4

Jakby ktoś nie widział to przegrany tego meczu odpada z turnieju

1

@Chaoss No też myślałem że będzie to bardziej emocjonujący sezon. Po cichu liczyłem że Maclaren włączy się w walkę o pierwsze/drugie miejsce ale tak jak mówisz - przynajmniej w środku stawki jest bardzo ciekawe

0

Fajnie grają ci brazylijczycy, ktokolwiek dzisiaj wygra to zasługuje na ten tytuł

0

@zmiter912576 mamona

4

@PatriBarca nie trafił bramki na wyrównanie z metra na pustą bramkę dwa razy - z Hiszpania i ze Szwecją. To się nazywa zrobić wszystko?

6

Szpakowski w 80. minucie:
No niestety, ciężko wygrywać jak się wygrywa tylko z Andorą. Źle się potoczyły te mistrzostwa
Szpakowski w 84. minucie:
Tak tak tak, dopóki piłka w grze! Zawsze trzeba czekać do końcowego gwizdka

3

Ale gdyby Lewy miał lepszy kolegów w reprezentacji to na pewno by te złotą piłkę dostał

0

@JohnnyBarca dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, sky is the limit

1

@tristan87 Nie trzeba się trzymać, woda nas unosi xD

0

@Granto Czy ty twierdzisz, że Mercedes ingeruje w bolid Bottasa żeby ten nie wyprzedził Luisa? xD

3

Mercedes pokonany swoją własną bronią... ;P Szkoda Luisa no ale na pewno będzie walczył w tym sezonie dalej! Oby po kolejne mistrzostwo świata!

0

@LeoMessi1994 no spoko, wrócił się. Ale akurat dzisiaj Modric to bardziej przeszkadza niż pomaga. Sporo strat, często spowalnia grę i jest niedokładny. Nie mniej jednak piłkarzem jest genialnym

1

@SaulGoodman I bardzo dobrze! Parę memów o Christianie wyszło i w komentarzach wszyscy nagle mówili, że o tym nie można żartować. Ci sami ludzie zapewne śmiali się wcześniej ze śmierci Floyda, dzieci w Afryce albo podobnych tematów. Teraz wszyscy mają kija w dupie nie wiadomo czemu

0

@avanes Portugalia też będzie mocna.a po cichu liczę też bardzo na Holandię

0

@endriuuu2 Próbna ratunku a sabotaż to jednak co innego :D

0

@FC1899Barca Kontakt z Pepsi ma po prostu

1

Mimo że Pep chętnie sprowadza zawodników z Hiszpanii to na Roberto raczej się nie nabierze xD

0

@kuz nie no, normalnie leci o 23

1

Nie wiem dlaczego sporo ludzi tutaj uważa że skoro nie ma oficialki Depaya to on tutaj nie chce przyjść. Komentarze typu " Skoro nie chce przychodzić to niech nie przychodzi" są po prostu chore. Chłop nie mówi nic, zaraz jest euro, może chce się na nim skupić? Może nie chce podejmować w czasie tych rozgrywek tak ważnych decyzji? Albo mogą też być inne powody dla których się nie odzywa - ale zarzucanie mu że jakby chciał to by już w Barcelonie był to skrajna głupota

18

@Oskar00 Moim zdaniem wykonuje dobrą robotę, widać w końcu jakąś wizję na ten zespół - mamy bardzo przeciętna kadrę z jednym klasowym napastnikiem więc nie można dużo wymagać. Za Brzęczka nie było widać jakiekolwiek pomysłu na grę. Teraz to się zmieniło i wychodzą tylko braki w umiejętnościach

0

@Naker Czyli czekamy aż coś u niego "zaskoczy" tak? :D

1

@Bogan "dokładnie" jako potwierdzenie

5

Niech ten Dembele się sprzeda, oddać go nawet za 30/40 mln i kupić jakiegoś klasowego, środkowego obrońcę żeby mógł razem z Araujo stanowić siłę defensywy Barcy

0

@lukaszbrk Bo na polu wieje

1

@Zagorzały Fan F.C.B Tak, zawsze z niej korzystam. Po prostu za każdym razem mówię AI że chciałbym porozmawiać z konsultantem

1

@Zagorzały Fan F.C.B polecam za każdym razem mówić że chcesz porozmawiać z konsultantem

0

Chorwacki pomocnik Nie tracić xd

1

@Zagorzały Fan F.C.B no to albo twój odcinek światłowodu ma jakiś uszczerbek albo ten krótki odcinek od odbiornika światłowodu do routera jest uszkodzony. Myślę że pomoc techniczna Orange będzie konieczna

1

@Zagorzały Fan F.C.B która dioda konkretnie jest czerwona?

1

@Zagorzały Fan F.C.B Czerwona dioda oznacza że nie ma internetu. Jeśli twierdzisz, że masz wpięty kabel to prawdopodobnie Orange się wywaliło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?