3

Jakbym był w redakcji to na zdjęciu artykułu o losowaniu par 1/8 pucharu króla wstawił bym karteczkę z napisem Real Madryt.
Taka szansa zmarnowana... :D

0

@NiktWazny kluby składają odwołanie praktycznie zawsze, nic to nie kosztuje a jakieś szanse zawsze są. Poza tym odwołanie się to taki znak, że jest się za piłkarzem w tej sytuacji

2

Suarez przestań mi Barcelonę prześladować

0

@Mario96w Opłatek nie ma nic wspólnego z Ciałem Chrystusa :P opłatek to opłatek, łamanie chleba jako symbol pokoju

0

De Jong będzie sam odpowiedzialny za grę w środku pola, bez Pjanica, bez Busiego, tylko on sam. Mam nadzieję że w końcu zobaczymy najlepszą wersję FDJ w Barcelonie

6

Jakby, Marc podjął fatalną decyzję ale to co Zrobił wcześniej Pique to był dramat... Marc chciał ratować sytuację i nie wyszło

1

Ehhh, Messi 2 sezony temu by załadował po długim

0

Fajnie, w końcu będzie można zobaczyć na Twitchu jak Dembele sobie radzi w grze

0

@msmsms No dobrze, dam spokój bo widzę że tyłek boli

0

@msmsms no niestety nie trafiony ale nie o to mi chodziło. Chodziło o to, że Liverpool jest pchany w tej Anglii przez VAR tak, że już się bałem że nie będzie karnego...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@msmsms chyba na szczęście ;P

0

@kamilo0066 Ewidentny faul na Sterlingu i od razu akcja Liverpoolu po której jest karny, VAR znowu zawodzi

0

@Murazor Najważniejsza jest powtarzalność :D

1

Dembele 5 dośrodkowań do nikogo, masakra

4

Griezmann się zablokował psychicznie... To nie możliwe żeby tyle razy nie trafiać na takim poziomie w bramkę

4

Żebyś ty tak Bartra za Balem biegł... :D

0

Nic nie wchodzi

0

@Davvd niech on się urwie z tego klubu czem prędzej

0

Koeman musi ich w szatni ostro zgnoić, bo inaczej sami z siebie raczej nie zaczną grać

0

O matko jedyna......

0

@ViscaBarca123 Nikt się nie robi kozła ofiarnego z Busiego, on gra tragicznie... Jest 25 minuta a on jest już do zmiany...

2

Busi nie umie strzelać czy jak? Ktoś mu zakazał? Czemu on podawał w takiej sytuacji...?

0

Dembele... Weź użyj mózgu czasami....

0

@derekszmid79 Szkoda że jego poczucie najbardziej komfortowe jest równoznaczne z ciągłymi stratami, niecelnymi podaniami, wywalaniem się o własne nogi oraz podejmowaniem złych decyzji... Jeśli tak się zachowuje zawodnik na komfortowej pozycji to już wolę tam tego "wolniejszego Griezmanna czy Trincao"

1

@derekszmid79 Przy obecności Dembele obowiązkiem jest posadzeniem go na ławce żeby nie kopał się w czoło na boisku.

1

@kiper09 Centrostrzał rodem z ekstraklasy

0

@Abominacja cooo? Niby w jakim momencie?? Tylko karnego ma na sumieniu a tak to moim zdaniem klasa

0

I jak zwolennicy Dembele ? Dobry mecz z ogórkami w LM i znowu zapomnieliście jaki to dzban?

0

Celne podania Busiego do przodu można było dziś policzyć na palcach jednej ręki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?