kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jakby ktoś nie widział to przegrany tego meczu odpada z turnieju
1
@Chaoss No też myślałem że będzie to bardziej emocjonujący sezon. Po cichu liczyłem że Maclaren włączy się w walkę o pierwsze/drugie miejsce ale tak jak mówisz - przynajmniej w środku stawki jest bardzo ciekawe
0
Fajnie grają ci brazylijczycy, ktokolwiek dzisiaj wygra to zasługuje na ten tytuł
0
@zmiter912576 mamona
4
@PatriBarca nie trafił bramki na wyrównanie z metra na pustą bramkę dwa razy - z Hiszpania i ze Szwecją. To się nazywa zrobić wszystko?
6
Szpakowski w 80. minucie:
No niestety, ciężko wygrywać jak się wygrywa tylko z Andorą. Źle się potoczyły te mistrzostwa
Szpakowski w 84. minucie:
Tak tak tak, dopóki piłka w grze! Zawsze trzeba czekać do końcowego gwizdka
3
Ale gdyby Lewy miał lepszy kolegów w reprezentacji to na pewno by te złotą piłkę dostał
0
@JohnnyBarca dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, sky is the limit
1
@tristan87 Nie trzeba się trzymać, woda nas unosi xD
0
@Granto Czy ty twierdzisz, że Mercedes ingeruje w bolid Bottasa żeby ten nie wyprzedził Luisa? xD
3
Mercedes pokonany swoją własną bronią... ;P Szkoda Luisa no ale na pewno będzie walczył w tym sezonie dalej! Oby po kolejne mistrzostwo świata!
0
@LeoMessi1994 no spoko, wrócił się. Ale akurat dzisiaj Modric to bardziej przeszkadza niż pomaga. Sporo strat, często spowalnia grę i jest niedokładny. Nie mniej jednak piłkarzem jest genialnym
1
@SaulGoodman I bardzo dobrze! Parę memów o Christianie wyszło i w komentarzach wszyscy nagle mówili, że o tym nie można żartować. Ci sami ludzie zapewne śmiali się wcześniej ze śmierci Floyda, dzieci w Afryce albo podobnych tematów. Teraz wszyscy mają kija w dupie nie wiadomo czemu
0
@avanes Portugalia też będzie mocna.a po cichu liczę też bardzo na Holandię
0
@endriuuu2 Próbna ratunku a sabotaż to jednak co innego :D
0
@FC1899Barca Kontakt z Pepsi ma po prostu
1
Mimo że Pep chętnie sprowadza zawodników z Hiszpanii to na Roberto raczej się nie nabierze xD
0
@kuz nie no, normalnie leci o 23
1
Nie wiem dlaczego sporo ludzi tutaj uważa że skoro nie ma oficialki Depaya to on tutaj nie chce przyjść. Komentarze typu " Skoro nie chce przychodzić to niech nie przychodzi" są po prostu chore. Chłop nie mówi nic, zaraz jest euro, może chce się na nim skupić? Może nie chce podejmować w czasie tych rozgrywek tak ważnych decyzji? Albo mogą też być inne powody dla których się nie odzywa - ale zarzucanie mu że jakby chciał to by już w Barcelonie był to skrajna głupota
18
@Oskar00 Moim zdaniem wykonuje dobrą robotę, widać w końcu jakąś wizję na ten zespół - mamy bardzo przeciętna kadrę z jednym klasowym napastnikiem więc nie można dużo wymagać. Za Brzęczka nie było widać jakiekolwiek pomysłu na grę. Teraz to się zmieniło i wychodzą tylko braki w umiejętnościach
0
@Naker Czyli czekamy aż coś u niego "zaskoczy" tak? :D
1
@Bogan "dokładnie" jako potwierdzenie
5
Niech ten Dembele się sprzeda, oddać go nawet za 30/40 mln i kupić jakiegoś klasowego, środkowego obrońcę żeby mógł razem z Araujo stanowić siłę defensywy Barcy
0
@lukaszbrk Bo na polu wieje
1
@Zagorzały Fan F.C.B Tak, zawsze z niej korzystam. Po prostu za każdym razem mówię AI że chciałbym porozmawiać z konsultantem
1
@Zagorzały Fan F.C.B polecam za każdym razem mówić że chcesz porozmawiać z konsultantem
0
Chorwacki pomocnik Nie tracić xd
1
@Zagorzały Fan F.C.B no to albo twój odcinek światłowodu ma jakiś uszczerbek albo ten krótki odcinek od odbiornika światłowodu do routera jest uszkodzony. Myślę że pomoc techniczna Orange będzie konieczna
1
@Zagorzały Fan F.C.B która dioda konkretnie jest czerwona?
1
@Zagorzały Fan F.C.B Czerwona dioda oznacza że nie ma internetu. Jeśli twierdzisz, że masz wpięty kabel to prawdopodobnie Orange się wywaliło