0

ja mam zawsze wrażenie że po każdym golu oni krzyczą to samo :D

0

Najgorzej zapowiada się chyba Villareal i Las Palmas ( ten drugi bo na wyjeździe) , z Espanyolem myślę że sobie poradzimy na spokojnie. Real ma Valencje (szkoda że u siebie) i Celtę na wyjeździe.... Mistrzostwo może być nasze ! JAZDA PANY

0

To jest jeden z glupszych tekstów jakie słyszę w życiu... Nie mówię ze jest nie prawdziwy ale używany za często i błędnie.... Po to jest dyskusja żeby spojrzeć na jakiś temat z róŻnych perspektyw, posłuchać innych argumentów, a ty jak jak nie masz co odpowiadziec to piszesz że opinia jest opinią xd

2

On nie mówi że zrobił dobrze lub decyzja była niesprawiedliwa albo że Ramos nie wiedział co robi... Stwierdza że czerwona kartka ustawiła mecz i to jest w sumie prawda, już nie ciśnij mu od szukania usprawiedliwienia, normalna wypowiedź

0

Argumenty słabe xD klasyczny płacz

0

aaaaaa już czaje.... ta dyskusja od jakiegoś momentu nie miała sensu i już wiem dlaczego... źle przeczytałem twój pierwszy komentarz... kompletnie inaczej go zrozumiałem. Teraz tak na niego patrzę i dalsze moje nawiązania do niego nie mają sensu :D
Sorry bro , nieporozumienie :P

0

Tak stanąłem w tej sytuacji Ramosa bo mimo wszystko zachowanie Pique było bezsensowne. A Ramos odpowiedział w sumie tak jak powinien. Może powiem inaczej... nie staję po stronie Ramosa ale przeciwko Pique.

0

Gościu twoja opinia jest wyciągnięta z czapy... Jeżeli chodzi ci o słowo "hipokryzja" to ono odnosi się do zachowania Pique a nie poziomu sędziowania.... I nie cwaniakuj że jak nie wiem o co ci chodzi to tym gorzej dla mnie bo to ty chcesz mi wcisnąć słowa w moje usta

0

Dla Buffona wygrać to było by coś czuje końcówka kariery a nie wiem czy tego chce :D a Alegri w Barcy? Czemu nie ;)

0

Nie no bez przesady... :D znaczy nie obrazę się jeśli złoją Madryt ale nie to sprawia że im kibicuje. Generalnie robię to bo:
1. Ktoś taki jak Buffon zasługuje chociaż raz na LM
2. Jestem fanem talentu Dybali
3. Mam sympatię do Alvesa :D
Więc Ave Juve czy jakoś tam :P

0

Proszę o cytat który cię przekonuje do takiej opinii :)

20

No trudno, Juve zagrało lepiej w całym dwumeczu i zasługują na awans, powodzenia dalej życzę ;)

1

Jak ich tam jest 20 w polu karnym to nie ma siły żeby piłka przeszła wszystkich rywali...

0

Kurna mecz meczem, awans awansem ale trochę klasy panowie...

6

No i prawidłowa odpowiedź, bardzo trafna. Byłem pewien że właśnie tak odpowie
Nienawidzę głupich zaczepek a jeszcze bardziej zaczepek pełnych hipokryzji

8

Ja mam tylko dwa życzenia:
1. Niech Barca zagra dobry mecz, nie musi awasować, nawet wygrać nie musi ale chcę zobaczyć walkę , zaangażowanie i świetne widowisko
2. Niech sędziowanie w tym meczu będzie na poziomie, mam dosyć już błędów arbitrów i wszystkich gównoburz po meczu w internecie

0

Nic nie mówiłem że ja zawsze jestem obiektywny ale czytając ten czat dostałem prawie raka oczu. Masakra

1

Ja nie wierzę co ja czytam...

0

A co to jakiś obowiązek jest? Owszem dorastał w Barcy jako piłkarz ale jak potem nie dostawal szans ani żadnych perspektyw to poszedł i tyle. Barca mu nie okazała szacunku to on też nie musi

0

No Ter Stegen mógł się lepiej zachować... Ale nic się nie dzieje, jazda

0

Klasyczny mecz z Malaga, nic nowego :D

0

Czy to że jakieś znane osobowości robiły pewne rzeczy determinuje fakt że jest to normalne?

0

Ja myślę podobnie szczerze mówiąc :/ takie wypowiedzi jak ta Pique przynoszą czasami wstyd takiemu klubowi jak Barca... Jak można mówić że Real nie przekazuje odpowiednich wartości a jednocześnie obrażać publicznie sędziów i jednego z największych rywali

0

Coutinho niby jest lepszy na tę chwilę ale wg mnie Isco w formie jest co najmniej z nim porównywalny, Real go zmarnował. To co on wyprawiał w pierwszym sezonie po przejściu do królewskich to była magia
A odnośnie transferów to rzeczywiście jak mówisz, żaden z kupionych latem zawodników nie miał być rezerwowym i takim też nie był w poprzednim klubie

2

Czemu wy bronicie tego Pique? Dostał słuszną karę za swoje durne wypowiedzi (inaczej tego nazwać nie mogę ) i tyle w temacie

0

Moje pierwsze przemyślenia: Prawda, Ney często symuluje ale moim zdaniem nie zasługuje na miano największego aktora.
Druga sprawa związana z tematem jest taka, że często oglądając mecze widzę jak ktoś popycha Neymara, ten się przewraca ALE nie protestuje , nie domaga się faulu ( nie mówię że za każdym razem tak jest) a na trybunach od razu gwizdy, zawodnicy drużyny przeciwnej od razu każą mu wstawać itp.

33

Pies Nemara osikał ostatnio okolicę Emirates Stadium

2

Do czego mają prawo kibice?? Do tego żeby mieć dość ? Do gwizdania? Jak dla mnie ktoś kto cały czas na kogoś gwiżdże nie jest kibicem tylko krytykiem któremu nic nie pasuje

3

Żarty żartami ale tak źle to chyba z nim nie jest :D

4

Spokojnie, nie ma powodów do paniki: jest UMTITI :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?