0

@marcin62 Można, ponieważ decyzje te są podejmowane przez osobne instytucje, to jakbyś popierał demokrację w jednym państwie a dyktaturę w drugim, zależnie od tego co chcesz uzyskać, możesz chcieć takiego rozwiązania :)
Ja osobiście kibicuję anulowaniu sezonu w PL nie dlatego że mam "mózg wyprany" tylko dlatego, że chcę się z tego pośmiać, a nie wmówisz mi, że nie jest to doskonały materiał na żart

2

@czarnatom piłkarze tak, pracownicy klubu nie co końca

0

@guardiola89 chodzi mi głównie o pierwsze zdanie

0

Ostatni akapit to jest jakieś językowe nieporozumienie, nie wiem co autor miał na myśli

0

@NeroTFP Posłuchaj bo chyba nie do końca rozumiesz... Wierni mają obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, to jest prawo kościelne. Może ono zostać zniesione w niektórych przypadkach. Tak jak powiedziałeś, chodzenie do kościoła może mieć takie same konsekwencje jak chodzenie do teatrów, kin czy gdziekolwiek. I teraz kwestia jest taka, że niektórzy ludzie nie pójdą do kina ale pójdą do kościoła, bo to dla nich dużo ważniejsza sprawa - zwłaszcza gdy się boją o własne życie. Ta decyzja Kościoła Polskiego jest odpowiedzialna i moim zdaniem słuszna a ty ją ironicznie wyśmiewasz - nie mam pojęcia dlaczego, podejrzewam, że masz negatywny stosunek do tej instytucji i to dlatego

0

@lucca87 Jest baaaardzo duża przerwa między głupim tłumem a po prostu głupim lekceważeniem, nikt tu nie panikuje ale ludzie którzy ciągle traktują to jako coś niegroźnego to jest jakieś nieporozumienie

9

@NeroTFP Normalne zachowanie a ty to wyśmiewasz... Jak nie wierzysz to twoja sprawa ale nie wiem co ci daje takie pisanie

1

@godlike no i wszyscy zadowoleni, w czym widzisz problem?

9

Duch Kariusa obecny na Anfield!

1

Parę dni temu ktoś napisał bardzo mądry komentarz odnośnie śmieszkowania z koronawirusa i porównywanie go do grypy, na ktoś linka do niego? Był mocno plusowany

2

@LuismessiJr Dom z papieru i Peaky Blinders to są must have

1

Barca ma fatalny sezon, słaba gra, najczęściej bez pomysłu, są przebłyski ale nieregularne i zazwyczaj ze słabszymi rywalami, co chwilę jakieś afery w szatni albo klubie, do tego kontuzje wielu graczy, zmiana terena w ciągu sezonu, Messi który coraz rzadziej (nie mówię że rzadko) ratuje nam tyłki - A my i tak jesteśmy liderami La Ligi... To jest niepojęte co się dzieje w tej lidze w tym sezonie

0

Przecież Busi nie potrafi podać celnie na więcej niż 10 metrów... To jest dramat, dawno powinien już być zmiennikiem albo zmienić klub

1

Ale Mertens wykończył... Lepiej się chyba nie dało

0

@DanielOOL zależy jaki telewizor i jaki telefon, Samsung np posiada swój własny interfejs który to umożliwia

0

Koniec sezonu? A kiedy się zaczął?

5

"Just give me one night in Inbiza"

0

@dantek321 no po prostu tak są zaprojektowane. Zmieściło się w nich tyle ładunku elektrycznego, że różnica potencjałów między nimi wynosi 1.5 V

2

@JohnBarça nie prawda, Busi już za Enrique miewał słabe występy, za Ernesto to można powiedzieć, że miewał dobre występy - bardzo sporadycznie. To, że zagrał teraz jeden mecz dobry nie zmienia jeszcze faktu, że Busi od kilku sezonów generalnie zawodzi, może się to teraz zmieni

0

@Isso89 Netflix, polecam

0

0

Odnoszę wrażenie, że większość ludzi tutaj widzi zmianę Valverde jaki lekarstwo dla obecnej Barcelony... Ja się obawiam że minie dużo czasu zanim ta drużyna odzyska swoją jakość, dodatkowo myślę że paru zawodników musiało by przynajmniej zejść na ławkę rezerwowych

1

@kerouac Przez dłuższy czas miałem bardzo podobne myśli... Potem uświadomiłem sobie, że z YT zrobiło się to samo co z telewizją jakiś czas temu - pamiętasz programy telewizyjne typu "Śmiechu warte" , "Goło i wesoło" albo jakieś inne mało śmieszne czy wręcz ogłupiające teleturnieje/programy? YT przechodzi przez coś podobnego bo szuka atencji i widzów. Więc przestałem się załamywać i po prostu ograniczyłem YT do minimum - zostawiłem parę kanałów które uważam za wartościowe ;P

1

@IronSanHybrid mi film się spodobał, polecam:)

0

@Skaramuczi co się stało?

1

@AmigoBlancos Ja uważam Liverpool za śmieszny klub, w sumie chciałbym nadal mieć bekę z "Tego roku" więc im nie kibicuje
Poza tym, nigdy nie lubiłem tego klubu, nie lubiłem ich stylu, nie lubiłem ich kibiców i postawy, po prostu denerwuje mnie ten żałosny klub

0

@Leooo Ekstra pomysł :D zamieniłbym tylko "Ile Busi strzela goli" bo Arthur się może jeszcze rozkręci :D

11

Jak wy narzekacie... Artykuł nie jest o meczach na wyjazdach albo o stylu gry Barcelony - fakty są takie, że w tym roku na CN nie przegraliśmy meczu, co jest bardzo imponujące i warto się z tego cieszyć

0

Messi tylko nie ty...

1

@mcsarna znając życie i tak trafią na RB Lipsk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?