0

A no jeżeli tak na to spojrzymy... :D

1

Ja powiem tak: do niedawna wierzyłem w uczciwość ludzi, nie mogłem sobie wyobrazić korupcji na tak wysokim poziomie rozgrywkowym ale jeżeli po raz kolejny Real będzie miał fazę grupową w ćwierćfinale i półfinale to chyba będę musiał zmienić zdanie

0

Barca-Atletico to nie wiem, raczej obstawiałbym MC ale kto wie -D no ale Real Leicester to pewniak :D (z całym szacunkiem dla mistrzów Anglii)

2

Heh, śmieszny jesteś ;) powiem to po raz kolejny, sędzia może pomóc strzelić bramkę, wygrać mecz który nie idzie itp ale jeżeli wygrywasz strzelając 6 bramek i ogólnie przeważając w całym spotkaniu to błędy sędziowskie aż tyle nie znaczą

6

Tak z innej beczki: potwierdzone info, Real zagra z Leicester w ćwierćfinale LM , zobaczycie :D

0

Nie zapominajmy że Messi dosłownie 2/3 tygodnie temu strzelał prawie w każdym spotkaniu (miał taką serię ) . Ale prawda jest też taka ze Neymar jak już może strzelać to zazwyczaj strzela gole. Fajnie byłoby gdyby Messi strzelał wolne z jednej flanki a Ney z drugiej

0

Chciałbym tylko zauważyć pewną rzecz na którą narzekam już od dobrych kilku lat: strzały z dystansu... Jeżeli przeciwnik cofa się głęboko i nie wychodzi wyciskanie się z piłką w pole karne to lepiej byłoby walnąć z 20 metrów i zobaczyć co się stanie. Niestety z pomocników chyba tylko Rakitic ma te moc (ewentualnie Iniesta też) ale chyba boi się wziąć odpowiedzialność ; czasem uderzają też Neymar czy Messi ale ich potrzeba i w rozgrywaniu i w polu karnym

0

Jak Umtiti nie dawał graczom PSG nawet chwili oddechu, kapitalne przechwyty i świetny cały mecz

2

Ja tam nie chce go oceniać... Po pierwsze to co ty wiesz o pobycie na Camp Nou? Byłeś kiedyś ? Jeśli tak to spoko, fajnie gratuluję... Ale jeżeli nie byłeś to po co się wypowiadasz o tym że to nie piknik czy coś. Po drugie, słabo z jego strony że wyszedł ale po prostu zwątpił... Nie wierzę że każdy "wierny do końca "kibic na tej stronie nie zwątpił. Czym innym jest zwątpienie a czym innym utrata wiary. Ja np po golu dla PSG powiedziałem sobie: no i uj w torcie, tyle starań na nic. A tu taka niespodzianka. Mimo że tak pomyślałem nie znaczy to że w głębi nie myślałem że może się udać, że remontada jest wciąż do zrobienia - po prostu prawdopodobienstwo zrobiło swoje.
Tę postawę dobrze obrazuje ten przykład:
Sami piłkarze Barcy mówili Verattiemu że to już koniec, nie wierzę że była to jakaś wojna psychologiczna... I co, jakoś mimo wszystko walczyli
I na koniec, jak ty możesz oceniać czy ktoś jest godzien nazywać się kibicem jakiejś drużyny ? Kim ty jestes żeby go móc oceniać ?

0

Nie psuj tak pięknego święta ciągła rywalizacją z królewskimi ;) po prostu się cieszmy

0

Szefie Suareza do sztabi bo zara te całą bude rozniesie :D

6

Z jednej strony masz rację ale z drugiej... Po pierwsze przecież na tym polega sondaż , wypowiadasz się na jakiś temat biorąc pod uwagę aktualną sytuację. Po meczu z PSG nie chodziło tylko o wynik spotkania Ale o styl w jakim to się dokonało. Te kilka tygodni pomiędzy meczami z drużyną z Paryża odmieniło trochę naszych piłkarzy (zobaczymy na ile to będzie widać na tle silnego zespołu ) . I znwowu nie chodzi tylko o same wyniki ale o styl gry Bary.
Tak BTW szkoda że w środę nie wypada pierwszy mecz dwumeczu.... Ale ja nadal wierzę!
VeB

0

Pierdzielenie, ja tam nigdy nie lubiłem dyskusji o arbitrach, wierzę w ich uczciwość i nie wyobrażam sobie żeby te błędy w sędziowaniu były cielowe. Prawdą jest że Real ostatnio często korzysta na błędach arbitra ale umówmy się - nie on jeden. Grajmy swoje i tyle, a jeżeli już chcemy dyskutować to do choinki nie na forum publicznym bo będą wyciągane konsekwencjie

0

Jeżeli jeden klub ciągle wygrywałby wszystko, ten sport nie miałby sensu :P Każdy sport jest ciekawszy i atrakcyjniejszy jeżeli jest nieprzewidywalny

0

Bo grunt to POWTARZALNOŚĆ

0

Faken Dżepetto

0

To sie mówi ale to jest ważne...

2

Kosmita też człowiek... :D

0

No nic nie zrobisz...

0

Te faule i czerwone kartki to dla ciebie oznaka walki? To jest frustracja, brak innego wyjścia , chęć rozładowania gniewu i emocji a nie walka do końca. Ci którzy fauluja też są zrezygnowani, ale to zrezygnowanie przemieniaja w gniew
Myślisz że nasi piłkarze nie odczuli tej porażki ? Że nie chcieli walczyć ? Nie ma takiej opcji
Wolałbyś żeby latali i kosili piłkarzy jak jakieś prymitywne zwierzaki?

0

Problem w tym że system Barcy bazował na pomocnikach... Obecnie MSN zgarnia wszystko, pozbawili pomocników asyst, bramek, dryblingow, kluczowych podań, zamienili rozgrywających na gości do klepania piłek ze sobą i obrońcami.
Ja nawet nie skreślam żadnego z naszych pomocników (chociaż jest chyba o jednego za dużo ) , oni po prostu muszą dostać instrukcję żeby zaczęli uczestniczyć w meczu

0

Ahaha :D
Dobre dobre :D

0

To może ty analitykiem zostaniesz jak tak ładnie wnioski wyciągasz

2

Te teksty o gwałcie w telewizji przed 23 są już nudne ale jak na razie nie mam innego porównania :D

0

No no czteropak izi pizi, jeszcze jedną spokojnie mogą nam strzelić :)

0

A ty nie potrzebujesz pomocy z pisaniem? :D
Nie no luz, sam błędy robię :D

2

Zaraz niedawny artykuł o szansach na potrójną koronę będzie trzeba usunąć xD :D

0

Aleix płakał jak oglądał... :D

0

Łooooo Bożena ale żeś to spier***ił :D

1

A co byłeś z nim w szatni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?