13

Za taką cieszynke to Bale powinien dostać kula meczy zawieszenia, żałosne zachowanie

0

Porównywanie z zeszłego sezonu nie jest bez sensu, nie można rozpatrywać zawodnika tylko na podstawie aktualnej formy.
Skoro uważasz że oglądałeś mecze to w takim razie naucz się je oglądać ze zrozumieniem, bo u mnie z czytaniem wszystko w porządku ;)

0

Fakt, chciałem tylko nawiązać do tego, że w ciągu kilku miesięcy opinia o Cou i Dembele niejako się ze sobą zamieniły

0

Mówisz, jakyś nie oglądał meczów Barcelony w tym okresie... Jak powiedziałem, Dembele miał kontuzje, Cou też nie przyszedł zdrowy kolego... Co prawda jego przerwa to były chyba 3 tygodnie ale na starcie to może wyprowadzić z rytmu. W ogóle nie zrozumiełeś o co mi chodzi a nazywasz to idiotycznym. Coutinho na początku zeszłego roku dawał drużynie bardzo dużo, ważne bramki i asysty, ogólne zaangażowanie w grę, był ważny dla drużyny

0

Chyba dobre występy Dembele trochę co oczy mydlą... W styczniu zeszłego roku, gdy przyszedł Cou a Dembele wracał po kontuzji to było zupełnie odwrotnie, Dembele grał straszny piach i to nad jego sprzedażą zastanawiała się większość komentujących Francuza, za to Cou grał wyśmienicie, bramki, asysty, dobra gra ogólnie

1

W sumie rozumiem cię, można to tak odbierać, też tak na to kiedyś patrzyłem. Zmieniłem zdanie jak przeczytałem jego biografię, wtedy się na niektóre jego zachowania inaczej patrzy ;) polecam

1

Nie lubię takich wypowiedzi u piłkarzy, bezsenswone, tylko mogą zawieszenie dostać za takie teksty.
Może idealnie nie jest ale publiczne wywiady nie są od tego, żeby tak mówić o sędziach

0

Ja na prawdę nie mogę przestać się fascynować Arrhurem. Jest w nim coś takiego, co po prostu sprawia przyjemność w oglądaniu. Do tego jego gra w środku emanuje spokojem i opakowaniem, co jest niezwykle rzadkie u piłkarzy w jego wieku

3

Już wiem, czemu w zabrali Suarezowi 4 gwiazdkę sztuczek w FIFIE xD

2

Jak Malcom ma pokazać swoją wartość grając tylko w PK z jakimiś ogórkami...
Vamos :D

0

Czy Dembele zdąży na Real ze zdrowiem? Pewnie nie wyjdzie w podstawowym ale czy jest szansa na ławkę?

9

Xavi czy to ty?

1

Cou chyba musi w fife pograć, finezyjnie zza pola karnego po dłuższym słupku i gol by był na pewno. A on takiego farfocla po ziemi puścił

4

Ciekawe jaki numer dostanie, jeżeli Denis odejdzie to pewnie 6 będzie Frankiego

0

Kombinezon swój, chyba nigdzie nie można wypożyczyć. A nawet jeśli można było to taki spocony że byś nie włożył :P a co do sprzętu to wszystko w wypożyczalni będziesz miał
Na snowboardzie nie jeździłem i nie wiem tylko jak z butami do niego

0

To, że ktoś nie błyszczy oznacza że jest na minus? Może Busi czy Cou nie błyszczą ale na pewno nie są na minus...

3

Ja też jestem zawiedziony ale wiem, co Cou potrafi. Coś się zepsuło po tej jego przerwie, może rzeczywiście coś mu w głowie siedzi i nie jest zadowolony. Chciałby mieć większy wpływ na gre Barcy, nie idzie mu,. stara się jeszcze bardziej przez co wbija sobie do głowy że musi coś pokazać... I pętla się zamyka. Mam nadzieję że z niej wyjdziesz, Cou!
Czekamy:)

8

Pique co zrobił... Szacunek za wyprowadzenie i poświęcenie

0

Proszę o Cou na ŚPO i żeby Malcom miał chociaż z 30 min

0

Z pewnością nie mógłbyś pisać streszczeń zawodowo

1

Byłem pozytywnie nastawiony do jego przyjęcia ale ostatnio czytałem sporo o różnych sytuacjach z Adrienem i jego mamą i jakaś tak nie przekonuje mnie już tak samo...
Najgorzej, że jeżeli rzeczywiście były jakieś rozmowy z Rabiotem, chociażby nieoficjalne, to jeżeli Barca go odrzuci to to my wyjdziemy na frajerów. Niby miał już być od lata, specjalnie umowy nie przedłuża, siedzi za kare na trybunach pół sezonu a na koniec jeszcze zostanie bez klubu

1

Z Legią to pewnie by Figo mógł zadebiutować ;P

16

A nie przyszło ci do głowy, że jest jakiś powód dlaczego LE go nie lubi? Enrique nie jest głupi, ma jakieś powody. Może np zachowanie Alby mu nie odpowiada, może za bardzo się rządzi w kadrze albo coś? Nie zawsze kwestie sportowe są najważniejsze, gdyby tak było, zespół z większą jakością zawsze by wygrywał mecze co nie zawsze ma miejsce

0

Suarezowi wyrzutki nie idą dzisiaj xD

0

Ile za bilet zapłaciłeś, tak z ciekawości?

0

Nie było mnie w dom od lipca, musiałem się ograniczyć do oglądanie highlightsów z meczów Barcy :)

0

Czemu mecz Barcy leci na Canal+sport a nie na Eleven?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba się kompletnie nie zrozumieliśmy:)

0

Nawet WiernyKibic nie wie o co chodzi, wszyscy w szoku :O :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?