1

Najbardziej szkoda mi Asensjo... Chłopak gra zaje***cie, ma drybling, strzał, podanie, mógłby się rozwinąć. Ale przez Zizu prawie wgl nie gra a jak już gra to 2 połowy. W sumie chętnie bym go u nas zobaczył, szkoda że to bardzo mało prawdopodobne

0

Jest ktoś kto ogarnia rozkład funkcji ciągłych (prawdopodobieństwo)
zależności między funkcją gęstości, dystrybuatną i momentem centralnym i ma jakieś materiały czy linki które by pomogły w nauce? ;P

0

Teraz wszyscy kopią te krypto i ciężko je dostać
Ale dzięki za tą 1050, zastanowię się

0

Jaką polecacie kartę graficzną do 500/600 zł żeby była dość wydajna, takie giętki jak Fortnite czy Pubg żeby działały, robię też obróbkę graficzna na amatorskim poziomie ale to myślę że prawie każda karta wystarczy xd

0

A Roberto też grywał na lewym skrzydłem ;) niemniej myślę że zagramy 4-4-2

0

Tak na chłodno to może i masz rację ale jest coś takiego jak hierarchia w drużynie. Prawda jest taka że Messi będzie wykonywał karne tak długo jak tylko będzie chciał. Już prędzej do jedenastki podejdzie Rakitic lub Pique niż Coutinho. Fajnie by było jakby Brazylijczyk podchodził do rzutów wolnych, chociaż tych z których teoretycznie lepiej uderzać z prawej nogi

4

Coś czuję że Alba na lewym skrzydle by dzisiaj pozamiatał, sporo tam jest przestrzeni

1

Valencia tak ciśnie w tym sezonie że musieliście jej punkty rozbić na dwie drużyny żeby nie było podejrzeń? :D

1

No nie było faulu , jak usłyszałem gwizdek to myślałem ze Rakitic faulował bo wjechał całym ciałem w swojego rywala. Sporo szczęścia mieliśmy

1

A szkoda bo by mu się na prawdę przydało... Oprócz Klasyka to nie przypominam sobie w ostatnim czasie dobrego meczu w jego wykonaniu

0

Ale cisną temu Gomesowi :P

1

Roberto wleciał jak dzik w paśnik :D

3

Pique chyba stracił wiarę w sobie po zakupie Miny bo dzisiaj jakby nie wiedział gdzie jest

0

Gra adekwatna do wyniku niestety, wg mnie brakuje jakości przy wprowadzeniu piłki i agresji przy odbiorze

0

No niby można odrobić ale niesmak pozostał

0

Nooo to najgiorzej ;p I jak kolokwium? :D

28

Przez to że w sobotę oglądałem Barce i derby Madrytu a w niedzielę ligę angielską to nie zrobiłem zadań na studia i zostałem dzisiaj wyproszony z laboratorium sieci teleinformatycznych ;p tak się chciałem podzielić z wami moimi wartościami bo powinienem teraz być na zajęciach i nie mam nic do roboty :D

1

Myślę że to zależy od podejścia do sprawy, wg mnie to głupota ale ludzi mogą mieć różne zdania. Rzeczywiście, jak się to odpowiednio wykona to wizualnie efekt jest zajebisty, pięknie to wygląda ;) Ale ma to też swoje minusy takie jak np przerywanie meczu, przeszkadzanie zawodnikom itp. Nie rozumiem tylko jednego: po co ludzie robią czasem oprawy które przeszkadzają? Jeśli rzeczywiście kochają swój klub to nie powinni robić mu szkody a takową robią przez to że klub musi płacić kary, że piłkarze grają przy pustych trybunach itp. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach ale w Polsce większość opraw jest moim zdaniem bezmyślna

1

Paco grał na skrzydle... I co? ;p

0

Też powinniśmy z dystansu strzelać... Nie da się czasem wjechać do bramki, szkoda że naszym pomocnikom brak odwagi do oddania uderzenia z 20 m

1

A bramka w finale Ligi Mistrzów z Juve? Niby boisko neutralne ale jednak wyjazd ;p

1

Turan grał dobrze na skrzydle za Neymara, niech tam pokaże na co go stać a tym samym Messi będzie grał na swoim prawym skrzydle a Suarez na środku

2

Przepraszam za moje słowa na tamat tego zawodnika xD

0

Mięsień dwugłowy uda

0

Jak Messi nic nie zrobi to meczu nie wygramy, jak nic nie zrobi to nie wiem czy damy radę zremisować xD niestety taka prawda :/

0

Nie pyskówki tylko obrazy ;p

0

W sumie tak sobie myślę że rzeczywiście surowa kara... Ale przynajmniej się nauczy, może to ostudzi temperament nie tylko jego ale i innych piłkarzy

0

Nie chodzi o to że coś mu zrobił ale dla sędziego powinno się mieć szacunek bezwzględny. To podobnie jak z policjantem, dostaniesz wyrok nie za to że go pobiles tak że nie mógł chodzić tylko już za to że go obraziles

3

Właśnie boję się że oni będą chcieli puścić Coutinho na skrzydło... Owszem, Brazylijczyk grał tam czasem w Liverpoolu ale zdecydowanie lepiej prezentuje się on w środku pola jako ŚPO ;)

0

I co w tym zestawieniu robi Pique przepraszam??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?