kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 i tak jest dość wysoko, wystarczy mu
7
Nie znam tego gościa z zakolami w studiu Eleven ale gość trochę przesadza... Odejmuje zasługi Matsowi bo to niby w miarę proste sytuacje, mówi że Lahoz się pogubił na korzyść Barcelony i generalnie brzmi jakby był kibicem Atletico
0
Ter Stegen ufam tobie
0
Ale piła od Arthura
1
To przykre, że zespół z którego nie raz się śmialiśmy że grają bardzo nudną i schematyczna piłkę, że tylko autobus i wrzutki - ten zespół teraz gra dużo lepszą piłkę niż my...
0
@BarcaInfo jakim cudem mniej jest meczy w których Messi miał +9 dryblingów niż meczy, w których miał 10+? xD
1
@voetballer jak już kopiujesz czyiś żart to chociaż napisz skąd go skopiowałes
13
Chwała mu za to
0
@Danny Gaucho Jeszcze podaj autora, bo tak to bez sensu. Brzydzę się kradzieżą i plagiatem dlatego zwracam uwagę za każdym razem
0
@Danny Gaucho Ale znak "" kończy się za komentarzem... Po prostu denerwuje mnie kopiowanie i przypisywanie sobie nieswoich zasług. Tacy ludzie jak ty myślą, że jak coś przekopiują w internecie to będzie to bez konsekwencji...
A z opcji ignoruj chyba chętnie skorzystam, bo twoje wypowiedzi nie wnoszą nic konstruktywnego, lepiej naucz się pisać składnie i z odrobiną inteligencji, bo inaczej na maturze sobie nie poradzisz :(
0
@Danny Gaucho nie ma to jak kopiować tekst mema, jak zawsze Danny w formie
3
Leo poprawił skuteczność z rzutów wolnych o niecałe 100 procent albo o 6 punktów procentowych, hejnał jedna albo druga wersja - tytuł artykułu jest więc błędny :D
Tak wiem, każdy ma w dupie matematykę
1
Teraz ewidentnie wina Bravo
0
@LuisSalvano no innej opcji chyba nie ma ;D
0
@Kredon myślę że jesteś jeszcze młody, bo odpowiadasz nielogicznie, jakbyś nie widział o czym mówisz ale to nic, jeszcze się nauczysz. Na szczęście mam doświadczenie z rozmową z dziećmi więc zacznijmy jeszcze raz. W którym momencie widziałeś rękę? Która minuta mniej więcej , w jakiej sytuacji, w którym miejscu na boisku?
1
@Kredon kiedy niby? O czym ty w ogóle gadasz? Mam wrażenie że powinieneś zmienić w swoim nicku parę literek xd
1
@Kredon To, że nie powinno być w ogóle akcji po której bramka padła, powinien być podyktowany rzut karny dla MC
0
@kris81 Kiedyś tej Bestii się skończy szczęście i ten chaotyczny styl gry, bez myślenia, nie będzie już tak skuteczny
0
Wow, ta minuta ciszy trwała na serio minutę :D
0
@Janiama Chyba nie gościu. Na podstawie tych 2/3 miesięcy nazywasz go najlepszych piłkarzem na świecie?
0
@Janiama Trochę żeś popłynął gościu xd
2
O kurde, świetny sklad, poważnie! jakby jeszcze był Lenglet zamiast Pique i Vidal za Roberto to w ogóle bajka
0
Komentarz usunięty
0
Busi piękne przejęcie piłki xd
0
Wiem że sytuacja w Barcelonie jest lekko mówiąc nieciekawa, na La Rambli jest wręcz tragicznie :D ale mam dobre przeczucie co do tego meczu, jazda!
0
@socha nie zasłużyli. Jakby zasłużyli, to by wygrali.
Wygrali nie zasłużenie LM, to inna sprawa
0
@socha Szczęście w tym przypadku oznacza że robią coś, co jest normalnie poza ich zasięgiem. Kiedyś się w końcu skończy i Liverpool straci punkty na co zasługuje. A kiedyś nadejdzie ten moment i Liverpool trafi tam, gdzie jego miejsce - poza TOP5 Premier League :)
0
@Encore to się nazywa żart, że w każdym meczu na farcie ta piłka im wpadnie
0
@socha Gdyby nie mieli tyle szczęścia w końcówkach każdego meczu to by mieli połowę punktów mniej
1
Ten Liverpool to jest jakiś żart... Ile już punktów ukradli rywalom zdobywając bramki w doliczonym czasie?