0

@Cochise no już bez przesady... Myślę że nikt tutaj nie używa słowa Polaczki myśląc tak jak to robili Rosjanie czy ktokolwiek. Jest w tym oczywiście nuta pogardy no ale nie bądźmy już tacy przesadni... To słowo często trafnie określa zachowanie prezentowane przez Polaków i jest używane jako taki skrót - jeżeli mówisz Polaczki to wiesz o co chodzi;)

0

Chciałbym pogratulować osobie która jako pierwsza zażartowała, że po transfer de Jonga i Eriksena nasza pomoc będzie super wyglądać: Busi Rakitic Vidal. Jak to się mówi, kopiowanie to najlepszy komplement dla autora, a ostatanio ciągle widać tego typu komentarze co już jest słabe...

1

@Piotr777 sądzisz że jeżeli Dr Ligt przejdzie do innego zespołu to na pewno zrobi to dla pieniędzy? To Barcelona jest jednym klubem na świecie gdzie się idzie wygrywać trofea? Nie wiem jak można tak mówić o zawodniku po którym widać niesamowitą dojrzałość...

0

Ronaldo dzisiaj ładnie załadował z wolnego, ostatnio strzelił ze stałego fragmentu gry chyba w meczu z Hiszpanią na MŚ. Pjanić chyba kolejny sezon nie podejdzie przez to do rzutu wolego

0

@daniel32778 ja zawsze na orliku grałem lepiej w koszulce Barcelony niż w jakimkolwiek innym się w nie zgadzam się z twoją tezą, że koszulka nie ma znaczenia xd

1

Codziennie czytam serię artykułów "Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych" i śmieszne jest to, że tych plotek jest tak dużo że codziennie ktoś inny może być na okładce

1

@Sznejk no i jeszcze mają Reguilona przecież

0

@FilippoInzaghi A zasada domniemania niewinności coś ci mówi? To jest jakiś paradoks, że w sprawach gwałtu trzeba udowadniać że to nie był gwałt zanim w ogóle wyszły jakieś dowody żeby gwałt miał miejsce...

0

@batoon no mnie na przykład śmieszy to że Arsenal jest zawsze czwarty albo że Liverpool nic zdobywa trofeów, dlatego kibicuje dziś Totkom xd

0

@PrinceDamon Bo zrobili jakąś akcje? Dlatego im życzyć zwycięstwa? Fajna akcja ale co to ma niby wspólnego ze sportem i LM?

0

@masik86 ja nie wiem, skąd niby takie info?

0

@Ermitano ja też poważnie się zastanawiam nad takim rozwiązaniem... Ale problem w tym że wszędzie jakieś plotki widzę, tutaj na stronie, na innych stronach, na FB czy wśród znajomych

0

@Kamiloza91 tego się właśnie boję...

1

Plotki transferowe trwają już około tygodnia na najwyższej intensywności a ja już mam dosyć... Kiedy te officiale?

1

@Tasde A klub ma jakiś interes, żeby się go pozbyć? Uważasz że trzymanie w klubie zawodnika, który powiedział że chce odejść ma sens?

6

@Colon Wysłuchaj nas Panie

2

@Nano22 za 10 zł to dostaniesz kawałek materiału na muszkę xd porządna, fajna mucha to 30+, ja zazwyczaj kupowałem za 50 zł chyba

0

@krzychu1526 znaki ci się pomyliły kolego :D

0

Ben Yeder albo Maxi Gomez moim zdaniem, w sumie ten Llorente też może być dobrym posunięciem, i to jeszcze za darmo

0

@Salchent żaden Busi... Vidal może grać jako neutralny zamiennik, ale Busiego w polu masz już dość od jakiegoś czasu, w tym sezonie tym bardziej. De Jong na defensywnym i będzie miodzio

5

Jaki gol sezonu xD nie żartuj sobie

4

Kurde bo zaraz Caspera nikt nie kupi :D

0

Człowieku... ja się nie pytam czemu Todibo nie dostał szansy, tylko kto ją dostał.
Malcolm miał sporo dobrych meczy, na pewno ponadprzeciętnych ale cały sezon grzał ławę. Jeżeli dostawał szansę od pierwszych minut to z całą drużyną rezerwowych, nie da się wtedy obiektywnie ocenić jego umiejętności bo gra cała drużyna. Alena zagrał chyba w 16 spotkaniach LL w tym sezonie, za dużo minut nie uzbierał generalnie. Oprócz niego to nie wiem kogo można dać za przykład rozwoju pod okiem Valverde

0

No przecież ci podałem... A może zabawimy się inaczej, pokaż mi komu dał sznasę:) i już ci podpowiem że szansa to nie znaczy dać cały rezerwowy skład w meczu PK

0

Valverde niestety nawet nie próbuje dawać szansy większości młodym... Nie mówię że ma ich od razu pchać do podstawowej jedenastki co tydzień ale kurde, on ich kompletnie olewa

0

Czy ja go za coś obwiniam? Nie obwiniał go prawie w ogóle, mówię tylko że nie daje możliwości rozwoju młodym piłkarzom, myślę że Alenia, Puig, Malcolm, Arthur i Todibo to lubią

2

Valverde i rozwój młodych zawodników... Griezmann bardziej tego nie zahamuje

0

Nie ma to jak kilkukrotnie przebić lajkami komentarz, jedynie cytując fragment żartu będącego zamysłem autora xD widać od razu kto jest bardziej popularny

0

Widzę, że większość osób tutaj już ocenia Griezmanna, czy się nada czy nie... Nie wiem czemu, ale ja jakoś czuję że on pójdzie gdzieś indziej, nie widzę go w innej drużynie w La Liga, obstawiam Anglię, przecież ze strony Barcy póki co były tylko płotki a zainteresowaniu a tu nagle informacja, że Francuz odchodzi

0

Eriksen nic takiego nie powiedział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?