kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jakbym był w redakcji to na zdjęciu artykułu o losowaniu par 1/8 pucharu króla wstawił bym karteczkę z napisem Real Madryt.
Taka szansa zmarnowana... :D
0
@NiktWazny kluby składają odwołanie praktycznie zawsze, nic to nie kosztuje a jakieś szanse zawsze są. Poza tym odwołanie się to taki znak, że jest się za piłkarzem w tej sytuacji
2
Suarez przestań mi Barcelonę prześladować
0
@Mario96w Opłatek nie ma nic wspólnego z Ciałem Chrystusa :P opłatek to opłatek, łamanie chleba jako symbol pokoju
0
De Jong będzie sam odpowiedzialny za grę w środku pola, bez Pjanica, bez Busiego, tylko on sam. Mam nadzieję że w końcu zobaczymy najlepszą wersję FDJ w Barcelonie
6
Jakby, Marc podjął fatalną decyzję ale to co Zrobił wcześniej Pique to był dramat... Marc chciał ratować sytuację i nie wyszło
1
Ehhh, Messi 2 sezony temu by załadował po długim
0
Fajnie, w końcu będzie można zobaczyć na Twitchu jak Dembele sobie radzi w grze
0
@msmsms No dobrze, dam spokój bo widzę że tyłek boli
0
@msmsms no niestety nie trafiony ale nie o to mi chodziło. Chodziło o to, że Liverpool jest pchany w tej Anglii przez VAR tak, że już się bałem że nie będzie karnego...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@msmsms chyba na szczęście ;P
0
@kamilo0066 Ewidentny faul na Sterlingu i od razu akcja Liverpoolu po której jest karny, VAR znowu zawodzi
0
@Murazor Najważniejsza jest powtarzalność :D
1
Dembele 5 dośrodkowań do nikogo, masakra
4
Griezmann się zablokował psychicznie... To nie możliwe żeby tyle razy nie trafiać na takim poziomie w bramkę
4
Żebyś ty tak Bartra za Balem biegł... :D
0
Nic nie wchodzi
0
@Davvd niech on się urwie z tego klubu czem prędzej
0
Koeman musi ich w szatni ostro zgnoić, bo inaczej sami z siebie raczej nie zaczną grać
0
O matko jedyna......
0
@ViscaBarca123 Nikt się nie robi kozła ofiarnego z Busiego, on gra tragicznie... Jest 25 minuta a on jest już do zmiany...
2
Busi nie umie strzelać czy jak? Ktoś mu zakazał? Czemu on podawał w takiej sytuacji...?
0
Dembele... Weź użyj mózgu czasami....
0
@derekszmid79 Szkoda że jego poczucie najbardziej komfortowe jest równoznaczne z ciągłymi stratami, niecelnymi podaniami, wywalaniem się o własne nogi oraz podejmowaniem złych decyzji... Jeśli tak się zachowuje zawodnik na komfortowej pozycji to już wolę tam tego "wolniejszego Griezmanna czy Trincao"
1
@derekszmid79 Przy obecności Dembele obowiązkiem jest posadzeniem go na ławce żeby nie kopał się w czoło na boisku.
1
@kiper09 Centrostrzał rodem z ekstraklasy
0
@Abominacja cooo? Niby w jakim momencie?? Tylko karnego ma na sumieniu a tak to moim zdaniem klasa
0
I jak zwolennicy Dembele ? Dobry mecz z ogórkami w LM i znowu zapomnieliście jaki to dzban?
0
Celne podania Busiego do przodu można było dziś policzyć na palcach jednej ręki...