0

Kurde, może być karny z tego

0

@AdiBarca87 dokładnie, ktokolwiek za Busiego wejdzie to będzie dobra zmiana

4

Busi od 3 sezonów powinien co najwyżej grzać ławę w tym klubie...

0

@denks1984 Trincao, Dembele jest za bardzo irytujący

0

Dzban, Dawać mi Todibo na stałe

1

Kolega się Girezmanna naoglądał

0

@Ratamahatta Dembele jeszcze gorzej...

0

O matko........

0

Ten Dembele to jest jakiś żart

0

@socha kolega mecz ogląda? Bo Griezmann na 9tce nie gra

1

@elmayakos wystarczy Dembele sprzedać, resztę bym zostawił

5

@kacperek2005letsgo zapytam tak dla pewności, 2005 to data urodzenia, tak?

0

@FATIlity31 kurs 1.01

1

No i nie na się co dziwić... Totalna porażka póki co

0

@LuisSuarez09 Ja bym sprzedał po FUT Champions lub za tydzień/dwa , cena tych kart będzie powoli spadać, potem można dokupić taniej
Ale tak jak kolega mówi, zależy jaki masz skład

0

@PlanetFCB Najwidoczniej ma swoje powody ;)

0

@Bartek22 niby jak Dembele ma być przydatny? Turniej klubów w FIFE jest czy co?

3

Niech ten Dembele odejdzie, większość straciła już nadzieje co do niego a sam Koeman chyba niezbyt widzi go w swoich planach

0

Tak jak Ansu był świetny w poprzednich meczach, tak dzisiaj jest bardzo irytujący... Czekam aż jedną akcją zmieni moje zdanie

0

Oj Messi się lekko zdenerwował xd

1

@sebasek99 Nie wiem czy bait czy mówisz poważnie, ale PES leży i płacze przy FIFIe mimo że w Fifie jest pełno bugów, skryptów i wylewów... Także może twoja opinia o IQ żeby grać w PESa wynika w twojego własnego poziomu? :/

1

@Jakchcesz Gdy taka osoba trafi do piekła:


:D

0

@AlwaysBlaugrana Mnie już ten zarząd niczym nie zaskoczy więc jakoś nie zwróciłem na to uwagi :)

0

Niemożliwe, Alba nie szukał Messiego z tej pozycji :O
Nie no, fajna akcja, pięknie Lenglet uruchomił lewe skrzydełko

0

Nie mam siły patrzeć na Busiego, nawet kilka czy kilkanaście dobrych występów w sezonie nie zmieni mojej niechęci od niego...

1

@AlwaysBlaugrana Nie rozumiem argumentu zaślepiony przyjaźnią... Bez względu na to czy Messi miał świadomość, że Luis ostatnio zawodził czy nie to należało mu się godne pożegnanie. Nawet jakby Messi z Suarezem mieli spinę to Suarezowi się to należało.
Czytaj uważnie post Messiego a nie krytykujesz dla zasady. Messi nie ma żalu do zarządu o to, że Suareza już nie ma tylko o to, w jaki sposób się z nim pożegnali.

2

@Bykunn No tak, lepiej jest rzeczywiście oceniać człowieka tylko po tym, jak go widzisz na meczu...
Nie wiesz jak było u niego z przygotowaniem fizycznym, nie wiesz jak pracował na treningach, nie wiesz jakie miał relacje z trenerem czy zarządem. Do tego nie znasz Suareza. Ja też go nie znam ale czytałem np. jego biografie która pozwoliła mi trochę spojrzeć na niego pod innym kątem.
No ale rzeczywiście, pokazał tylko brak profesjonalizmu no i oczywiście dostawał takie pieniądze, że powinien być na poziomie Ronaldo co najmniej :)
Jeżeli Suarez jako legenda wzbudza w tobie niesmak, to masz fatalny zmysł smaku

0

@Slazmi No dobra, nie wiem jaki to ma cel ale skoro dla was to ważne no to nie ma problemu

0

Szkoda Marca, zasługuje na przynajmniej 3-ciego kapitana

0

@Slazmi Chce ci się w ogóle o tym pisać? Co to takie ważne dla ciebie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?