kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Ja tam myślę że ta chorągiewka to trochę przereklamowana przez zbyt częste powoływanie się na nią ;)
Każdy się czasem zmienia, to jest element człowieczeństwa, nie ma w tym nic złego
0
Otoczenie Neymara musi być bardzo naiwne, jeżeli wieżą w to, że operacja zostanie domknięta w tym tygodniu
0
Ogląda ktoś finał ESL One Cologne? Też macie coś takiego, że jak widzicie zawodników Vitality to się wam jakoś ciśnienie podnosi? Nie wiem czy to kwestia narodowości czy czego ale kompletnie nie trawie gości
0
@Momalsino a Cou z Manchesterem?
1
@Deraxium no jasne że Matuta o niczym nie świadczy, ale nie chce mi się wierzyć, żebyś miał takie samo zdanie gdy poznałeś wyniki swoich egzaminów;) więc daj się chwilę pocieszyć ludziom
10
@Deraxium komuś ty chyba matura nie poszła kilka lat temu xD
8
@moronw tak jak jest napisane, Griezmann nie oznacza końca starań o Neymara
0
@Danny Gaucho Tylko troche inaczej, jak komus godzina pracy wystarcza na miesiac a innemu na poranne zakupy;)
0
@5andman tu nie chodzi o krótką pamięć, po prostu niektórzy, w tym ja, doceniają jego umiejętności i uważają, że przyda się on Barcelonie.
Ja tam się cieszę, może zmienisz zdanie
2
Życzę mu powodzenia, dobry sezon w jego wykonaniu, niech się odbudowywuje dalej
0
@4drian0 jak tak to spoko, nie płotki nauczyły czekać do oficjalki. Jak to się mówi, lepiej się miło zaskoczyć niż niemiło rozczarować :D
0
@l0Messini Ja ci powiem, że kilka tygodni temu to śledziłem to gdzie może się znaleźć cały czas, chciałem go u nas. Ale obecnie... To nie wiem czy to wina plotek czy samego de Ligta ale mam to gdzieś także +1 :D
8
Nie mogę się doczekać tego 1 lipca, wtedy się zaczyna powoli wszytko wyjaśniać. Jeśli wtedy nie będzie konkretów w sprawie Griezmanna, to raczej wątpię w jego przybycie, za długo by się do tego zbierali. Jeśli uda się sprowadzić Francuza... i nie ustaną plotki o Neymarze - które już wyglądają o wiele bardziej prawdopodobnie niż jeszcze miesiąc temu, to w ogóle będzie się działo :D Jak wyobrażam sobie nasz skład z Neymarem Suarezem Griezmannem i Messim to będzie nieziemsko :) Żaden Hazard czy Jović tego nie przebiją. A De Ligt byłby tylko truskawką na tym torcie
Są tylko 2 "Ale":
1. Nie zamkniemy się w życiu finansowo z tymi transferami sprzedając tylko Gomesa, Denisa czy Rafinhi... Dembele/Cou będzie musiał odejść... Osobiście jestem fanem brazylijczyka i uważam, że z innym trenerem albo po resecie na CA mógłby nam dać sporo radości.
2. Póki co są tylko plotki i zaraz się może okazać, że zostaniemy w tej samej sytuacji co jesteśmy + De Jong
To okienko będzie ciekawe
1
@IronSanHybrid Masakracja jest z tymi newsami... Zastanawiam się jak musi to być śmieszne dla piłkarza, który czyta takie pierdoły na swój temat
0
@Danny Gaucho Lewackie badania => lewackie wnioski
A tak na poważnie, nie wiem co to za badania bo źródła autor oczywiście nie zamieścił... Ale ja powiem tak: Znam osobiście sporo małżeństw - i tylko jedno z nich rozwiodło się. Reszta ma wspaniałe rodziny, spokojne życie... Nie mówię że żyją bez problemów ale generalnie jest okej. Z drugiej strony, ostatnio z uwagi na moją pracę obracam się wśród ludzi, którzy mają gdzieś ślub. Efekt jest taki, że większość z nich zmienia partnera jak rękawiczki, mają dzieci z którymi nie mają kontaktu i żyją nieszczęśliwie.
Nawet jeśli te badania zostały przeprowadzone sprawiedliwie, to ja zawsze będę się kierował własnym doświadczeniem i obserwacjami, polecam to wszystkim.
0
@swiergol2 Skoro masz do czynienia z takimi chorobami to nie rozumiem dlaczego masz taki dziwne komentarze, nie mówiłem, że obraziłeś go, po prostu wypowiadasz się na tematy, na które nie masz pojęcia. Pozdrawiam
0
@Rewolucja123 oko
0
@Grzesior667 ja też chętnie zagram
0
@swiergol2 Przez takich jak ty obraz polskiego społeczeństwa jest jaki jest... Nie wiem czy masz rodzinę, dzieci czy cokolwiek ale współczuję tym, którzy muszą na co dzień doświadczać takiego zachowania... Zachowałeś się jak burak i nawet się przyznać nie umiesz
0
@swiergol2 nie dziękuję tylko naucz się trochę życia i kultury, zachowaj klasę a nie zachowuj się jak ostatani cham
0
@swiergol2 poczytaj sobie o chorobach, zanim zaczniesz się o nich wypowiadać. Brak słów.
2
Dobra, mam już dosyć tych bezsensownych plotek transferowych, cokolwiek się dzieje to od razu nowe spekulacje... Będę zadowolony jeśli do Barcy przejdzie De Ligt i Griezmann, tyle mi wystraszy:) a co do innych klubów to średnio mnie to obchodzi, ale Mbappe i Ney myślę że zostaną w Paryżu
0
@puyol_presidend5 ma Pan dowód? :D
3
No to już za chwilę się okaże: Czy potężny Van Dijk poprowadzi Holandię do trofeum czy to Wspaniały CR7 po raz kolejny pokaże, że jest liderem każdej drużyny, gdziekolwiek nie zagra!
Bitwę o ZP czas zacząć!
0
@FC1899Barca United nie potrzebuje klasycznej 9 bo nie grają taką formacją, PSG może tam posadzić Mbappe , w końcu często gra na napadzie, a Juve ma Ronaldo który gra tam rolę typowej 9 i zmiennika Mandzukica.
2
@FC1899Barca Jak już to najlepsza 9 w bundeslidze... Bo Jovic odszedł ( żarcik). Niestety Robert się sprawdza tylko w Bundeslidze, silniejszy rywal i znika, no i oczywiście wiek robi swoje, jakby poszedł za 50-60 to by był huk, i nie wiem kto by go kupił
0
@FC1899Barca nie wypowiadaj się na tematy, na które nie masz pojęcia. Nie wiesz nic i jego psychice więc się powstrzymaj. I jak kolega słusznie zauważył, Cou w Barcy i w Brazylii to zupełnie inni zawodnicy. Poczytaj trochę o mentalności Brazylijczyków to zrozumiesz:)
0
@FC1899Barca Według mnie i tak trochę zawyżona ta wartość, nikt by tyle za niego nie dał teraz
0
@Cochise nie no, każdy ma prawo do swojego zdania ;) ale gdy się mylisz i próbujesz wcisnąć to tutaj w postaci bana za takie pisanie to już jest przesada.
0
@Cochise Ale określenia na tej stronie nie odnoszą się do konkretnych osób tylko do ogół zachowań typowych dla Polaków...
Strażniku moralności, wyluzuj!