0

@highway ja byłem, generalnie klasyczny Tarantino : początek ciekawy i wciągający, środek dłuży się jak cholera a końcówka przekozacka.
Generalnie film całkiem spoko aczkolwiek ciężko ogarnąć wszystko, dużo wątków i powiązań i nawiązania do realiów USA o czym ja na przykład niewiele wiem.
Generalnie myślę że gwiazdy w obsadzie oraz marketing zrobiły swoje, film bardzo wypromowany - mi się osobiście spodobał ale nie jest to takie WOW, jakie wydawało się być na plakacie

1

@tomasi2004 ankieta mówi co innego

0

@PeteR10 Nie lubię Rito, nic nie wnosi swoimi filmami a ma się za nie wiadomo kogo

0

@goldenboy Masz chore zdanie ale pogodziłem się, że nie dla wszystkich jest ratunek na tym świecie... Niestety muszę uszanować twoje zdanie

0

@goldenboy Brzydko mówisz, przeproś

0

@Kamill10 jeżeli twierdzisz, że nic nie wniósł to cofnij się do szkoły i uważaj na lekcjach czytania ze zrozumieniem :)

0

@Danny Gaucho Najgorszy jest wiatr...

2

Jakie to jest zabawne czytać La Ramble :D
Jeden komentarz o tym jak bardzo nie chce ktoś widzieć Neymara w Barcelonie, niżej wiadomość od gościa który się pyta kiedy będzie transfer dopięty, jeszcze niżej ktoś pisze po prostu "NIE NIE NIE", dalej ktoś argumentuje że pomimo chamskiego zachowania Neymar jest klasowym piłkarzem... a na samym końcu ktoś pisze że Fichado do godziny 16 dzisiaj.
Nic tylko się śmiać, nie ma sensu tracić nerwów, poczekam na posta od @BarcaInfo albo na koniec okienka

0

@Griezmann17 Ja w ogóle zauważyłem, że Footroll ma jedną, prostą metodę. Mianowicie, on zawsze stara się mieć inne zdanie niż ci, którzy najgłośniej krzyczą. Generalnie nic do niego nie mam, nawet posłucham czasami co tam powie ale od pewnego czasu czuję taki schemat w jego zachowaniu

0

@mcsarna jeszcze odszczekasz te słowa. Neymar chyba postawił sprawę jasno, nie? To że publicznie nie powiedział nic nie znaczy. Jakbyś chciał się zwolnić z pracy to byś pisał o tym w gazecie i głosił przemówienia przed całą firmą? Czy byś załatwiał sprawy z prezesem?

2

@Avada Kedavra gówno prawda, każdy ma prawo do własnej opinii. Jestem kibicem Barcelony i chce jego powrotu, nikt mi nie może zarzucić że to się wyklucza

0

@MarioVeB! Kompromitował się jak zawsze, nie można ślepo wierzyć w to co mówi zawodnik twojego klubu

0

@obiektywnie88 dzięki:) Nie mam pojęcia jak ludzie mogą tu jeszcze mówić że dobrze gada...

7

@hermesnl oby go wygryzł albo obu tą rywalizacja sprawiła, że Alba zacznie grać a nie pajacować

8

I znowu Pique nas kompromituje, jak nie umie udzielać wywiadów bez prowokacji to niech tego w ogóle nie robi... Nie wiem po co te teksty z odpuszczaniem La Ligi.
I nie mówcie że dobrze mówi, bo jakby Ramos w wywiadzie powiedział, że dla nich wygranie La Ligi byłoby łatwe ale oni po prostu wolą wygrywać LM to byście go wyzywali i się smiali

0

@El dominatore Gadasz głupoty, Ivan gra dobre zawody

0

@Copernicus bez przesady, nie róbmy z tego jakiegoś kultu...
Osobiście moim zdaniem nie mam powodów żeby tak reagować na tamte wydarzenia więc wyluzuj

0

@dontripe To pewnie sporo ludzi tam, nie? Ja byłem w zeszłym roku to prawie się obrócić nie można było na szczycie . Ale uczucie świetne, co nie?
Ja wchodziłem polską stroną, ale o wiele gorzej mi się schodziło...

