kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przełączyłem na Manchester City, od razu przyjemniej się ogląda
5
Busi jak ładnie
0
Pora wyłączyć telewizor, do zobaczenia
0
"Reaguje Ernesto Valverde"
I na ekranie Busi...
0
Pique reakcja niczym kaleka
0
Busi ławka, ekstra! Chociaż pewnie na Slavie wyjdzie w podstawowym...
0
Dokładnie o tym mówiłem około pół godziny temu
0
To się nie mogło inaczej skończyć
1
@Drzakubs dokładnie, myślę że nawet kolejny teren nie będzie w stanie go usadzić na ławce, chyba że przyjdzie ktoś z bardzo mocnym charakterem, porównywalnym do Pepa albo Kloppa
4
Lubię Suareza, wiem że jest świetnym napastnikiem i pewnie zdobędzie jeszcze trochę fantastycznych bramek, ale... Nie może być tak, że napastnik gra jakby miał tylko kopać ma bramkę, a podanie do kolegi sprawia mu problem. Nie chodzi nawet o straty czy coś bo to się zgadza, ale on gra tak niechlujnie, że w Barcelonie ciężko takie rzeczy zaakceptować. Da się jeszcze przymknąć na to oczy, jeżeli Urugwajczyk strzela bramki, jak np mecz z Interem, ale kiedy bramek nie ma, można się tylko zastanawiać dlaczego on jeszcze wybiega w podstawowej 11... Najgorsze jest to, że jedyna szansa, dzięki której Suarez usiądzie a Griezmann będzie biegał w środku, to kontuzja lub zawieszenie Urugwajczyka...
0
@Cobra303 trochę zazdroszczę xD
3
Tylko De Jong pokazał że ma jaja i strzelił bez kombinowania, a miał chyba najgorszą pozycję
0
Oczy mi krwawią jak patrzę na Busiego, niech wejdzie Vidal albo Rakieta, błagam
5
Ten obrońca jak wybił piłkę Messiemu na różnego napiął się jak Ronaldo po strzeleniu karnego
0
Jakby tam był Griezmann...
0
@Grzesior667 cena odpowinia do tej usługi to twoim zdaniem 15/20 zł? To nie jest Polska firma ;)
1
Lenglet i Umtiti, duet marzeń!!!
0
Samu i Lenglet to by była mocarna linia obrony
0
@xJLx póki co lepszej opcji nie było więc lepiej narzekać ;) może tym razem pozycja będzie prezentowała poziom wyższy niż podłoga i w następnym razem wygra inna, lepsza partia.
0
@Bovciek Współczuję ślepej głupoty. Możesz uciekać z tego kraju, współczynnik debilizmu spadnie trochę
0
@Danny Gaucho Jak nie umiesz wymyślać własnych żartów to chociaż napisz, że to cytat
0
@cosinus90 Bardzo mądra i przemyślana decyzja, zgadzam się z nią w stu procentach.
2
@Hudson Dzisiaj będzie
0
Generalnie ta bramka sprawia, że moje marzenie w postaci zmiany Griezmanna za Suareza legła w gruzach, ale wykończył to mimo wszystko fantastycznie
0
Jak Vidal odebrał piłkę Reguillonowi ( jakkolwiek się to nazwisko pisze) to mi się przypomniało ta sama sytuacja która miała miejsce w El Clasico :D ale go wtedy wyciął ładnie
0
@Deraxium Myślę, że chcieli zrobić coś w stylu MSN, gdzie wymienność pozycji była co chwilę i widok Suareza na skrzydle nie dziwił. Niestety z Griezmannem działa to fatalnie
0
MESSI KOCHAM CIE
0
To jest przykre, że bez Ansu Fatiego na ławce nie widzę sposobu, żeby przyjemnie się oglądało naszą grę...
5
Nie mogę patrzeć na Busiego już od kilku sezonów... Przez ostatnie 2/3 lata w dosłownie kilku meczach zachowywał się jak stary, dobry Busi. Szanuję bardzo, ale jego czas już nadszedł, niech gra tam De Jong albo Rakitic chociażby
1
@kaamil1910 z głową nie lepiej niż z ciałem niestety...