kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@taris w Monaco ja obstawiam Leclerca. Już nawet w zeszłym roku był tam niesamowicie szybki, widać że leży mu ten tor
0
@mekston @budel17 zakładał że Perez jeszcze zjedzie do boxu
0
Kurde, Max raczej to wygra. Jedzie takim tempem, że nawet z pit stopem powinien być pierwszy. Szkoda, bo liczyłem na Checo albo Russella
0
@Roobo "They've got us in the first halt, not gonna lie" :D
0
@Chaoss ale jajca :D samo ściganie nudne ale co chwilę ktoś ma jakieś problemy
1
@Bykunn już nie przesadzaj, usterki się też pojawiały jak Leclerc był już był poza zasięgiem kogokolwiek i nic by to nie zmieniło. Większość kwalifikacji też wygrywa Leclerc więc moim zdaniem póki co jest najlepszym kierowcą
19
Hahahah jakie to jest śmieszne. Jak Hamilton narzeka to jest oponiarzem a jak Max narzeka to ma mental xDD to chyba ten sam mental co ma Ronaldo xd
9
@Bykunn z tego co wiem u Leclerca bolidem wszystko w porządku
6
RB każe Perezowi przepuścić Maxa mimo, że jadą takim samym tempem. Teraz u masa nie działa DRS. "Zawsze miałem łeb do interesów" xd
4
@hayek nie, to działa tylko jak Hamilton zyskuje. Nie znasz się na tym sporcie :D
1
@ptrx dokładnie. Już z kimś kiedyś o tym rozmawiałem. Co z tego, że możesz jechać bliżej - w kwestii wyprzedzania nic się nie zmieniło, wiele torów nadal jest nudnych.
2
@FC1899Barca Ja myślę, że ten sezon Leo naprawdę był udany. Ludzie mówią tylko o bramkach a nikt nie zwraca uwagę na jego decydujące podania. Przecież on na boisku gra praktycznie koło Verettiego... Zobaczymy jak będzie w przyszłym sezonie, kiedy przejdzie na spokojnie cały okres przygotowawczy + oczywiście mundial po drodze
3
Trzymam dziś kciuki za Pepa, oby wygrał mistrzostwo! Nie powinno być ciężko ale wiadomo jak to jest w piłce
0
@esem91 polecam stream na oficjalnej stronie F1 - droższe niż Eleven ale dużo bardziej profesjonalnie + komentatorzy którzy komentują to co się dzieje a nie to co robi ich ulubiony zawodnik/zespół
1
@AmigoBlancos Ten sam AS już wybierał numer dla Mbappe w koszulce Realu ;) także może lepiej poczekać na oficjalke?
4
@IronSanHybrid dokładnie. Nie uwierzę w teksty o wybieraniu projektu sportowego i 100 mln niż po prostu 500 mln bo przecież to i tak dużo... Każdemu kto zarabia teraz tyle co zwykły śmiertelnik bo rozum odjęło od takiej decyzji
6
@Emhyr 100% racji + raczej nie spodziewam się poprawy. Ta 3xLM oprócz ogromnego sukcesu sportowego Realu, który boli kibica Barcy tak podniósł ego kibiców Realu że to jest jeszcze bardziej irytujące niż te ich zwycięstwa
0
@marcin62 Mhm, to już kibic Barcy nie może życzyć sukcesu innemu rywalowi? To jakaś zbrodnia kibicować PSG?
0
@P33ck Może źle dobrałem słowa. Oczywiście fajnie jakby Barca wygrała LM i to jej będę kibicował najbardziej. Ale po pierwsze, nie widzę tego w obecnej formie i składzie a po drugie, zwycięstwo PSG albo City byłoby dla mnie również dobre, ponieważ oba te kluby powinny w końcu LM wygrać.
