0

Kurde, Pedri póki co jest gaszony przez Real niemiłosiernie, oby się otrząsnął wreszcie

0

Kurna, szkoda że Desta nie ma. O ile uwielbiam Araujo na środku o tyle na boku to jakoś nie widzę go...

0

Powiem tak, dawno nie czułem takiej ekscytacji i stresu przed El Clasico... Co się stało z nami przez ostatnie 2/3 lata....
VAMOS!!!!

1

@IronSanHybrid No szczerze jeden z piękniejszych :P

0

@Chaoss Sami robią:) trochę Honda im pomaga ale oni się wycofali z F1 z końcem sezonu 2021

0

@Chaoss to już nie silnik Hondy od tego sezonu

0

Hahahaahhahaha , ale jajca

0

Max, Max Super Max

0

Ale Leclerc porobił teraz Maxa, klasa

1

@Katalończyk 99 Fakt. Dałem się trochę omamić Kanałem Sportowym podczas EURO ale już zszedłem ma ziemię. Oni niestety też nie są lepsi niż reszta dziennikarstwa - po prostu są bardziej na czasie.

4

@PatrychoO CR7 bo 7 razy machał łapami xD

1

@Katalończyk 99 Serio mówisz o tej ZP czy po prostu go wychwalali?

1

@Ronaldinho10zMadrytu Nie rozumiem, mógłbyś wyjaśnić?

58

Po porażce PSG wszyscy trąbili i tym. Fanpage były zalewane memami i zdjęciami z meczów, przytaczane były niekorzystne statystyki Leo, cała narracja była skierowana przeciwko Messiemu mimo że winnych można było wskazać dużo prościej. Dziś nie ma nic. Gdzie ta mentalność zwycięzcy? Gdzie ten boski 37-latek grający na najwyższym poziomie? Gdzie Mr Champions League?
Oczywiście to były też dwa różne mecze i PSG które po raz kolejny się sfrajerzyło ale wydźwięk jest jednoznaczny...
Ludzi ciągle boli wielkość Leo i chcą mu ubliżać przy każdej okazji, a ze strony polskiej społeczności to chyba ciągle ZP boli. Żałosne będzie czytanie po raz kolejny tych komentarzy, jak Maszyna strzeli bramkę z Leeds United i temat znowu powróci...

1

@PatrychoO Wtedy ma słabych partnerów, ewentualnie pracuje dla zespołu

0

@tomek8756 Nie, jest z Moskwy. Aktualnie jest na Erasmusie i mieszka w akademiku

5

Przez jakiś czas opiekowałem się dziewczyną z Erasmusa, rosyjska. Głównie pomagałem jej ogarnąć sprawy formalne, bo w nie wykazywała w ogóle oznak chęci rozmowy/wyjścia z kimkolwiek, ze mną też. Dzisiaj się otworzyła i opowiedziała mi swoją sytuację. Została pobita niedawno przez grupę Ukraińców z powodu swojej narodowości. W urzędzie ma problemy żeby załatwić sobie kartę pobytu. W tym samym urzędzie Ukraińcy mogą się zarejestrować bez najmniejszych problemów. Ona potępia wojnę, brzydzi się Putina. Próbuje ściągnąć swoją siostrę do Polski ale jest to bardzo trudne obecnie. Boi się o brata którego wezwali do wojska o dzwoni jej codziennie z rykiem. Do tego okazało się później, że ich rozmowy były podsłuchiwane. Jeśli nic się nie zmieni to za niecałe 2 miesiące będzie musiała wrócić do Rosji i pewnie za szybko nie będzie mogła gdziekolwiek wyjechać. Bezsilność niesamowita...
Oczywiście warto pomagać ludziom w ciężkich czasach, ale pamiętajmy że nie można wrzucać wszystkich do jednego wora.

0

@Archie oczywiście PSG zabrało najważniejszego, oczywiście samo klepanie nic nie daje ale generalnie z perspektywy całego meczu Real nie był lepszą drużyną, po prostu w kluczowych momentach pokazał jaja tak jak mówisz i mają przez to awans

0

@blodziakk Vini twoim zdaniem zagrał dobrze? Nie stworzył dosłownie żadnego zagrożenia. Asyste ma na koncie ale bramka jest zasługą Benzemy i Donnarummy.
Dryblował jak zazwyczaj tylko bez żadnego realnego skutku. Podania celne ale znowu bez żadnego zagrożenia, a to jest skrzydłowy a nie środkowy pomocnik. Jedyna poważna jego okazja, gdzie dostał przypadkiem piłkę pod nogi to zakończyła się strzałem w trybuny. Więc nie wiem skąd opinia, że to był dobry mecz Viniego ;) s z siebie nic nie dał Realowi wczoraj.

