0

Gdzie się podziało "Real Madryt nie dyskutuje o sędziach"?

2

@Granto ile razy były sytuacje, że Luis miał przewagę nad Maxem rzędu kilkunastu sekund i to wszystko było tracone przez restart wyścigu lub samochód bezpieczeństwa...
Zasady to zasady

0

@SinMistico akurat Griezmann czy Dembele to bez znaczenia, jeden bez wpływu na grę a drugi sabotażysta

0

Błagam, niech Pique siedzi na ławie...

0

@Janas11224 no ma być pod koniec roku chyba więc to by sugerowało, że zdjęcia już skończone

0

@ArterkHD hehehehe

0

@Janas11224 Kurczę, nie miałem pojęcia. Czy zdjęcia do ostatniego sezonu Peaky Blinders są zakończone? Pojawi się tam ona?

1

Jedyna szansa dla Liverpoolu to strzelenie bramki z dupy która podniesie ich morale i zaczną grać lepiej niż potrafią xD na takiej fali wygrali dużo meczów, w tym rewanż z nami, więc nie jest to nieprawdopodobne

0

@tobiasson92 co to znaczy w praktyce? Znajomy znajomego mówił że miał mieć kwarantannę i nie miał?

0

@itmustbejoke Jakby dostał to by było niesprawiedliwe więc w sumie dobrze wyszło

0

@tobiasson92 Beka z konfederacji xDD q tylu przecież mają wyborców i taki świetny projekt

0

@Bobo25 Bardziej mnie śmieszy to, że Modric już widział po co Pique idzie do sędziego

0

@Bobo25


0

@Bobo25 widziałeś jego rozmowę z Modriciem?

1

@Sisitoro miło słyszeć :D bałem się że zostanę zjedzony od razu

0

@LuisSalvano błazenada i tyle, klub na poziomie Barcelony i z taką historią oraz tradycja jak Barcelona nie powinien takich akcji odwalać.

0

@FC1899Barca Wygląda tutaj tragicznie ale nie można mu w tym sezonie odmówić biegania i zaangażowania. Może jakaś choroba, może słabszy dzień, nie wiem.

12

Ja rozumiem, że niektórzy mogą czuć się pokrzywdzeni ale robimy z siebie debili - od trenera po kibica Sebastiana komentującego forum RM.pl
Klasa i szacunek polegają na tym, aby nawet w ciężkich momentach trzymać język za zębami. Co by nie było, nie zagraliśmy dobrego meczu. Jak można zaczynać konferencję od pretensji do arbitra. Jak można od razu po zakończeniu meczu biec do sędziego i narzekać. Jak można nie spędzić na boisku ani minuty i lecieć z końcem meczu wykłócać się o doliczony czas. Wreszcie, jak można pisać na stronie Realu, że wygrali tylko dzięki Perezowi opłacając sędziego... Robimy z siebie płaczących dzieci, garstkę społeczności która jak jest dobrze to siedzi cicho a jak jest coś nie tak to idzie płakać wszędzie gdzie tylko może.

0

@BarcaInfo 5-2 Barcelona

0

@LuisSalvano Jeśli myślisz, że Bayern grał świetnie to musisz o piłce więcej się dowiedzieć

0

Pedri ajajaja ale piękne by to było

0

@Robert1603 to tłumaczy fatalne decyzje sędziego, tak?

0

@lambard Nie oglądałem rozpoczęcia, ale jest dzisiaj VAR, no nie?

1

Czy on właśnie odgwizdał tam spalonego?

0

Griezmann zamiast walczyć o piłkę to palcem pokazuje na sędziego...

0

@JarekS Nie wiem kto się będzie cieszył, mów za siebie xd

1

@qbsonFCBarca Podobnie jak każdy wierzący musi powiedzieć w życzeniach "Alleluja" albo "Chrystus zmartwychwstał"... Jak ktoś chce się dzielić swoimi poglądami to o tym mówi, proste

3

Niech ta Chelsea wygra mecz, Liverpool poza LM byłby pięknym widokiem. Jak za starych, dobrych czasów...

28

Jaki kraj taki Jordi Alba xd

0

@MysticCat Francuskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?