@BOGDAN @bartas97 nie jestem amtyfanem Realu. Zwycięstwo PSG po prostu mogłoby zweryfikować niektóre wypowiedzi sugerujące status legendy tylko jeśli się gra dla RM :)
0
Tak czytam ten wylew bólu dupy kibiców Realu na temat Mapeta i mam tylko jedno marzenie: niech w przyszłym sezonie PSG wygra LM. To by było coś pięknego.
Rozumiem ich ból tyłka, bo rzeczywiście Mbappe długo czekał z decyzją i kibice Realu mogą się czuć oszukani. Ale teksty o zmarnowaniu kariery? Że wybrał pieniądze zamiast bycia legendą? A co w innym klubie nie można być legendą? Tylko w tym Madrycie można się wspiąć na wyżyny piłkarskie? Chłop ma 23 lata, jeszcze cała kariera przed nim a ludzie piszą że sobie ją zepsuł i już nic nie osiągnie xd Co za zapatrzone w siebie,narcystyczne społeczeństwo...
1
@Emhyr to odejmij 3 sekundy :D
0
@TheCaptainVeB no tak, dokładnie to przecież napisałem:)
0
@esem91 czyli rozumiem, że też nie życzysz Barcelonie sukcesów, bo w latach 2008-2018 wygrywali bardzo dużo i teraz kolej RM?
0
Ciekawe co z tym Mbappe będzie... Nie ma co dumać nad tym, trzeba po prostu poczekać. Z czysto sportowego punktu widzenia dla nas to byłoby duże zmartwienie i oczywiście lepiej dla Barcy byłoby, żeby francuza nie było w Realu. Z jego jednak strony myślę że obie opcje są kuszące.
Tak czy siak jakby jednak został w Paryżu to miny madryciarzy będą obłędne xd wszyscy już Mbappe mieli w "podstawowych 11 na przyszły sezon" od paru ładnych sezonów łącznie z Borkiem, który oczywiście potwierdzał transfer na 1000% .
0
Czyżby Mercedes włączał się powoli do walki o zwycięstwa w F1? Coś tam się ruszyło w tych treningach. Oby utrzymali już taką formę, trzy zespoły walczące o zwycięstwo regularnie to byłoby piękne widowisko.
Kwalifikacje ostatecznie to zweryfikują
0
@bartekvisca Generalnie każdy, kto ma jakieś obycie z komputerem, myśli logicznie i był dobry z matmy może się nauczyć programować całkiem szybko. W IT próg wejścia jest raczej niski a dorobienie się do pensji 10/15k to raczej szybka sprawa.
Inna sprawa, że osobiście uważam, że duża część programistów to klepacze kodu - ktoś się nauczył jakiejś technologii i klepie to samo przez parę lat aż wychodzi coś nowszego. Oczywiście wiele osób powie, że to nic złego - po prostu robią na tym kase. Moim zadaniem takie właśnie osoby generują bardzo duży dług technologiczny, który kiedyś może być dużo problemem dla wszystkich.
0
@mrboom To są właśnie te detale
0
@FCMichalo No Vini w tym sezonie klasa. Aczkolwiek nie wiem czemu ale brakuje mu do TOP5 ZP trochę bardziej dojrzałej gry. On na boisku wygląda czasem jeszcze jak dzieciak i dlatego jakoś to TOP5 jeszcze nie za bardzo mi pasuje u niego. Wyżej na pewno bym uplasował:
- Benzema
- Mbappe
- Salah
- Kevin
- Kurła
Do tego są tacy piłkarze jak Mahrez, Lewy którzy też mogą się zakręcić gdzieś wyżej. No i oczywiście jest Messi który miał sezon słaby, ale liczba asyst plus medialność w TOP5/6 też go może uplasować (chociaż po hejcie na niego w zeszłym roku być może już nie)
Tak czy siak Vini jak tak dalej będzie się rozwijał to może kiedyś ZP zgarnąć
0
@Hubsao Oprócz twarzy i tendencji do nurkowania to naprawdę w tym sezonie się Vini może podobać :D
0
@Ojciec5tkidzieci Polacy reagują na żarty o papieżu tak samo jak Amerykanie o WTC xD