikiem.

1

O! Ofsajd, zaskakujące :O

1

Dlatego szkoda że Coutinho zszedł bo on jako jedyny próbował coś strzelał

0

Ledwo oczy otwarte miałem w pierwszej połowie...

0

Temat jest wałkowany co roku... Niech w końcu wybiorą stadion gdzie będzie rozgrywany finał przed rozgrywkami jak to było w naszej pięknej Polsce przed budową Narodowego

0

Pytanie źle sformułowane :P
Oczywiście że chciałbym, żeby finał odbył się na Camp Nou ;) ale wiem że jest to malo prawdopodobne więc według mnie powinien się on odbyć np na Stadionie Atletico

0

Zazdro :D Ja mam jutro ostatni egzamin

0

Tak, i żółta kartka a najlepiej czerwona i zawieszenie na kilka meczy... Ewidentny faul Pique i tyle w temacie, nie ważne czy miał rękę wyprostowana, zgięta czy złamana, hiszpan ją chwycił i pociągnął

0

Nooo gra żenade ale z tym wyrzuceniem z boiska to bym nie przesadzał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?