kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar Założę się, że bezbarwne 0:0 Barcy z Elche byś uznał za świetne widowisko. Powodzenia w życiu z takim kijem
0
@koziar ahahahaha, ale z ciebie dzieciak xd będziesz miał ciężko w życiu z takim podjęciem
1
Rudiger jest w mega gazie dziś, z każdą interwencją się napędza, Real będzie miał z nim ciężko
0
@koziar wszystko jasne, nie gra twoja drużyna to wszystko kwestionujesz. Radzę spojrzeć bardziej obiektywnie i zluzować majty
0
@kuz od Hazarda w Realu oczywiście :D
1
@koziar Moim zdaniem bardzo ciekawy, dużo akcji, sporo strzałów i mało leżenia na murawie. Czego ci brakuje?
3
Werner to jest jakieś nieporozumienie :D
Każde jego podanie jest przynajmniej trochę niechlujne a w kluczowych sytuacjach to dokładności tam w ogóle nie ma. Normalnie można by go bronić że to typowy napastnik który wykańcza akcję ale nawet to mu nie idzie xd biały Dembele ?
1
Ale chamskie zachowanie Ramosa... Nie na czerwoną kartkę ale nie znoszę takich buraków na boisku
0
@BlaseR9 Taka karta sieciowa to nie tylko możliwie jak najszybszy transfer danych, liczy się też antena która zbiera dane po Wi-Fi. Karty sieciowe jak ta w tym linku są spoko, ale nie wydaje mi się żebyś wyciągnął na nich ponad 100 Mb/s chyba że postawisz router koło laptopa. Według mnie 100 Mb/s to dobry transfer do pracy i podstawowych czynności - jak koniecznie chcesz zwiększyć prędkość to lepiej kupić kartę sieciową z wyższej półki co raczej przestanie być opłacalne ale decyzja twoja
0
@amanter jeszcze jakieś pytania? Uratował nam ostatnio tyle punktów, że należy mu się szacunek
0
Uff, bardzo ważne 3pkt, jedziemy dalej!
0
@svensonFCB muszą wjechać do pustej żeby tiki-taka była żywa
0
@Kamilos84 śmieszny żart xd
2
Antek strzel coś z niczego bo inaczej chyba nie wygramy dziś
0
Ależ opór Pereza
0
@LuisSalvano Ale nie jesteśmy od siebie już zależni, na to marginesu nie było
19
Błąd Minguezy ale Roberto nie był na pozycji tak czy siak
0
@7DavidVilla Ale trwało to 5 lat... Nadal jestem zdania że powinien odejść, mimo że ma za sobą passę niezłych meczy
2
Pięknie pograli
1
Busi piękna piłka
0
Ajaja, ale pograli
2
Polsat to żart. Nie dość że dostęp do telewizji jest całkiem drogi to jeszcze nie potrafią zapewnić dobrego połączenia z serwerami, ja nie oglądam meczu tylko pieprzony film poklatkowy.
0
@Yosemite La Rambli i tak nie dogodzisz tymi statystykami bo powiedzą ci, że znika w każdym meczu
1
@Masti_Real_Madryt nic się nie martw, Barca też się lubi wywalić na ostatniej prostej więc to nic pewnego.
Ale jedno wiemy na pewno, to będzie najsłabszy mistrz Hiszpanii od dawna
0
@amanter No tak, skończyły się argumenty sportowe to cofamy się do gimnazjum?
3
@MarshallLAW To że się nie boi to jeszcze nie sukces, gość kompletnie nie pasuje tutaj. Won z nim gdziekolwiek póki coś jeszcze jest wart.
0
@norbi77 Oglądałem. Ale nie zmienia to faktu, że łudzi się, że piłka to piękny, pełen tradycji i zważający na historię sport... W obecnych czasach piłka to tylko biznes
1
@StarLord9 Stanowski ma styl, że zawsze opowiada się przeciwko większości ekspertów - lubi być kontrowersyjny. Dlatego ja nie do końca biorę jego opinię na poważnie
1
Nie mogę się już doczekąć superligi, jest szansa że ruszą od przyszłego sezonu?
8
Większość ludzi tutaj chyba nie bardzo rozumie idei powstania superligi... Zastanówcie się, dlaczego UEFA tak ostro reaguje? Wydaje komunikat że superliga to zły pomysł bo teraz jest pandemia i trzeba się zjednoczyc sprawiając wrażenie, że chodzi po prostu o pewną solidarność. Zaraz potem, wychodzą komunikaty które w zasadzie można odebrać jako groźby dla klubów i piłkarzy. Dlaczego? Oczywistym jest to, że UEFA pozbawiona by została olbrzymich doładowań pieniężnych przy powstaniu Superligi - o to się wszystko rozchodzi. UEFA kontrolowała dotychczas cały budżet i ona nim dysponowała. Najwidoczniej kluby wyczuły, że są robieni na hajs i chcą coś z tym zrobić.
Nie patrzcie na UEFA i FIFA jak na jakieś wyrocznie, bo to są organizacje które mają bardzo dużo za uszami (polecam książkę"FIFA Mafia"