kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 nie chodzi o popyt na piłkarza tylko na piłkę xD Inflacja tutaj ma praktycznie żadne znaczenie, chodzi o coraz większe pompowanie pieniędzy w piłkę
0
@patry295 Jak ceny idą w górę to nie zawsze wina inflacji. Czemu ceny paliwa idą w górę? Czemu stare auta osiągają kiedyś wysokie wartości? W przypadku piłki takie ceny to głównie efekt podaży i popytu. Zapoznaj się z ich prawami:)
Polecam generalnie interesować się ekonomią bo obwiniać za wszystko inflację to kryminał :P Inflacja ma najmniejszy wpływ na wzrost cen zawodników
0
Kochanowski przestań mi reprezentację prześladować
2
@Herato rosnące ceny pilarzy to nie jest efekt inflacji. Efekt może jest podobny ale z inflacja to nie ma nic wspólnego. To jest efekt tego, że coraz więcej pieniędzy w piłce zaczęło się obracać. Skoro więcej było zysków to więcej można było wydawać i tak to się nakręca aż do dziś, na szczęście pandemia to trochę przystopowała
Ale co do Zidane, to 76 mln jak na 2001 rok robi ogromne wrażenie
0
@FCMichalo w sumie nie wiem ale od kościoła kasy nie dostają xD więc logiczne że na chińskie święta i muzułmańskie będą składać życzenia
0
@Tasde ty jesteś tak naiwny... Luis w sytuacji z Albonem wypchnął Albona do krawędz - wyprzedzanie po zewnętrznej tak się właśnie często kończy. A to że zahaczyli się potem kołami to już tylko konsekwencja decyzji Albona żeby się ścigać.
0
@DonMatteo901 jak wyprzedzał Leclerca to specjalnie przyhamował żeby nie powtórzyć tej samej sytuacji co z Maxem, jeśli myślisz że Luis to zrobił celowo to przeczytaj co napisałem wyżej :)
0
@Tasde jeśli myślisz, że ktokolwiek w F1 byłby w stanie specjalnie powodować kolizje to straszny z ciebie dzieciak. To nie gra w piłkę gdzie możesz kogoś skosić i mieć wszystko gdzieś. Tutaj takie zahaczenie przy takiej prędkości może skończyć się źle dla obu kierowców.
Rozumiem, że jesteś fanboyem Maxa ale otwórz oczy lub włącz myślenie, będzie lepiej dla wszystkich :)
0
@Janas11224 no wiadomo że takie rzeczy na pokaz są często robione... Ale Vettel w niczym nie jest lepszy, obaj przyczyniają się do pogarszania stanu planety tak samo jak większość ludności.
7
@DonMatteo901 jeszcze mi powiedz, że Luis zrobił to specjalnie xd
4
@qbuteq i przede wszystkim 7-krotny mistrz świata.
4
@Mathoue nikt płakać nie będzie xD
0
@mekston i jak rozumiem to jazda "optymalną linią" to jest jak jechanie drogą z pierwszeństwem, tak? XD
0
@Bykunn No tak, na pewno twoja ocena jest bardziej wiarygodna niż sędziów xD a skąd ty znasz zasady?
0
@Bykunn skoro grupa sędziów nie jest w stanie zdecydować przez taki czas to jakoś nie wierzę w poprawność twojego werdyktu
4
@mekston Nie jechał główną linią, co to w ogóle za określenie główna linia? Max zostawił miejsce po wewnętrznej gdzie wjechał Luis i potem gwałtownie mu na tę pozycję wjechał. Tak jak napisał kolega - sytuacja fifty-fifty
0
Jak ja to lubię w kibicowaniu - każdy obejrzał 3 sezony F1 na Netflix i od razu zna się na zasadach tego sportu... To samo się dzieje po obejrzeniu wywiadu z Marciniakiem w piłce nożnej
0
@Mroziu w Dembele już nie wierzę od dawna
1
Czy jestem bardzo naiwny, jeśli ciągle myślę, że może Coutinho w końcu odpali? xD
0
@Tridente2015 i chwała im za to!!!
1
@BART97 No racja, też był. Obie strony często przesadzają ale śmiesznie się to czyta
2
Ciekawe jest to, że ból dupy fanów maszyny objawia się tym, że piszą że mecz był arcynudny itp i że to poziom 3 ligi polskiej i że generalnie turniej Tymbarku xD ci ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać
0
@QUNJ w tej chwili to chyba Xavi by mógł tam wjechać jakby zdjął garnitur
0
@SinMistico po meczach Barcy już aż tak serce nie wariuje, jest uodpornione :D
6
Busi próbuje być liderem środka pola ale niezbyt mu to dzisiaj wychodzi póki co
0
@joloskyy Oczywiście. Nie da się jednak ukryć, że to walka o pierwsze miejsce daje najwięcej emocji. Chociażbyś miał niewyobrażalne dobre widowisko w meczu o 3. miejsce na EURO to i tak główna uwaga będzie skupiona na finale
0
@Encore w sumie ten sezon jest raczej równie "emocjonujący" niż ten poprzedni z tą różnicą, że inny bolid jest najszybszy :P
1
@MesQueUnClub96 No tak, 7-krotny mistrz świata to cienias xD ty byś go pewnie na torze wyjaśnił, co?
2
@dv_7 mi się wydaje że tak jednak chciał zagrać. Wiadomo, że nie wyliczył tak tego wcześniej, działał instynktownie ale nie nazwał bym tego przypadkiem
0
@PiotrR no niby jest ale my czekamy na ten rewanż z Portugalią trochę za długo