kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja mam zawsze wrażenie że po każdym golu oni krzyczą to samo :D
0
Najgorzej zapowiada się chyba Villareal i Las Palmas ( ten drugi bo na wyjeździe) , z Espanyolem myślę że sobie poradzimy na spokojnie. Real ma Valencje (szkoda że u siebie) i Celtę na wyjeździe.... Mistrzostwo może być nasze ! JAZDA PANY
0
To jest jeden z glupszych tekstów jakie słyszę w życiu... Nie mówię ze jest nie prawdziwy ale używany za często i błędnie.... Po to jest dyskusja żeby spojrzeć na jakiś temat z róŻnych perspektyw, posłuchać innych argumentów, a ty jak jak nie masz co odpowiadziec to piszesz że opinia jest opinią xd
2
On nie mówi że zrobił dobrze lub decyzja była niesprawiedliwa albo że Ramos nie wiedział co robi... Stwierdza że czerwona kartka ustawiła mecz i to jest w sumie prawda, już nie ciśnij mu od szukania usprawiedliwienia, normalna wypowiedź
0
Argumenty słabe xD klasyczny płacz
0
aaaaaa już czaje.... ta dyskusja od jakiegoś momentu nie miała sensu i już wiem dlaczego... źle przeczytałem twój pierwszy komentarz... kompletnie inaczej go zrozumiałem. Teraz tak na niego patrzę i dalsze moje nawiązania do niego nie mają sensu :D
Sorry bro , nieporozumienie :P
0
Tak stanąłem w tej sytuacji Ramosa bo mimo wszystko zachowanie Pique było bezsensowne. A Ramos odpowiedział w sumie tak jak powinien. Może powiem inaczej... nie staję po stronie Ramosa ale przeciwko Pique.
0
Gościu twoja opinia jest wyciągnięta z czapy... Jeżeli chodzi ci o słowo "hipokryzja" to ono odnosi się do zachowania Pique a nie poziomu sędziowania.... I nie cwaniakuj że jak nie wiem o co ci chodzi to tym gorzej dla mnie bo to ty chcesz mi wcisnąć słowa w moje usta
0
Dla Buffona wygrać to było by coś czuje końcówka kariery a nie wiem czy tego chce :D a Alegri w Barcy? Czemu nie ;)
0
Nie no bez przesady... :D znaczy nie obrazę się jeśli złoją Madryt ale nie to sprawia że im kibicuje. Generalnie robię to bo:
1. Ktoś taki jak Buffon zasługuje chociaż raz na LM
2. Jestem fanem talentu Dybali
3. Mam sympatię do Alvesa :D
Więc Ave Juve czy jakoś tam :P
0
Proszę o cytat który cię przekonuje do takiej opinii :)
20
No trudno, Juve zagrało lepiej w całym dwumeczu i zasługują na awans, powodzenia dalej życzę ;)
1
Jak ich tam jest 20 w polu karnym to nie ma siły żeby piłka przeszła wszystkich rywali...
0
Kurna mecz meczem, awans awansem ale trochę klasy panowie...
6
No i prawidłowa odpowiedź, bardzo trafna. Byłem pewien że właśnie tak odpowie
Nienawidzę głupich zaczepek a jeszcze bardziej zaczepek pełnych hipokryzji
8
Ja mam tylko dwa życzenia:
1. Niech Barca zagra dobry mecz, nie musi awasować, nawet wygrać nie musi ale chcę zobaczyć walkę , zaangażowanie i świetne widowisko
2. Niech sędziowanie w tym meczu będzie na poziomie, mam dosyć już błędów arbitrów i wszystkich gównoburz po meczu w internecie
0
Nic nie mówiłem że ja zawsze jestem obiektywny ale czytając ten czat dostałem prawie raka oczu. Masakra
1
Ja nie wierzę co ja czytam...
0
A co to jakiś obowiązek jest? Owszem dorastał w Barcy jako piłkarz ale jak potem nie dostawal szans ani żadnych perspektyw to poszedł i tyle. Barca mu nie okazała szacunku to on też nie musi
0
No Ter Stegen mógł się lepiej zachować... Ale nic się nie dzieje, jazda
0
Klasyczny mecz z Malaga, nic nowego :D
0
Czy to że jakieś znane osobowości robiły pewne rzeczy determinuje fakt że jest to normalne?
0
Ja myślę podobnie szczerze mówiąc :/ takie wypowiedzi jak ta Pique przynoszą czasami wstyd takiemu klubowi jak Barca... Jak można mówić że Real nie przekazuje odpowiednich wartości a jednocześnie obrażać publicznie sędziów i jednego z największych rywali
0
Coutinho niby jest lepszy na tę chwilę ale wg mnie Isco w formie jest co najmniej z nim porównywalny, Real go zmarnował. To co on wyprawiał w pierwszym sezonie po przejściu do królewskich to była magia
A odnośnie transferów to rzeczywiście jak mówisz, żaden z kupionych latem zawodników nie miał być rezerwowym i takim też nie był w poprzednim klubie
2
Czemu wy bronicie tego Pique? Dostał słuszną karę za swoje durne wypowiedzi (inaczej tego nazwać nie mogę ) i tyle w temacie
0
Moje pierwsze przemyślenia: Prawda, Ney często symuluje ale moim zdaniem nie zasługuje na miano największego aktora.
Druga sprawa związana z tematem jest taka, że często oglądając mecze widzę jak ktoś popycha Neymara, ten się przewraca ALE nie protestuje , nie domaga się faulu ( nie mówię że za każdym razem tak jest) a na trybunach od razu gwizdy, zawodnicy drużyny przeciwnej od razu każą mu wstawać itp.
33
Pies Nemara osikał ostatnio okolicę Emirates Stadium
2
Do czego mają prawo kibice?? Do tego żeby mieć dość ? Do gwizdania? Jak dla mnie ktoś kto cały czas na kogoś gwiżdże nie jest kibicem tylko krytykiem któremu nic nie pasuje
3
Żarty żartami ale tak źle to chyba z nim nie jest :D
4
Spokojnie, nie ma powodów do paniki: jest UMTITI :D