3

Przełączyłem na Manchester City, od razu przyjemniej się ogląda

5

Busi jak ładnie

0

Pora wyłączyć telewizor, do zobaczenia

0

"Reaguje Ernesto Valverde"
I na ekranie Busi...

0

Pique reakcja niczym kaleka

0

Busi ławka, ekstra! Chociaż pewnie na Slavie wyjdzie w podstawowym...

0

Dokładnie o tym mówiłem około pół godziny temu

0

To się nie mogło inaczej skończyć

1

@Drzakubs dokładnie, myślę że nawet kolejny teren nie będzie w stanie go usadzić na ławce, chyba że przyjdzie ktoś z bardzo mocnym charakterem, porównywalnym do Pepa albo Kloppa

4

Lubię Suareza, wiem że jest świetnym napastnikiem i pewnie zdobędzie jeszcze trochę fantastycznych bramek, ale... Nie może być tak, że napastnik gra jakby miał tylko kopać ma bramkę, a podanie do kolegi sprawia mu problem. Nie chodzi nawet o straty czy coś bo to się zgadza, ale on gra tak niechlujnie, że w Barcelonie ciężko takie rzeczy zaakceptować. Da się jeszcze przymknąć na to oczy, jeżeli Urugwajczyk strzela bramki, jak np mecz z Interem, ale kiedy bramek nie ma, można się tylko zastanawiać dlaczego on jeszcze wybiega w podstawowej 11... Najgorsze jest to, że jedyna szansa, dzięki której Suarez usiądzie a Griezmann będzie biegał w środku, to kontuzja lub zawieszenie Urugwajczyka...

0

@Cobra303 trochę zazdroszczę xD

3

Tylko De Jong pokazał że ma jaja i strzelił bez kombinowania, a miał chyba najgorszą pozycję

0

Oczy mi krwawią jak patrzę na Busiego, niech wejdzie Vidal albo Rakieta, błagam

5

Ten obrońca jak wybił piłkę Messiemu na różnego napiął się jak Ronaldo po strzeleniu karnego

0

Jakby tam był Griezmann...

0

@Grzesior667 cena odpowinia do tej usługi to twoim zdaniem 15/20 zł? To nie jest Polska firma ;)

1

Lenglet i Umtiti, duet marzeń!!!

0

Samu i Lenglet to by była mocarna linia obrony

0

@xJLx póki co lepszej opcji nie było więc lepiej narzekać ;) może tym razem pozycja będzie prezentowała poziom wyższy niż podłoga i w następnym razem wygra inna, lepsza partia.

0

@Bovciek Współczuję ślepej głupoty. Możesz uciekać z tego kraju, współczynnik debilizmu spadnie trochę

0

@Danny Gaucho Jak nie umiesz wymyślać własnych żartów to chociaż napisz, że to cytat

0

@cosinus90 Bardzo mądra i przemyślana decyzja, zgadzam się z nią w stu procentach.

2

@Hudson Dzisiaj będzie

0

Generalnie ta bramka sprawia, że moje marzenie w postaci zmiany Griezmanna za Suareza legła w gruzach, ale wykończył to mimo wszystko fantastycznie

0

Jak Vidal odebrał piłkę Reguillonowi ( jakkolwiek się to nazwisko pisze) to mi się przypomniało ta sama sytuacja która miała miejsce w El Clasico :D ale go wtedy wyciął ładnie

0

@Deraxium Myślę, że chcieli zrobić coś w stylu MSN, gdzie wymienność pozycji była co chwilę i widok Suareza na skrzydle nie dziwił. Niestety z Griezmannem działa to fatalnie

0

MESSI KOCHAM CIE

0

To jest przykre, że bez Ansu Fatiego na ławce nie widzę sposobu, żeby przyjemnie się oglądało naszą grę...

5

Nie mogę patrzeć na Busiego już od kilku sezonów... Przez ostatnie 2/3 lata w dosłownie kilku meczach zachowywał się jak stary, dobry Busi. Szanuję bardzo, ale jego czas już nadszedł, niech gra tam De Jong albo Rakitic chociażby

1

@kaamil1910 z głową nie lepiej niż z ciałem niestety...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?