0

@dontripe o której byłeś na szczycie?

1

@Pyrzo_Barca tego Busiego to bym tam już nie wciskał

1

Ale się śmiali z Griezmanna jak siatkę dostał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KarOlniczaK dałbym lajka, jakby to była autorki żart a nie powtarzany przez niektórych tutaj przy każdej okazji...

0

@shoZu No też mi się wydaje, że Waldek będzie chciał zrobić z Griezmanna następcę Suareza, ale jak już napisałem, francuz nie jest typową 9 - już bardziej przypomina mi on ŚPO niż klasycznego napadziora.
Co do Rakiticia i Busiego to masz rację, trzeba powoli ich odstawiać od podstawowego składu. De Jong grał czasami na pozycji Busiego ale ja bym go ustawił nieco wyżej, aby nie marnować jego szybkości i zwinności na pozycji Busiego. Ja bym raczej zaczął dawać Rakiete w miejsce Busiego a De Jonga nieco wyżej. Z czasem znajdziemy jeszcze typowo defensywnego pomocnika

0

@SelloutCrowd znam Hiszapański, coś bym może zrozumiał. Poza tym, część telewizji robi już transmisje z angielskimi napisami więc jakoś można sobie poradzić. A nawet jeśli się nie uda, to za chwilę będą już normalne artykuły z tego wywiadu

0

@shoZu W sumie nie zastanawiałem się, teraz na szybko coś wykombinowałem:
https://www.buildlineup.com/shared/5d287dbf138c092e24adc060
Tylko muszę zaznaczyć, że:
1. Pique pewnie będzie grał w podstawowym składzie, jednak docelowo myślę że trzeba będzie stawiać na naszych dwóch franuzów. Umtiti w zdrowi i formie jest kozakiem więc dałem go też do podstawowej 11
2. Pozycje ofensywne są typowo tylko "na papierze". Myślę, że wymienność pozycji będzie tam na porządku dziennym.
3. Griezmanna dałem za Suarezem bo AG to nie jest typowa 9. Od zawsze w Atletico grał jako taki cofnięty napastnik. Myślę, że będzie się on zamieniał pozycjami z Messim, kiedy ten będzie się cofał po piłkę i rozgrywał - wtedy nasz nowy "reżyser" będzie zbiegał na skrzydło.
4. Skład jest Ultra ofensywny, napastnicy będą się musieli wracać.
5. Docelowo widziałbym De Jonga na pozycji Busiego i do tego Arthura w środku, to by mogło działać
Nie wiem jak upakować do tego jeszcze Neymara, jeżeli rzeczywiście transfer by wypalił...

0

@BigShaq Dla telewizji jakiejś czy jak? Masz jakiegoś linka?

0

@speed1 Przeczytaj proszę uważnie jeszcze raz to, co napisałem... Nie mówię o tym jacy zawodnicy od nas trafiają, ale o STYL w jakim Barca sprowadza do siebie piłkarzy i jak psuje sobie relacje z innymi klubami przez to

0

@speed1 Pewnie się zdziwisz, ale mam w tym temacie dość duże doświadczenie związane z pracą.
Zwróć też uwagę, że nie ma takich historii w innych klubach

0

Polityka transferowa Barcy to jest jeden wielki wstyd... Nie mówię tutaj o transferach, bo sami zawodnicy którzy do nas trafiają są okej, ale styl w jakim to się dzieje.... Zawodnicy nie przychodzą na treningi bo są pewni gry w innym klubie , muszą czekać. Różne kontakty z zawodnikami które później są dementowane. Cały świat słyszy o możliwym powrocie Neymara do Barcy ale nasz zarząd oczywiście zaprzecza, bo woli "Poczekać jak rozwinie się konflikt Neymara z PSG".
Przepraszam za określenie, ale niektórzy w tym zarządzie to zachowują się jak ostatnie cioty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?