0

@MysticCat A to już jakiś czas temu dokonane :)

0

@MysticCat mogę zmienić obywatelstwo ale nie ojczyznę

0

@MysticCat ojczyznę mam jedną, ale to nie czyni z niej od razu kochaną. Ojczyzny nie wybierałem

2

@Wilczeq kogo ukochana tego ukochana xd

3

@Ciule123 masakra, i ktoś prowadzący tę stronę ma czelność nazywać się dziennikarzem?

1

To co, o której oficjalka Hallanda?

0

Ma ktoś może statystykę, ile bramek na wagę punktów zdobył Real w tym sezonie w końcowych 5/10 minutach? Nie patrzę na ich każdy mecz ale mam wrażenie, że sporo punktów w ten sposób urwali co jest bardzo irytujące

0

@Janas11224 Ten tytuł należy do Dembele

0

@REALny_kibic U niego decyzje są fatalne a wykonanie zazwyczaj jeszcze gorsze - już wolę Griezmanna znikającego na połowę meczu niż Dembele, jak najszybciej powinniśmy się go pozbyć z klubu

2

Nie wiem jak można jeszcze bronić Dembele. Z tego gościa nic nie będzie, to jest jeździec bez głowy - nic więcej. W każdym meczu o stawkę zawodzi. Nigdy nie osiągnie poziomu "drugiego Neymara", to określenie to śmiech. I żaden gol z dystansu albo po ładnym rajdzie raz na dwa miesiące z ogórkami tego nie zmieni

0

@Nieznajomy to już decyzja zespołu, kładzenie się za murem to nie jest standard.
Popatrz sobie jaka tam dziura jest jak oni podskoczyli, tam by się 10 piłek koło siebie zmieściło, to żart

0

Moim zdaniem wina zawodników w murze, oni razem podskoczyli i zrobili taką dziurę, że nawet jakby Szczęsny tam 8 zawodników w murze ustawił to by nic nie dało

0

@Janiama No i co że Polak? XD czujesz się przez to częścią jego sukcesu czy o co chodzi?

1

@macio_944 Piłsudski nie słyszał wtedy o LGBT, dlatego tak mówił. Nie spodziewał się, że ktoś może tak bardzo skręcić z drogi moralności

0

@Tomek54321 Busi takiej akcji jak się Jong w meczu z Elche nie zrobił od 2015, Frenkie jest kilka klas wyżej i nie ma co z tym w ogóle dyskutować.
A odnośnie liczb - zarówno asysty, przerzuty, dryblingi oraz kluczowe podania są na korzyść dla holendra w porównaniu z Busim:)
A jeżeli gole w piłce nożnej to dla ciebie "tylko dodatek" to nie wiem czemu piłkę śledzisz

1

@sebo939 no tak, w tej akcji Frenkie nie zdążył, czasami traci się przez to bramki. Ale Busi to jeszcze gorzej, czasami wina idzie na De Jonga bo był bliżej tylko dlatego, że Busi ze swoimi kocimi ruchami nie wyrabia się z powrotami nawet przed sędziom

2

@Tomek54321 de Jong ma statystyki gorsze od Busiego? Chyba mówisz o statystykach z 2014 roku, obecnie Frenkie zjada Busiego - ale nawet pomijając statystki to Busi wygląda na boisku jakby dopiero co wrócił po złamaniu obu nóg, oczy bolą od ostrzenia na jego grę od 2/3 sezonów

2

@sebo939 chyba sobie żartujesz. Jasne, że FdJ czasami zgubił krycie nie wracając pod bramkę i straciliśmy przez to gola ale on biega na boisku jak mało kto, sprawdź sobie statystyki przebiegniętych kilometrów zanim napiszesz taki komentarz

0

Po co ten Pique wracał do składu... On jest tak pasywny w obronie że szkoda słów

1

Umtiti to wygląda jakby właśnie przeszedł Jumanji :D

3

Umtiti wygląda jakby właśnie przeszedł Jumanji

0

@BARCA1994MiSzCzu210 nic dodać nic ująć xd

3

Ja wiem że jestem monotematyczny ale na Busiego się nie da patrzeć, ruchy ma tak powolne że się patrzeć nie da, jego chód to wygląda jakby miał ograniczony kąt zgięcia kolana

4

Clement krzywe czoło Lenglet

0

@lucca87 Oby został, jak to nie będzie się zawiązało z popadnięciem w ogromne długi to jestem na tak

0

@koksik2700 jeśli tak myślisz to chyba nie za bardzo znasz psychologię ludzką - jak wiesz że coś masz zapewnione, od razu mniej ci się chce starać

3

Rzadko się tutaj wypowiadam ale mam przemyślenia odnośnie Griezmanna którymi chciałbym się podzielić :)
Myślę ,że większość kibiców niechętnie przyjęła Griezmanna w Barcelonie, rozumiem okoliczności i sytuację finansową, może nie był to najlepszy ruch a tym momencie. Jak najbardziej rozumiem też hejtowanie jego poziomu sportowego, szczególnie na początku - tłumaczenia, że nie jego pozycja, że miał pecha, że koledzy go nie zauważali itp nie mogły usprawiedliwiać takich występów. Ja osobiście lubiłem Grieza jeszcze z czasów Atletico oraz przede wszystkim EURO i MŚ. Bardzo się cieszyłem że wzmocnieni Barcelonę. Mimo że widziałem jego słabe początki to miałem nadzieję, że będzie lepiej. Jednego jednak nie można było Francuzowi odmówić - widać było za każdym razem jak wychodził na boisko że zostawia tam serducho, walczy o każdą piłkę i biega ile tylko ma sił.
Nawet teraz, gdy zalicza udany sezon sporo ludzi uważa że nie jest to klub dla niego, ja tam trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że stanie się naszą legendą!
Pozdro

0

Nie był to bezdyskusyjny faul ale Dest niestety tym ruchem łokcia dał argumenty do podyktowania 11, trudno

0

Najbardziej się boje, że on rzeczywiście wróci :(
Żeby było jasne, szanuje go jako legendę tego klubu ale swoje najlepsze lata ma już za sobą, poza pojedynczymi mocnymi meczami to generalnie jest wkręcany przez ziemię zazwyczaj

4

Ktoś mi wytłumaczy czemu nawet VARu nie było?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?