5

Przeanalizowałem sobie na chłodno wczorajszy mecz. Pewnie nie powiem nic odkrywczego ale podzielę się moimi przemyśleniami. PSG było drużyną lepszą przez większość meczu. Pierwsza połowa - Real chyba ani razu poważnie nie zagroził bramce paryżan. PSG przetrwało na spokojnie początkową nawałnice piłkarzy Realu a ich jedyna ich okazja to sytuacyjny strzał Benzemy który był minimalnie niecelny. Z kolei Paryż: strzela bramkę, strzela drugą ze spalonego, kontroluje mecz. Do tego świetn okazje Messiego i Mbappe. Generalnie mogło być już że spokojem 2-0 lub nawet 3-0.
Druga połowa: Real znowu się rzucił na PSG, ale ci ze spokojem kontrolowali mecz. Mbappe strzela koleją nieuznaną bramkę i wszystko wygląda dobrze... I tutaj wchodzi Donnarumma na czarnym koniu. To co się stało każdy wie, nikt nie rozumie. Zaznaczę też, że sędziowie analizowali potencjalny faul Benzemy na bramkarzu, który w moim odczuciu mógł (ale nie musiał) zostać odgwizdany. Real jak to Real, nakręcony tą potężną bramką ruszył do ataku jak dziki. I tutaj PSG znowu zachwiało się dobrze, trzymając się przy piłce przez kilkanaście minut, wymieniając podania i kompletnie wybijając Real z rytmu. Real strzela bramkę, jedyną w tym meczu która nie jest zapisana na konto któregoś z piłkarzy PSG, mało brakowało żeby strzał Karina obronił obrońca lub bramkarz ale gol pada. PSG obsrane, momentalnie tracą kolejna bramkę po niezrozumiałym zachowaniu Marquinhosa. PSG siadło, był tylko strzał Leo z rzutu wolnego który raczej nie był większym zagrożeniem.
Do tego wszystkiego trzeba zaznaczyć, że Vini zagrał fatalne zawody, nie stwarzając żadnego realnego zagrożenia i strzelając w trybuny z 5m a Asensjo potykał się o własne nogi. Modric zagrał dobrze, obrona oprócz sprintów Mbappe raczej też zagrała w porządku. Różnicę zrobił Karim z dużą pomocą zawodników PSG.
Real awansował, PSG wyszło znowu na frajerów. Ale słuchanie i czytanie o "Wielkim Realu, "Mistrzu Europy", "Wygrał lepszy" to jakiś niesmaczny żart lub marna prowokacja. Skończy się tak jak rok temu - gdy trafią na zespół który się nie sfrajerzy to po prostu odpadną.

2

Nikt nie wygrał tyle dwumeczów w LM będąc wyraźnie gorszym niż przeciwnik....
I nie żeby to było coś złego, przecież na końcu zawsze liczy się wynik. Ale strasznie to irytujące. Nie mogę się doczekać aż trafią na Bayern/City/Liverpool - generalnie ktoś kto się nie sfrajerzy...

8

Korzystając z dużego ruchu można zauważyć, że serwery całkiem nieźle wyrabiają

0

@Kubix93 no tak to wygląda, generalnie zaprzepaścili sobie dwumecz w 20 minut... Nic im po tym, że byli przez większość rywalizacji półkę wyżej

0

Jak to mówią: "Face first" xD

1

@macio_944 Noo niestety, czy tego chcemy czy nie przez styl gry Mbappe jest niemal stworzony do RM... Oby coś tam nie zadziałało jak w przypadku Hazarda, ale boje się że będzie tam szalał

0

Sport PL wreszcie nadrobił zaległości:
https://ibb.co/zVR5Q6Z

1

@eydeem Całkiem spoko, myślałem że film będzie porażką napompowaną marketingiem, ale wyszło całkiem spoko

1

@P33ck Potężny VAN DAJK znowu nie dał się przedryblować

0

@FCB24 jak prosto w niego? To była instynktowna obrona, trudna piłka

0

No Marc teraz klasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?