kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecie co wam powiem, czytam ostatnio autobiografię Suareza, jestem już pod koniec i ona tak pozytywnie zmieniła mój pogląd na tego piłkarza że to się nie dzieje. Nagle wszystkie jego boiskowe zachowania rozumiem bo znam ich przyczynę. No i dodatkowo poznałem parę ciekawostek z jego życia ;)
Polecam wam lekturę tej książki :P
0
Ale gruby sie wkurwił
0
No to jadymy! po mistrzostwo, po honor, po pierwszy krok do dubletu...
PO ZWYCIĘSTWO!!!
0
Taki tytuł artykułu widziałem już kolka razy
2
RAW jest dopiero jutro przecież...
2
Jeżeli Pogba rzeczywiście marzył o grze w Barcelonie i ufa że mu to dobrze zrobi to będzie się sam o ten transfer starał. Oczywiście jego możliwości w tej sprawie też są ograniczone ale no cóż, życie :D
A Barca sama ruchu raczej nie zrobi przez tę kosmiczną kwotę.
0
Mądrego aż miło słuchać... :P
6
powinni pomóc, może to będzie takim zalążkiem zakopania topora wojennego, chociażby między kibicami.
0
ja mu nie wypominam wszystkich jego najmniejszych błędów ale faktem jest że gra nierówno a ostatnio, moim zdaniem, zawodzi
0
a nie? przecież niektóre jego występy to po prostu ŻENADA i bez względu na wszystko nie można temu zaprzeczyć
1
Co zrobic z tym Alvesem... niby strasznie irytuje, ma mecze niektóre na poziomie Douglasa ale jednak zna filozofie Barcy bardzo dobrze i raz na jakiś czas zagra jedna genialną piłke ktora chyba zaden inny prawy obronca by nie zagral jak np. asysta przy bramce Suareza w zeszłorocznym Gran Derbi na CN
0
wow..... nawet nie pomyślałem że sezon już się za chwilę kończy, przecież dopiero co się zaczął... :/
0
wyjdź.
2
no już nawet jest
1
takich "stróżów moralności" też już jest sporo na tej stronie...
1
Niby trochę racji masz ale popatrz: Na początku sezonu, kiedy Messi był kontuzjowany to właśnie Ney brał odpowiedzialność za drużynę jeżeli chodzi o budowanie akcji. Ani Suarez, ani Iniesta ani Roberto czy Rakitic nie byli zdolni do samodzielnego pociągnięcia drużyny. On powoli powinien przejmować pałeczkę w Barcelonie - według mnie.
Mam czasami wrażenie że Neymar boi się czasami wziąć odpowiedzialności bo jak mu nie wyjdzie to wszyscy mu powiedzą że Messi jest liderem i w trudnych sytuacjach on rozgrywa
0
Tego nie kwestionowałem :P ale po prostu taki komentarz po meczu ze słabszą drużyną mógłby dziwnie zabrzmieć dla kogoś kto się nie interesuje statystykami :D
2
Tu nie chodzi o to że on nie chce żeby mu się coś złego stało. Znaczy się chce żeby nic się nie stało ale nie to jest jego głównym celem(tak mi się wydaje) chodzi bardziej o sam akt zawierzenia i pokory. Większość katolików tak postępuje choć może to inaczej wyglądać
1
akurat ten komentarz po ostatnim meczu dziwnie brzmi :P
0
spóźniłeś się z Prima Aprilis o jakieś 20 dni kolego
0
Ten mecz pokaże, jak ważna jest psychika w sporcie, mówię wam
0
Mam pytanie bo meczu nie oglądam, jak gra Neymar?
0
żeby jednego...
0
Gramy na stojąco? Zero przyspieszenia? W porównaniu z ostatnimi meczami jest dobrze jeżeli chodzi o samą grę
0
Chodzi mi o to, że wiara tu piszę że gramy do dupy i wgl wszyscy do zmiany. A nie gramy źle z brakuje wykończenia
0
Kolega oglądał wyłączony telewizor?
0
Wow wśród tych ton mółu jakaś perełka w postaci racjonalnego komentarza ;)
2
0
My nie gramy aż tak źle w ofensywie Ale obrona jest fatalna. Alby wgl nie ma, Pique daje się jak dzieciak a Roberto... Może i jest wszechstronny ale przecież po coś ten Vidal jest... Jedynie Mascherano się stara
1
Akurat teraz to raczej nie wielka zasługa Alvesa, Messi powinien lepiej uderzyć...