kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że jeszcze będziesz za to przepraszać
0
Możesz podać zródło? Szukam i nic nie mogę, naleźć
0
O tym mówiłem w trakcie przerwy... NIE DAJMY SIĘ
0
O tym pisałem w trakcie przerwy...
0
Rakitić to jest fundament. Nie gra tak jak w Sevilli, nie jest liderem ofensywy - tutaj ma inne zadanie. Myślałem że po tych 4 latach każdy zauważy jaki wpływ ma Rakieta... ale jak widać nie wszyscy
6
Nasuwają mi się 3 wnioski po 1 połowie:
1. Liverpool nie gra dobrze, jedyne co ma dziś do tej pory do zaoferowania to walka - to jednak jest potężna broń i będzie się zwiększać jej siła wraz z upływem minut, mają skubani charakter
2. Gramy dobrze, dość rozważnie. Bardzo głupio stracona bramka ale poza tym mieliśmy 2/3 bardzo dobre okazje na bramki. Ponadto widać spokój w naszej grze, kontrolujemy spotkanie
3. Martwić może skuteczność... Gdyby Messi, Coutinho czy Alba wykorzystali chociaż jedną okazję to mecz byłby zamknięty moim zdaniem. Niestety, cały czas jednobramkowe prowadzenie The Reds i będzie 2:0 i wtedy poczujemy piekło, zawodnicy jak i trybuny rzucą się na nas i może być ciężko wytrzymać na dłuższą metę.
Ogólnie bardo dobra połowa, niezbyt dobry wynik - nadal wszystko w naszych rękach i jesteśmy w stanie na spokojnie wyeliminować LFC, a nawet z nimi wygrać
VeB!!!!
0
Z laka trzeba było i tyle... Ale dobra sytuacja, odżyliśmy
0
Po prostu jak coś się kopiuje to z szacunku do autora zamieszcza się go ;)
0
Jak już kopiujesz, to napisz chociaż źródło;)
0
Ja im na przykład kibicuje mimo że lubię Liverpool jako klub - jednak lubię się czasem pośmiać z 4 Arsenalu lub braku tytułów Liverpoolu, ktoś musi dostarczać materiału na memy
0
Jestem ciekawy, czy ty jesteś autorem tego komentarza :)
5
Nie ma to jak konstruktywny, przemyślany komentarz - i to jeszcze na temat artykułu
1
Trafna cieszynka.
1
De Gea w szoku że piłką dostał xD
1
Busi to chyba chce przebić na La Rambli popularność Coutinho w dziale krytyki
0
Komentator to chyba widzi wszystko najlepsze na świecie
0
Nie ma to jak uciszać kibiców i tłumaczyć to tym, że nie można tolerować braku szacunku xDD
1
Oglądałeś mecz? Czy na podstawie informacji że nie zdobył gola oceniasz że wróci jeszcze bardziej zdołowany? Cou moim zdaniem potrzebuje trochę więcej radości i pewność, nie koniecznie musi się to wiązać z bramkami. Ja meczu z Czechami również nie oglądałem, ale widziałem parę urywków, jak np świetna sztuczkę i siatkę założoną rywalowi. Myślę, że brazylijska atmosfera w szatni też może pomóc Filipowi w powrocie do formy :)
0
A rzeczywiście jest, jakoś zawsze wolę sam szukać informacji bo jak kilka razy już się przejechałem na tym, że nie sprawdzałem źródła informacji ;) a jeżeli tak cię to zabolało, że pojawił się komentarz mimo że wcześniej był post to przepraszam, nie sprawdzam artykułów tutaj regularnie
18
Barcelona i Ajax chcą jakoś zacieśnić kontakty między sobą z uwagi na podobną filozofię futbolu. W ramach tej współpracy Barcelona ma mieć prawo pierwokupu piłkarzy z drużyny z Amsterdamu, z kolei Ajax ma mieć możliwość korzystania z młodych wychowanków FCB
-sport.es
Piękna wiadomość
0
4-4-2? Przypomina mi się poprzedni sezon i męczenie się z dwoma napastnikami :/ Tak czy siak, po 3 punkty, Arthur ostatnio gra fantastycznie, chce widzieć dzisiaj jego piękną grę
0
A Manchester City to według ciebie kto?
0
Bo zdecydowana większość drużyn nie ma w ogóle okazji grać 2 razy w ciągu 72 godzin na Santiago Bernabeu xD
13
Wczoraj tak sobie myślałem do snu:
Fakt, Real nas zdominował do pewnego momentu, na pewno nie można powiedzieć że grał gorzej. Jednak gdy sobie przypomnę niektóre mecze z Realem gdy to my dominowaliśmy a oni strzelili jedną czy druga bramkę z kontry, a tak to siedzieli na swojej połowie i patrzyli na piłkę... To jakoś szybko zapominam o stylu tej wygranej
0
Ewidentnie powinieneś zmienić nick
1
Próbowałeś zabłysnąć ale ci nie wyszło... TY pisze się z wielkiej litery tylko w prywatnych wiadomościach, np listy czy coś. Wypowiedź na stronie internetowej, nawet jeśli się zwracam do ciebie nie jest taką wiadomością, więc nie jest błędem napisanie ty a nie Ty
11
Człowiek sie pomylił, użył złej literki a ty robisz z niego człowieka który nie wie gdzie gra dany zawodnik w jego ulubionej pozycji xD Brakowało tylko żartu w stylu: "A Rakitic na bramce co? Hehehe" xD
11
No nie wiem, ja tam Lyonu w ogóle nie oglądam więc nie wiem nic, taki artykuł może dać coś konstruktywnego, coś tam myślę jednak wnoszą w sylwetkę przeciwników
0
"Forma Busquetsa jest niepewna jak przyszłość Solariego na ławce "
Jakie piękne, Homerycki porównanie
0
Sorry, nie widziałem komentarza, wiesz już pewnie wszystko ale łap linka jakbyś nie widział jeszcze