kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja też bym bardzo chętnie zapomniał, ale czuję że kolejny mecz mi o tym przypomni
0
@Ratamahatta Gdzie masz te 700 mln?
0
@VandaI Ale czy ty nie rozumiesz, że on był poza grą cały mecz? Nie można oczekiwać, nawet od najdroższego zawodnika, że będzie grał na swoim poziomie gdziekolwiek się go postawi...
0
Jasne, słaby mecz Griezmanna ale co on ma zrobić, jak w jednej połowie gra na lewym, a potem na prawym skrzydle...
4
Chciałbym zobaczyć ten mecz jeszcze raz z Suarezem na ławce i z Griezmannem na środku ataku, Suarez kompletnie nic nie wnosi oprócz strat i machania rękami - w tym meczu tylko miejsce zajmuje
0
Co to za kopacz na lewej gra...?
4
Póki co tylko De Jong na plus
0
Myślałem że Rakitic będzie grał w środku a to proszę, póki co Frankie na swojej pozycji
2
Jestem teraz w Izraelu, dzisiaj w Jerozolimie i powiem wam jedną rzecz: znalazłem tajne źródło finansowania Realu :D
https://imgur.com/a/26d1u7b
Jak zwykle we wszystko zamieszani są żydzi... :D pozdrowionka
0
@QuentinTarantino Man City np... zresztą, czasami nie można powiedzieć, że ktoś jest najlepszy na świecie. Czasami rywalizacja jest bardzo wyrównana, w tym momencie ciężko mi powiedzieć, kto najlepiej gra w piłkę więc nie piszcie na siłę, że jakiś śmieszny Liverpool nosi to miano ;)
0
@Undertaker87 Chyba cię ostro pogrzało, żeby nazywać Liverpool najlepszą drużyną na świecie xD
0
@Serek konfederacja nawet progu wyborczego nie przekroczy, jak zawsze w sumie
0
@Hosh No mam w ulubionych, lubię się z nich pośmiać. I co?
@Triv44 Nie jesteśmy przyjaciółmi. Liverpool jest śmieszny a jego kibice żałośni.
0
Jak mnie ten Busi denerwuje... Co on za unik zrobił?
0
@Triv44 i tak Liverpool zawsze będzie śmiesznym klubem, zmień Avatar zanim do reszty pójdziesz w ich ślady...
0
@Hanok Rakitic-De Jong-Arthur?
0
@R-Dinho Zgrywasz znawcę podatkowego? W każdym normalnym kraju są podatki, to nie jest nic nowego. Żyjesz w kraju więc płacisz podatki. Może one są za duże, ale są wszędzie.
Nie głosuje ani na PO ani ja PiS, ale przede wszystkim nie powtarzam jak bezmózgna papuga pustych haseł ludzi, którym coś nie wyszło w życiu
0
@R-Dinho Powtarzasz puste hasła ludzi, którzy krzyczą najgłośniej. Nie rozumiesz tego , o czym mówisz. Nie rozumiesz tego jak działa budżet, jak działają podatki, twoje wypowiedzi to jeden wielki atak na tematy, o których nie masz pojęcia
1
@R-Dinho Powtarzasz tylko to, co mówią inni, pewnie nawet nie rozumiesz tego, co mówisz. I ty chcesz przemawiać komuś do rozsądku? Żałosne...
0
@Pitera27 patriotyzm nie każe wspierać tego kabaretu... A nawet jeśli twierdzisz, że każe, to nie musisz być patriotą :)
0
@Pitera27 powiedziałem że z przerwą na EURO ... Ale prawda jest taka, że na Euro też grali słabo, z Niemcami to chyba jedyny mecz, gdzie grali ładnie ale to tylko fragmentami. Co do Hiszpanii, to akurat jakiś czas temu miejsce 10-13 było dla nich w miarę dobre, bo grali dużo gorzej niż kiedyś.
Nie, nie za dużo Messiego, to jest po prostu żenada najczęściej. Jeśli tobie się podoba ta piłka, to chyba za dużo ekstraklasy oglądasz
0
@RosjaninBut Sam pracuję z kilkoma osobami na takich samych warunkach i znam parę firm, oferującej podobne warunki;) to jest akurat branża, gdzie można takie rzeczy robić - to stwarza takie możliwości i są takie miejsca, nawet w Polsce
0
@Pitera27 Nie pamiętam, kiedy Polska nie grała słabego meczu ;)
0
@Pitera27 Ja ani razu w życiu się nie podniecałem tą miernotą... Nawet jak wygrywali, to robili to w stylu bardzo słabym. Nasza reprezentacja jest do dupy , a miejsce w top10 czy tam top15 w rankingu FIFA niedawno to był jeden wielki żart i ni porozumienie
0
@RosjaninBut Oczywiście że się da, trzeba tylko umieć szukać ;)
Ja osobiście studiuje 3 rok elektroniki i pracuję w firmie, która produkuje elektronikę na pół etatu. Grafik mam elastyczny i sam sobie go tworzę (np w poniedziałek wolne, we wtorek 6 godzin, w środę 3 godziny itd...)
Także @jeyx77x da się znaleźć taką pracę, wszystko zależy od tego co umiesz i co znajdziesz
0
@koszol ja mam i miałem od dawna xD z małą przerwą na EURO 2016, a co?
25
@zibiku więcej nauczy się na treningu z Messim i Suarezem niż na meczu z Barca B
0
@Chaoss dzięki za info zwiadowco
0
@kibic1899 serce rośnie na wspominania o wojnie? Czy jesteś z tych, którzy mają ból dupy na punkcie Niemiec?
0
@Nolife1899 powiedz siostrze że takie teksty działają tylko w podstawówce