0

@Cochise lepszy popcorn z trybun niż sabotowanie meczu...

0

@BARCA_FOR_EVER no to nie porównuj gry Neymara już od kilku sezonów do paru dobrych występów w sezonie Dembele... Zresztą to nadal nie ten poziom. Francuz umie dryblować, jest szybki, potrafi strzelić z obu nóg ale Ney to klasa sama w sobie, to jak on się umie poruszać po boisku jest niepowtarzalne, łatwość z jaką wygrywa pojedynki jest na najwyższym poziomie a do tego sztuczki techniczne które to wszystko zamykają. Nie porównuj Dembele do Neymara bo to śmieszne

3

@BARCA_FOR_EVER nie wiem jak może ci sprawiać oglądanie jego gry, jak on e ogóle nie gra xD

0

@ProMILs to nie chodzi o to, żeby mu nie wyszło... Po prostu Robert jest pompowany w tym Bayernie przez komentatorów non stop, ludzie już nim rzygają no bo ile można słuchać o nim. A jeśli do tego jest wychwalany pod niebiosa, często niesłusznie (jak wczoraj) to efekty są jakie są.

1

Ale się nie da słuchać tych komentatorów na TVP...

0

@sewciu50 Ja tam trzymam kciuki za Paryżan, żeby ten Bawarski balonik w końcu pękł. Oczywiście Bayern gra świetnie, ale większość komentarzy (szczególnie z Polski) to już są przesadą...

0

Po przeczytaniu pytania byłem pewien, że to test wielokrotnego wyboru a tu niespodzianka

0

@kielon93 z Messim mam mieszane uczucia... Z jednej strony też mi go szkoda, bo jako najlepszy piłkarz na świecie będzie z tego rozliczany - teraz, za kilka lat w statystykach no i przy każdej dyskusji z fanami Ronaldo. Przykro patrzeć na takiego nadpiłkarza grającego w klubie w takim stanie... Ale z drugiej strony sam nie pokazał wczoraj, że jest najlepszy. Oczywiście, nie oczekuję, że sam wygra nam taki mecz... Ale z wyjątkiem dosłownie paru minut, nie widziałem chęci zwycięstwa albo chociaż godnego pożegnania się z LM

0

@pax Nie mylę, wiem że Ter Stegen miał dobry sezon i jest bramkarzem z topki, ale czytając komentarze że jest słaby i powinien byc na wylocie to mimo że się z tym nie zgadzam to mi go po prostu szkoda...

3

Wiem, że głównie narzekamy ale w całej tej sytuacji żal mi dwóch osób: FDJ - jego pierwszy sezon, przyszedł młody, pełny ambicji, głodny pięknej gry na najwyższym poziomie a wlazł w takie szambo....
A drugą osobą jest Ter Steven, bramkarz który ratował nam tyłki cały sezon, był świetny za równo broniąc bramki jak i wyprowadzając piłki a po wczorajszym, słabym meczu w jego wykonaniu jest jechany. Nawet nie mówię o tym forum chociaż to się też słabo czyta, najbardziej mnie drażnią Januszowi kibice, którzy widzieli Ter Stegna maksymalnie 5 razy w tym sezonie a po tym meczu będą gadać, że Neuer nie tylko lepszy, ale generalnie nasz bramkarz to nawet nie jest klasa światowa

4

Pierwsza bramka Busi, druga Roberto... Nie wierzę w to

0

@IronSanHybrid Nie, boli mnie to jak niski poziom dyskusji jest z tobą, JBZD by było może ma z tym coś wspólnego no ale to już nie mój problem

0

@IronSanHybrid Widać, że siedzisz cały dzień na JBZD... Poziom dyskusji z tobą temu dowodzi

0

@IronSanHybrid W tym rzecz... Ja nie popełnię błędu, moje przewidywania są takie jakie napisałem, nigdzie nie mówię, że PSG gra najlepszą piłkę i na bank wygra z Atletico i że w finale rozwalą swojego rywala. Ty za to jedyne co prezentujesz, to chamskie teksty typu: "PSG jest cienkie jak sik pająka" i to ty będziesz czuł się jak dziecko, któremu się zabrało zabawkę, jeżeli tylko PSG wygra półfinał. Także spokojnie.

0

@IronSanHybrid Na szczęście twoja opinia nie ma żadnego znaczenia w kwestii LM, wszystko zweryfikuje boisko. Tak czy siak, twoje wypowiedzi nie wnoszą nic poza własnymi, marnymi opiniami które nie są poparte żadnym, ale to żadnym konkretnym argumentem. Jak już kogoś ślepo nie lubisz to możesz się chociaż przyznać bo to śmiesznie wygląda

0

@IronSanHybrid Jakby PSG wykorzystało swoje sytuacje, to by wygrali ten mecz 4-1 albo wyżej... Naucz się doceniać klasę rywali, mówisz że doturlali się do 1/4, a oni już są w półfinale :) moim zdaniem, w finale się pojawią a twoja niechęć do nich nie ma tu nic do rzeczy

0

@IronSanHybrid na farcie, na farcie... Powinieneś docenić ich grę, praktycznie całą druga połowa pod ich dyktando, to już nie taka sama drużyna co rok, dwa czy trzy lata temu, są jednym z faworytów i myślę, że do finału wejdą - a wtedy może się już wszystko wydarzyć

0

@elmayakos Ofensywę mają bardzo silną, przecież takie akcje tworzyli że nie mam pytań, jakby wykorzystywali swoje sytuacje to by na luzie wygrali. A dodatkowo Kylian wszedł tylko ma pół godziny

0

@IronSanHybrid Not gonna happen

1

PSG!!! Road to the final, jeszcze jeden meczyk i finał, ale bym z finał PSG vs Barcelona zobaczył

0

@Joe_Pesci Heh, już w tym sezonie mogą tego dokonać

0

@Shroud Nie każdy, ja tam trzymam kciuki za PSG, to może być ich edycja LM!

0

@arasz1819 Każdy przypadek jest inny, mogło się okazać np. że mąż był przestępcą i zmienił tożsamość nie mówiąc o tym przyszłej żonie - przykład abstrakcyjny ale możliwy. Ale mniejsza w to. Uwierz mi, że Kościół bardzo rzadko zgadza się na takie unieważnienia, musisz mieć bardzo dobry argument. Zgadzam się, że jest tam dużo korupcji, zgadzam się że niektóre rzeczy nie mają nic wspólnego z Bogiem czy wiarą ale co do instytucji małżeństwa to większość przypadków jest rozważana w dobry sposób

0

@arasz1819 Nie chodzi o słówko. Są pewne zasady, dzięki którym można wziąć ślub, np Brak jakichkolwiek znaczących tajemnic przed drugą osobą. Kiedy po latach okazuje się, że któraś z tych zasad nie była zachowana, można stwierdzić nieważność małżeństwa. To jest zupełnie co innego niż rozwód, to tak jakby tego małżeństwa w ogóle nie było w świetle prawa kościelnego. Nie chodzi tylko o słowo

0

@Kubox Mam już prawie rok, generalnie jestem bardzo zadowolony. Co do zdjęć to nocą jest raczej słabo, w porównaniu do konkurencji to odstaje no ale trudno. A jedyne co mi się jeszcze nie podoba to bateria, która mogłaby być bardziej pojemna ale jeden dzień da radę wytrzymać więc spoko

0

@arasz1819 no właśnie nie... Stwierdzenie nieważności a rozwód to są dwie, zupełnie różne pojęcia

3

@arasz1819 nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny

0

@Pyziol No mówię

0

@DLFCB Not gonna happen, hopefuly

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?