kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid obawiam się, że to właśnie ty nie załapałeś.
0
@KrystianR można się nabijać ale chyba nie to autor miał na myśli. Masło może drożeć z wielu powodów: zmiana podaży, mniejszy popyt, większe podatki, monopolizacja rynku... W przypadku masła może to nie widać aż tak ale patrząc np na Alkohol, paliwo, energia - to nie tylko inflacja ma wpływ na cenę dóbr. I rzeczywiście, jak rosną ceny to nie znaczy od razu że mamy inflację, powodów może być więcej.
0
@mekston W Hiszpanii, Turcji i na Węgrzech lepiej Mercedes. Pozostałe nie. Widać też mimo wszystko, że jak Redbull ma przewagę na torze to nie ma w ogóle go nich podjazdu. Gdy tor faworyzuje Mercedesa ta różnica nie jest aż tak aż tak zauważalna, wciąż można nawiązać walkę
1
@michal26 no być może nieznacznie, ciężko stwierdzić, na pewno Max i Lewis wyciągają ze swoich bolidów wszystko co mogą
0
@Granto wszyscy dziennikarze? Nawet ci mierni moim zdaniem dziennikarze na Eleven mówili że nawet jeśli Lewis dogoni Maxa to przegonić go raczej nie będzie szans. Oczywiście, Lewis był szybszy ale średnio o kilka dziesiątych na okrążenie a to średnia przesuwa żeby nadrobić 6 sekund straty w 10 okrążeń i jeszcze myśleć o wyprzedzaniu. Żadnego cudu nie było, Max po prostu jechać swoje
1
@Woland10 Salah gra dobrze przez miesiąc a ty go dajesz na top1 xDD dalej już nawet nie patrzałem bo nie warto
4
@mekston miał lepsze tempo ale delikatnie. Na tym torze Mercedes powinienem odjeżdżać RedBullowi łatwo a tymczasem wyniki było bardzo bliskie. Więc skoro tutaj było blisko, na torze neutralnym lub faworyzującym RedBulla nie ma podjazdu.
Redbull ma w tym sezonie oo prostu lepszy bolid
4
@Granto co zrobił? Dowiózł przewagę do mety xd
1
@mekston nie przewidziałeś taktyki xD
11
Kurde, dawno przed Do Classico nie czułem totalnie żadnych oczekiwań
0
@FanRealM Wielka Barcelona zakończyła dobry sezon Valenci, po tej porażce już się nie podniosą xD
0
@ArterkHD apka NC+ GO TV czy jakoś tak
1
@DaPidejpi w sumie od dwóch lat rzeczywiście można by Lewego tak nazywać ale na jego niekorzyść wpływa liga i gra w zespole który tę ligę generalnie dominuje
0
@Oskar00 no właśnie sęk w tym, że nadal często jest tak rozpatrywany. Statystyki bramek go bronią więc dużo ludzi się na to łapie
5
Przejrzałem sobie ostatnio polską stronkę MANU i byłem zaskoczony, że ludzie tam nie byli zaślepieni w Ronaldo tylko z powodu bramek. Raczej panowała tam trzeźwa ocena braku przydatności Portugalczyka jak drużynie nie idzie i nazywanie go egzekutorem. Oczywiście, takiego egzekutora zawsze warto mieć ale mam wrażenie że ten balkonik z napisem CR7 jest zdecydowanie za bardzo pompowany, zwłaszcza w internecie. Nawet najświeższy przykład, Ronaldo strzela decydującą bramkę na wagę zwycięstwa i momentalnie ląduje na głównych stornach większości portali piłkarskich z napisem "He does it again" podczas gdy piłkarsko ten mecz był w jego wykonaniu niczym nadzwyczajnym ale jak zwykle - był w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.
Szacunek dla niego oczywiście zawsze będzie, ale od kilku lat Ronaldo jest według mnie tylko najlepszym egzekutorem na świecie. Tylko i aż, bo to miano większość piłkarzy by chciał mieć, lecz najlepszy piłkarz na świecie musi dawać coś z siebie więcej niż tylko wykańczanie akcji zespołu, musi tworzyć ten zespół
0
Kapitalne zawody wczoraj zagrał Ter Stegen, oby utrzymał taką formę
1
@macio_944 ja bym raczej dał "kurwa ale fart" :D
0
@FanRealM biorąc pod uwagę, że przegrali tylko z Sevilla i Realem (no i teraz z nami) to nie wygląda to źle. Ale nie lubię oceniać klubów tylko po suchych rezultatach spotkań, generalnie Valencia gra dobrą piłkę, dużo lepszą niż sezon temu. Nawet ten nieszczęsny mecz z Realem przegrali mimo że większość meczu przeważali na boisku. Oni na serio są w tym sezonie mocni póki co
1
W następnej kolejce na wyjeździe nie będzie już tak łatwo jak dziś xD
0
Po ostatnim meczu nie miałem nadzieji, że powróci wielką Barca mimo, że mecz zagraliśmy bardzo dobry, zwłaszcza w pierwszej połowie. Ale do cholery,co się dzieje, że dziś gramy jakby totalne dziady? Przecież Valencia nie jest słabym zespołem w tym sezonie, jak można to wytłumaczyć poza beznadziejnym, jeśli w ogóle jakimś, pomysłem na grę?
2
Fati jest dziś niestety bardzo irytujący
0
Nasza gra jest tak bezpłodna...
0
@LuisSuarez09 niedługo skończy się szkołą na dwie zmiany, dziewczynki rano a chłopcy po południu
0
@Rust_Cohle ja mam tak samo. Z drugiej strony rozumiem trochę, nie ma sensu budować całą drużynę pod 34- latka, w Barcelonie to trwało od 15 lat więc każdy tego nie zmieniał
0
@kel Czym się niby różni stawianie na katolicyzm od państwa wyznaniowego? Dokładnie to miałem na myśli, nie muszę nikogo oszukiwać.
1
@FC1899Barca parę postów wyżej kolega wstawił poprawkę, spójrz sobie ;p
0
@kel Myślę, że kwestia mocnego stawiania na Katolicyzm jest podyktowana tym, że to ona jednak mocno zakorzeniona w naszym społeczeństwie. Istnieje dziwny obraz, że jak ktoś jest wierzący to od razu musi być też dobrym człowiekiem. Przypuszczam, że za parę lat konfederacja od tego poglądu zacznie odchodzić bo coraz mniej ludzi jest wierzących, zwłaszcza w młodym pokoleniu
0
No nie ma co, zajebał aż miło xD
0
@arkasath dobre porównanie :D większości wyborców konfederacji wystarczy, że usłyszą jedną rzecz która im przypasuje i na tej podstawie zaczynają te partię wyznawać jak wiarę
0
@Cwaniak4 no jest masarka, ja się rozglądam za Leonem od paru tygodni i ciężko z dostępnością