kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś czy można wykupić dostęp do zagranicznych kanałów (najlepiej angielskich) gdzie transmitowana jest LM? Oczywiście interesują mnie tylko te wybrane kanały a nie cały broadcast
0
A ciekawe skąd pieniążki na te modernizację... :D
5
Bramkarz roku: Thibaut Courtois
Jedenastka roku: David De Gea....
FIFA XD
0
A ja się jednak zgadzam z twoim poprzednikiem, w końcu prawda zatriumfuje!
0
Aaaa, dzięki;) jakoś miałem przekonanie że Superpuchar Europy jest po to żeby wyłonić kto jedzie na KMŚ, nie wiem skąd tak myślałem.
0
Kto jedzie na Klubowe MŚ? Real czy Atletico?
1
Suarez kolejną piłkę przepuszcza celowo, to się robi nudne
0
Idąc tym tokiem myślenia możemy dojść do wniosku, że nie warto chodzić na wybory bo przecież i tak nie zostaniemy prezydentem...
Wiadomo, że skoro klub negocjuje to go zapewne stać na zawodnika, ale po to są komentarze żeby komentować :)
0
Szkoda tej Brazyli, wg mnie zasługują co najmniej na remis po 90'
0
Nie mierz wszystkich swoją miarą ;)
0
No to Marc poszedł na Zamore... Oczywiście nie jego wina
0
Dobra, już się skończyłem śmiać xD
0
I got nothing to say
0
Od kiedy używa się ironi na stronach internetowych xD
0
Zeszła mu XD
0
Trzeba było pisać wcześniej czy warto obejrzeć :D
0
No 4 % dokładnie xDD
1
O! Czyli nasi jednak umieją grać?? Dobrze, że nam przypomnieli
0
Mhm...
2
Helena miałem zawał
2
Przecież my nie potrafimy na połowę Romy wejść...
1
Myślę, że ża nasza pomoc czy atak nie miała za dużego wpływu na gre więc czy grałby Gomes za Info lub Paco za Suareza to za dużo by nie zmieniło ;p
0
Pique taktyczne wyjaśnienie xD Umtiti nie dowierzał :D
0
Całe szczęście twoja opinia też jest bez znaczenia i taki ktoś tak niekompetentny jak Pique pod względem liderowania nie zostanie kapitanem
27
Eeeeeee.... ale skąd w ogóle temat ronaldo? xDD A potem ludzie czytają takie komentarze i się smieja z fanów zarówno Barcy jak i Realu...
1
Dlaczego na to pozwolono? No już bez przesady... Jakby klub odcinał zawodników od całego świata z obawy przed ich odejściem to byłoby to chore... Z niewolnika nie ma pracownika, chcieli się z Neyem skontaktować to to zrobili i tyle, Barca liczyła że brazylijczyk zostanie
5
Z całym szacunkiem dla Pique... Ale on nie może być kapitanem, kapitan ma dawać przykład, być swego rodzaju wzorem. Ktoś kto nieustannie prowokuje w mediach, wokół którego ciągle są jakieś kontrowersje nie jest taką osobą.
Jak dla mnie kapitanem powinien zostać Iniesta jeżeli oczywiście Maestro będzie dalej chciał zostać w zespole, jeżeli nie to Rakitic byłby chyba dobrym wyborem - widać jak zostawia serducho dla drużyny na boisku a przy tym jest opanowany i spokojny. Po wywiadach z nim widać też, że ma poukładane w głowie.
0
Może jest zawodnikiem treningowym, na treningach gra kosmos a w oficjalnym meczu nie potrafił się przełamać... Gwiazdy i presja prasy mu na pewno nie pomogą :/
3
Podsumowując dzisiejsze dyskusje komentatorów eleven na temat Gomesa powiedziałbym tak: granie w piłkę jest jak picie alkoholu, po prosu trzeba mieć do tego głowę
0
Tak sobie teraz jadę na zajęcia i myślę o wczorajszym wyniku... I stwierdzam że chyba dawno nie czuliśmy presji punktowej :D żyliśmy w takiej błogim przeczuciu, że nas nie dogoniat
Fajne to uczucie presji, liga robi się arcyciekawa