0

Ciekawe czy sędziowie przyznają jakaś karę dla Maxa za niewłaściwe bronienie się w Brazylii. Jakby dostał 5 sekund to spadłby na P3 i stracił by 3 punkty. Ale by to zaostrzyło rywalizację która i tak już jest napięta.
Moim zdaniem manewr Maxa był nieprzepisowy, a wy co uważacie?

0

@Kgorecki2500 Jak można zaznaczać opcje wypowiedzenia wojny... Wojna w tych czasach to by była reakcja łańcuchowa

0

@MasnyJaro XDDD no tak, Max przecież by nawet Yariska F1 wygrał.
Błagam cię...

0

@Mixtape Oj będzie. Dziwię się, jak Mbappe jest tutaj często nazywany przereklamowanym. Coś czuję że wiele bramek nam będzie ładował...

0

@BartqRKO liczna medali nie oznacza od razu statusu GOATa. Ale umniejszanie wartości medalu olimpijskiego zdobytego z drużyną jest niesprawiedliwe, a w ogóle go pomijanie to jakiś absurd

0

@BartqRKO Przecież skoki narciarskie też mają odmianę drużynową, ma złoty medal z drużyną więc nie można powiedzieć że nie ma

1

@fart tęczowy kask też mu siłą ma łeb założyli :D

0

@maniak33333 a w piłce niby zaplecze nie ma znaczenia? Dobrze zarządzany klub, znakomity sztab szkoleniowy, dobrze pokładane zaplecze medyczne. Oczywiście, że na końcu zawsze są piłkarze ale generalnie dyscypliny sportowe pod tym względem za całkiem podobne.
Idąc twoim tokiem rozumowania w piłkę osiągniesz sukces jak umiesz dobrze kopnąć piłkę. I to dopiero jest myślenie 5-latka :)

0

@MesQueUnClub96 Ja rozumiem, że były sytuacje, które mogły by zmienić historię F1 gdyby się inaczej ułożyły. Ale na tym właśnie polega sport, czynników na zwycięstwo jest mnóstwo. Vettelowi psycha siadła? Mistrz musi mieć mocną psyche. W każdym wyścigu możesz mieć DNFa jak tylko popełnisz malutki błąd. Generalnie w całym sezonie jest niezliczona ilość sytuacji, które mają wpływ na końcowy rezultat. Nawet matematycznie nie ma szans, żeby wszystkie te tytuły były efektem "fartu"

0

@fart no tak, bo Lewis wpadł sobie do garażu i doczepił coś do skrzydła...

0

@MesQueUnClub96 no ciężko dyskutować z kimś, kto nazywa wielokrotne zwycięstwa w mistrzostwach świata F1 fartem...
A co do hipokryzji, można Lewisa za to nie lubić ale jeśli skupiamy się na osiągnięciach to nie oceniamy jego zachowania/poglądów

0

@barcelonaLM nie obrażam, mają ze sobą dużo wspólnego po prostu

0

@BartqRKO no tak, w końcu Liga mistrzów to jest nic. Przecież ważniejszy jest Złoty But.

1

Lewis to taki Messi w świecie F1. Ludzi boli jego dominacja i przez to przy każdej możliwej okazji odwalają mu - niepowodzenia wyśmiewają a sukcesy umniejszają. Znajomy obrazek

0

@bartulek98 ludzie często chcą czyjegoś upadku, jeśli się mu za dobrze wiedzie. A że Lewis jest prawdopodobnie najlepszym kierowcą F1 to hejt się na niego wylewa przy każdej możliwej okazji. Hamilton to taki Messi w świecie F1

1

@Criss18Barca ma złoto olimpijskie. A tytułów mistrza świata na kilka jak nie kilkanaście. Do tego kryształowa kula i turniej czterech skoczni. Legenda, z klasą czy bez

0

To ona tak umie????

0

@Bogan Wiadomo, że go szkoda ale też nie ma go co wychwalać... Istnieje trend gloryfikowania człowieka gdy spotyka go jakieś niepowodzenie/przeciwności losu czego bardzo nie lubię. Nie można Dembele nazwać idiotą ani nic w tym stylu bo to niesprawiedliwe, ale kurde - nawet jak był w rytmie meczowym to często grał w sposób irytujący i lekkomyślny. Nie mówię, że zawsze taki był, miał też bardzo dobre mecze i momenty. Jednak twierdzenie, że byłby jednym z najlepszych skrzydłowych gdyby grał regularnie to w jego przypadku duże nadużycie

0

@DLFCB powinno być jeszcze "Dembele ku*** jeb*** przestań mi Barcelonę prześladować" :D

0

@AmadiRM Ale to ty dzwonisz xD ja sobie tylko zażartowałem z opinii na notatniku, których widzę tam dużo. Czy widzę też takie na La rambli? Owszem. Widzę też bzdury w telewizji i Internecie ale żartuje sobie aktualnie z notatnika więc proszę się nie spinać

1

@Oskar00 czego się spodziewałeś? To jakbyś przeglądał forum płaskoziemców w poszukiwaniu rzetelnych informacji

0

Jak Lenglet próbuje rozgrywać to wiedz że nie ma pomysłu na grę xD

1

@Mns21 Może ktoś będzie chciał przyjść z miłości do klubu i zrezygnuje z pensji, wierzę że tacy zawodnicy jeszcze istnieją

0

@Qaz123 Dest na skrzydle jest na pewno lepszy niż Coutinho ma skrzydle... Zresztą, obecnie na prawym skrzydle nie mamy za bardzo kogo dać, czekamy na powrót Dembele.
Ja tam lubię oglądać Desta na skrzydle, czasami rzeczywiście jeździec bez głowy ale ma odwagę zaatakować, zrobić parę zwodów i dośrodkować/strzelić. Wolę to niż oglądać tam Coutinho lub Roberto podających piłkę do tyłu

8

Barcelona jest tak ambitnym zespołem, że w fazie grupowej zrobili sobie fazę pucharową - każdy mecz jest teraz o życie xD

1

@Kamilos84 Mam nadzieję że to bait, bo jeśli serio winisz Messiego za obecną sytuację finansową klubu to nie wiem jak się możesz nazywać kibicem piłki. Każdy zdrowo myślący człowiek rozumie, że żadna w tym sytuacja Messiego

0

@kamilo0066 No tutaj trochę racji ma ale Dziambor rzadko kiedy mówi w punkt xD

53

Chcieliśmy żeby Xavi objął jakiegoś średniaka w Europie aby go sprawdzić i w sumie ma to wyjdzie xD

1

Jestem ciekawy jakby się Xavi sprawdził, ale boję się że będzie to drugi Pirlo czego bym bardzo nie chciał...

1

Chłopie, tu nie trzeba iść dalej. Tu trzeba zapier..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?