1

Wiecie gdzie zauważyłem problem w gry Barcy w ostatnim czasie? Nasza trójka z przodu bierze ciężar gry i to jest z jednej strony dobre ale nie zawsze...
Neymar czy Messi cofaja się żeby rozgrywać . A co się dzieje z piłkarzami którzy są za to odpowiedzialni "na papierze " ? W tym meczu np. I Rafinha, i Denis i Rakitic ( chociaż on ma dzisiaj inne zajęcia ) oddając piłkę naszym napastikom za polem karnym nic dalej nie mogą zrobić - nie mają w zwyczaju wchodzenia w pole karne.
Moim zdaniem MSN niejako "kradnie " robotę naszym natastnikom

14

Świetny artykuł, trafia idealnie w punkt i daje nawet wskazówki jak temu procesowi przeciwdziałać. A co do oponii o Denisie, Ardzie i Masche w środku całkowicie się zgadzam

2

Digne i Paco chcieli się podlizac Lucho :D

0

Bycie fanem klubu czy piłkarza to inna rzecz niż bycie fanatykiem. To dla mnie taka różnica jak między patriotą a nacjonalistą.
Kibic, mimo wszystko nie możesz zawsze w lepszym świetle stawiać swój klub, trzeba trochę obiektywizmu :) a w tym przypadku nasi piłkarze też nie są bez winy

2

Najbardziej zirytował mnie Mascherano... Stał od zewnętrznej strony grupy piłkarzy , buletka poleciała w środek nawet go nie docierając a ten od razu za czoło się chwyta, jakby miał krwawic na śmierć

0

Nie zgodzę się z tym :/ niby ustawia się nieźle ale pojedynki 1 na 1 to dramat

0

Nie chodzi o samo celebtowanie gola ale o sposób w jaki się to dokonuje. Jest zrozumiała radość , misiaki z kolegami ale mimo wszystko nie można przekroczyć pewnej granicy (nie mówię że została ona przekroczona w ostatnim meczu ;) )
Przecież raczej po zdobytej bramce nie wyśmiejesz przeciwnika bo to twoja cieszynka...

0

Prawda, bo nie ma naturalnego zmiennika dla Busiego :/ gdyby obrońcy byli do dyspozycji to skusiłbym się może na Mascherano ( chociaż on ostatnio też wg mnie nic nie gra) a tak to musi grać

0

Alex ? o_O

0

Ekstra są te artykuły, brawo redakcjo! :)
Oby pojawiały się regularnie

0

Ja tam go lubiłem, szanowałem, broniłem ale to jest dramat, ***

0

Jeżeli nie zmienił się z kimś numerem na koszulce to jest :D

0

No ale gościu , ja dokładnie wiem to co napisałeś w komentarzu, serio. I patrząc na wczorajszą grę Borussi moim zdaniem wygraliśmy bardzo szczęśliwie dlatego nazwałem to cudem :/
A to o Neymarze to nie ja pisałem :D

1

To jest cud że my dzisiaj zgarniamy komplet punktów...
Brawa dla Borussi za dobry mecz

0

Serio? Kiedy co gdzie? :D

0

Ja bym dał Umtitiego za Masche ale ( być może na szczęście) nie jestem trenerem ;)
Strata punktów Realu i Barca po 3 pkt!!!

3

To własnie problem statystyk asyst i bramek... :/ Ile Messi posłał piłek do Neya, Suareza czy kogokolwiek innego a ci po prostu nie wykorzystali sytuacji? No ale trudno, trzeba żyć :P

1

Prawa obrona: „Nie ustawię tam Messiego, bo by się marnował.
Cały Lucho :D

0

Dobra cofam, dla takiej bramki było warto :D :D

0

Na drugą Paco, potem Iniesta i Arda i lecim :D

0

ale ja go nie krytykuje :/ po prostu widzę że mu coś dzisiaj jak na razie nie idzie i według mnie danie szansy gry Paco to jest dobry pomysł ;) ja Suareza nie skreślam, nawet w tym meczu :P

1

Suarez jeżeli chodzi o pozytywy to bieganie i walka, niech Paco wjeżdża :D

0

spokojnie kolego, to dopiero początek sezonu, nie oceniań transferów po zaledwie kilku oficjalnych meczach ;) Taki Paco ma dopiero 1 mecz, w ogóle zgrania z drużyną nie ma... Po prostu daj im jeszcze szansę
Czemu skreślasz szanse Barcy w LM skoro jeszcze nawet się nie zaczęła xD

0

Walić te interwencje xD to bramka miała być :D

0

a kiedy twoim zdaniem ma się to stać? xD

0

Ten Juventus wszędzie by nos do transferów wciskał... :D

0

nie odnotowałem :/

0

Oglądałem mecz i powiem wam że tego Gabriela Jesusa to bym do nas przygarnął, szybki, zwinny, bramkostrzelny, nie boi się podjąć ryzyka i jest pewny swoich umiejętności . Idealny zmiennik dla naszego trio chociaż ostatnio Munir się za siebie wziął

2

Neymar!!!! Trafia z wolnego z tego samego miejsca co Suarez dzisiaj ;)))

0

i nie było tematu... xD nie wiem gdzie ja to sprawdzałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?