kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Życzyłem zawsze Pepowi wygrania LM z Manchesterem City, nadał mu życzę ale jeśli Ronaldo tam dołączył to mam obawę, że cały sukces zostanie medialnie przypisany portugalskiemu egzekutorowi który realnie nie będzie miał wielkiego wpływu na grę drużyny
0
@Ryjewski No właśnie przecież jak już zarabiasz minimum milion na sezon to potem czy 10 czy 20 milionów to już wszystko jedno bo starczy ci na całe życie. Gdybym ja miał takie pieniądze to bym sobie życie na nowo ułożył a Alba tylko 25% obniżył...
0
@Iago tak, z tym że w tym przypadku ma to podłoże covidowe - być może możliwość pracy podczas kolejnej fali albo jakieś inne benefit. Wiadomo że to jego decyzja ale raczej nie wynika ona z tych samych powodów co zatrudnianie osób leworęcznych
7
@Ghotti Ciekawe jak ty byś zareagował na obniżkę pensji o 25%
0
@Nolife1899 Nie mówię tylko o tweecie, podobne komentarze pojawiały się na stronie albo w TT właśnie
4
Oglądam teraz skrót meczu Realu, Vini zagrał wczoraj świetny mecz. Brameczka na 3:3 palce lizać
Ale teksty o tym że to bramka sezonu albo że Vini po Złota Piłkę to mnie na maksa rozbawiły - oni tak na poważnie?
6
Jak my dziś nie starcimy bramki to będę w szoku
0
"I do my talking on the pitch" xD
1
@Dundersztyc Anita jako jedyna chyba nigdy nie zawiodła
13
Tak się kończy wieszanie medali przed igrzyskami - nie tylko w kwestii siatkówki, ogólnie
0
@Kurkmen no dokładnie. A wystarczy że nadejdzie jakieś większe, realne dla nas zagrożenie i będziemy jak bracia. Trochę tak było na samym początku pandemii ale szybko się ludzie zorientowali, że aż takiego zagrożenia nie ma
0
@Kurkmen No tak, ale mimo wszystko lepsze warunki trzeba umieć wykorzystać. Nasz naród na przestrzeni lat utwierdził wszystkich w przekonaniu, że umie się za siebie wziąć tylko jak ktoś chce nas zniewolić/wykorzystać/poniżyć. Jak mamy warunki do wzrostu to zaczynamy się opierdalac i kończymy jak kończymy.
0
@Kurkmen no tak, nie ma to jak użalać się nad sobą i tłumaczyć sobie swój niski status wśród innych państw europejskich
0
@NaFazieHitman no właśnie zakłóciły, o tym mówię.
Pół biedy że to o 17 a nie w nocy...
0
@mekston No tak, to jasne że bolid ma wpływ na wyniki... Ale przecież usadzenie kogoś za kierownicą to jeszcze nie gwarancja sukcesu - patrz np. Gasly, Albon. Bottas też odstaje od Lewisa mimo że jakieś tam sukcesy ma.
No jasne że idą blisko siebie, ale to RBR powinien dawno odjechać Mercedesowi - gdy Mercedes miał taką przewagę w bolidzie to na półmetku często nie było już czego zbierać
0
@michal26 Fernando, Sanitza... W kilka okrążeń nadrobił 10 sekund do lidera, nie no przecież to nic nadzwyczajnego....
Ja o dziwo reż kibicuję Norrisowi xD i Ricciardo chociaż teraz średnio mu idzie
Luisa lubię za osiągnięcia i niesamowitą pewność siebie na torze
Maxa nie lubię bo kozaczy jakby sam wygrał już kilka tytułów. Do tego fanboye Verstappena mnie strasznie irytują bo na każdym kroku nazywają sukcesy Hamiltona dziełem szczęścia
0
@mekston Przecież nie można wszystkiego uzależniać od samochodu, Vettel wtedy też miał niesamowitą formę
W tym sezonie np RB ma najlepszy bolid w stawce a jednak mają problemy
1
@michal26 odstaw Netflixa i Redbule na jakiś czas to może zmądrzejesz
0
@michal26 No tak, nie ma to jak pochwalić wszystkich którzy przeszkodzili Luisowi oraz swojego idolka Maxa xD
Oczywiście Fernando moim zdaniem świetny wyścig dziś ale to jaką robotę zrobił Hamilton to głowa mała, więc pomijanie go to albo skrajna głupota albo ignorancja
0
@LeoMessiah no spoko spoko, tylko na co to skoro teraz żyjemy jak żyjemy xD
Zresztą nie ma sensu do tego co rok wracać, spisali się chłopaki i tyle, żyjemy dalej
0
Żeby niedzielny spokój zakłócały mi jakieś syreny...
0
@mekston Ahahahaha, no tak się składa że najlepsi jeżdżą najlepszymi bolidami xD
Ale tutaj nie chodzi o sam bolid tylko o to, że Luisowi udaje się wyprzedzać na tak ciężkim pod tym względem torze
0
@LeoMessiah i z duchem twoim
0
Ale Luis go porobił, jak amatora....
Aczkolwiek ładnie się Fernando bronił
1
@Hosh burzy nie ominiesz, to jest kwestia pola elektromagnetycznego który każdy sygnał jest w stanie zakłócić.
Jedynym rozwiązaniem byłoby prowadzenie światłowodów do każdej radiostacji i punktu transmisji co jest średnio opłacalne
0
Ale jaja w tym wyścigu
3
@Chaoss no mi się to tak miło czytać, że aż bym każdemu plusika dał.
I nie chodzi o to komu kibicuje, płacz każdej ze stron jest po prostu śmieszny i weryfikuje to czy ktoś ma cokolwiek mądrego do powiedzenia czy nie
0
Bottas do Hamiltona po wyścigu:
https://i.imgflip.com/50nh0t.png
7
@MesQueUnClub96 no tak, wygrać kwalifikacje to przecież głównie kwestia szczęścia :)
1
Tak sobie myślę, że oczekiwania białych co do Hazarda są na strasznie niskim poziomie, jeśli cieszą się że Eden nie przyjechał gruby po wakacjach xD