0

No tak, i właśnie z tego wnioskuję że Ney ar lepiej gra w Brazylii, ma inną rolę i ona mu pasuje ;)

0

No tak, napisałeś dokładnie to o czym myślałem ;) a wniosek z tego jaki? Może Neymar w Brazylii ma inną rolę niż w Barcelonie ale to wpływa na poziom jego gry... I patrząc co robi w reprezentacji twierdzę że idzie mu tam lepiej :P

1

Oglądałem mecz i mam wnioski bazujące także na wielu innych meczach Brazylii :
Neymar w Brazylii >>>>>> Neymar w Barcelonie

0

No i amen :)
Nie no, cały czas nie zgodzę się że jest najstabilniejszym graczem u nas, nawet stabilnym bym go nie nazwał :/
Ale ok ok, też szanuje twoją opinię :D

0

No z tym top 5 to ja bym jednak nie przsadzał, reszta ok :)
Ale ja tam cały czas nie czuję przekonania do Masche , nie że się go czepiam ale jego błędy nie przyciągają mnie do pozytywnej opinii . Szczególnie obawiam się o jego grę w starciach z silnymi rywalami. Kolejnym minusem jest to , że gra w kratkę

0

Prawda, Masche jako stoper to zawał dla mnie , szczególnie gdy jest sytuacja 1 vs 1
On się dobrze ustawia i przewiduje ale często zachowuje się nie jak klasowy stoper - w sumie nim nie jest, na pozycji pomocnika defensywego mielibyśmy z niego więcej pożytku w sytuacji gdy dostępni są obrońcy

0

A to tego nie widziałem ;/ na serio nowego dostał? Jak tak to w sumie nie wiem czy powienien dostac czy nie

0

Dla mnie to trofeum powinno być przyznawane za GRĘ, za jej poziom w najwyższych rozgrywkach. Nie same bramki, statystyki tylko za to co piłkarz prezentuje na boisku. Jasne trofea są ważne ale jednak piłka nożna to sport drużynowy i trofeum nie wygrywa jeden piłkarz.
Obecnie, nie dość że nagrodę tę dostaje Messi lub Ronaldo , zależnie kto więcej wygrał, to kolejnym ocenianym aspektem jest medialność gwiazdy.
TO JEST JAKIEŚ... NIEPOROZUMIENIE TA ANKIETA
A sama nagroda z roku na rok ma dla mnie coraz mniejszą wartość

0

Według mnie kartka niby zasłużona, chociaż żółta kartka pokazana za szybko. Chodzi o to że rzeczywiście, Messiemu spadł but i mógł go sobie zawiązać ale robił to baardzo wolno , jak wyszedł za linie boczną to jakoś raz dwa i gotowe :P ale sędzie i tak pokazał mu kartkę wcześniej, gdy ten dopiero zaczynał wiązać

0

Aż operator kamery nie nadąża z jego śledzeniem

0

Nice try :D




1

Przywołaj mi jeden komentarz gdzie ktoś chciał się pozbyć jakiegoś piłkarza ze względu na ten mecz

0

Gubią się , mamy ich :D

38

Bo po co wyprowadzic Rakiticia na czysta pozycje, przecież koło mnie biegnie MESSI

1

Ja myślałem że Lucho będzie w stanie zdjąć czasami jakieś "gwiazdy" ... W poprzednich sezonach to nie było aż tak potrzebne ale teraz ...

0

To jest moim zdaniem wina LE , nie tylko Ney ma często takie piłki , tylko na strzał powiedzmy na 16. metrze. Ale oni wszyscy muszą podać żeby z sytuacji 100% zrobić 200%

0

Busi bezwładna masa

0

Wszystko o Busim nie zostało napisane bo ludzie boją się banów :D

0

Grunt to równość w drużynie

0

Nikt nikogo nie sprzedaje...

0

Niestety nie ma takiej transmisji :D

3

Mascherano i Busi to dwaj piłkarze którzy mnie ostatnio najbardziej irytują. Czasami nie mam nerwów patrzeć na ich grę

1

Nie ma pomysłu na grę ... Albo akcja indywidualna albo wymiana podań ze stratą w polu karnym rywala

0

No z tymi 40 minutami to chyba nieźle przesadził ...
Ja tam myślę że to było po prostu dobre minuty, nawet określenie bardzo dobre to dla mnie za dużo

0

Co do pomysłu zastąpienia Neymara przez Arde... To sie nawet może udać , na jakiś słabszy zespół na papierze noże być albo zmiana w trakcie meczu. Są trzy możliwe rezultaty :
1. Eksperyment wypali, Arda się wpasuje i może zacząć regularnie walczyć o miejsce w pierwszej 11
2. Eksperyment wypali co zmotywuje Neymara i może przywrócić go na właściwe tory :P
3. Wyjdzie z tego wielka klapa i już nigdy więcej się to nie powtórzy
Jest jednak aspekt który może spowodować że ten plan w ogóle się nie zrealizuje : nie sądzę żeby Luis posadził na ławce Neymara, on nie chce mieć awantur

1

Mam nadzieję że nie mówisz tego na poważnie

0

Wierzcie mi lub nie ale miałem wyraźne wrażenie że przegramy ten mecz już od jakiegoś czasu... Nawet ta bramka Messiego dzisiaj nie zmieniła mojego zdania. I wiecie co, wg mnie to dobrze że dzisiaj przegraliśmy. Nie nazwał bym to kubłem zimnej wody ale raczej pstryczkiem w nos :D od jakiegoś czasu widzę że coś nie gra w naszej grze i na szczęście jest jeszcze dużo czasu żeby to zdiagnozować i wyleczyć :)

1

Ja nie chce bronic Roberto w związku z stratą piłki ale moim zdaniem Busi też nie jest bez winy... Ja już ubolewałem od dawna nad tym ale jego motoryka to jest jakiś dramat. Ja rozumiem że on nigdy demonem szybkości nie był , ja rozumiem że on nadrabia bieganie myśląc na boisku ALE jakieś minimum przygotowania fizycznego musi być

0

A od czego są Denis czy Rafinha??? Dajmy im szansę ! Nie można wszystkiego kłaść na barki Messiego , Suareza czy Neymara.

1

No no, mnie akurat zadowolą jedynie 3 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?