kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A no jeżeli tak na to spojrzymy... :D
1
Ja powiem tak: do niedawna wierzyłem w uczciwość ludzi, nie mogłem sobie wyobrazić korupcji na tak wysokim poziomie rozgrywkowym ale jeżeli po raz kolejny Real będzie miał fazę grupową w ćwierćfinale i półfinale to chyba będę musiał zmienić zdanie
0
Barca-Atletico to nie wiem, raczej obstawiałbym MC ale kto wie -D no ale Real Leicester to pewniak :D (z całym szacunkiem dla mistrzów Anglii)
2
Heh, śmieszny jesteś ;) powiem to po raz kolejny, sędzia może pomóc strzelić bramkę, wygrać mecz który nie idzie itp ale jeżeli wygrywasz strzelając 6 bramek i ogólnie przeważając w całym spotkaniu to błędy sędziowskie aż tyle nie znaczą
6
Tak z innej beczki: potwierdzone info, Real zagra z Leicester w ćwierćfinale LM , zobaczycie :D
0
Nie zapominajmy że Messi dosłownie 2/3 tygodnie temu strzelał prawie w każdym spotkaniu (miał taką serię ) . Ale prawda jest też taka ze Neymar jak już może strzelać to zazwyczaj strzela gole. Fajnie byłoby gdyby Messi strzelał wolne z jednej flanki a Ney z drugiej
0
Chciałbym tylko zauważyć pewną rzecz na którą narzekam już od dobrych kilku lat: strzały z dystansu... Jeżeli przeciwnik cofa się głęboko i nie wychodzi wyciskanie się z piłką w pole karne to lepiej byłoby walnąć z 20 metrów i zobaczyć co się stanie. Niestety z pomocników chyba tylko Rakitic ma te moc (ewentualnie Iniesta też) ale chyba boi się wziąć odpowiedzialność ; czasem uderzają też Neymar czy Messi ale ich potrzeba i w rozgrywaniu i w polu karnym
0
Jak Umtiti nie dawał graczom PSG nawet chwili oddechu, kapitalne przechwyty i świetny cały mecz
2
Ja tam nie chce go oceniać... Po pierwsze to co ty wiesz o pobycie na Camp Nou? Byłeś kiedyś ? Jeśli tak to spoko, fajnie gratuluję... Ale jeżeli nie byłeś to po co się wypowiadasz o tym że to nie piknik czy coś. Po drugie, słabo z jego strony że wyszedł ale po prostu zwątpił... Nie wierzę że każdy "wierny do końca "kibic na tej stronie nie zwątpił. Czym innym jest zwątpienie a czym innym utrata wiary. Ja np po golu dla PSG powiedziałem sobie: no i uj w torcie, tyle starań na nic. A tu taka niespodzianka. Mimo że tak pomyślałem nie znaczy to że w głębi nie myślałem że może się udać, że remontada jest wciąż do zrobienia - po prostu prawdopodobienstwo zrobiło swoje.
Tę postawę dobrze obrazuje ten przykład:
Sami piłkarze Barcy mówili Verattiemu że to już koniec, nie wierzę że była to jakaś wojna psychologiczna... I co, jakoś mimo wszystko walczyli
I na koniec, jak ty możesz oceniać czy ktoś jest godzien nazywać się kibicem jakiejś drużyny ? Kim ty jestes żeby go móc oceniać ?
0
Nie psuj tak pięknego święta ciągła rywalizacją z królewskimi ;) po prostu się cieszmy
0
Szefie Suareza do sztabi bo zara te całą bude rozniesie :D
6
Z jednej strony masz rację ale z drugiej... Po pierwsze przecież na tym polega sondaż , wypowiadasz się na jakiś temat biorąc pod uwagę aktualną sytuację. Po meczu z PSG nie chodziło tylko o wynik spotkania Ale o styl w jakim to się dokonało. Te kilka tygodni pomiędzy meczami z drużyną z Paryża odmieniło trochę naszych piłkarzy (zobaczymy na ile to będzie widać na tle silnego zespołu ) . I znwowu nie chodzi tylko o same wyniki ale o styl gry Bary.
Tak BTW szkoda że w środę nie wypada pierwszy mecz dwumeczu.... Ale ja nadal wierzę!
VeB
0
Pierdzielenie, ja tam nigdy nie lubiłem dyskusji o arbitrach, wierzę w ich uczciwość i nie wyobrażam sobie żeby te błędy w sędziowaniu były cielowe. Prawdą jest że Real ostatnio często korzysta na błędach arbitra ale umówmy się - nie on jeden. Grajmy swoje i tyle, a jeżeli już chcemy dyskutować to do choinki nie na forum publicznym bo będą wyciągane konsekwencjie
0
Jeżeli jeden klub ciągle wygrywałby wszystko, ten sport nie miałby sensu :P Każdy sport jest ciekawszy i atrakcyjniejszy jeżeli jest nieprzewidywalny
0
Bo grunt to POWTARZALNOŚĆ
0
Faken Dżepetto
0
To sie mówi ale to jest ważne...
2
Kosmita też człowiek... :D
0
No nic nie zrobisz...
0
Te faule i czerwone kartki to dla ciebie oznaka walki? To jest frustracja, brak innego wyjścia , chęć rozładowania gniewu i emocji a nie walka do końca. Ci którzy fauluja też są zrezygnowani, ale to zrezygnowanie przemieniaja w gniew
Myślisz że nasi piłkarze nie odczuli tej porażki ? Że nie chcieli walczyć ? Nie ma takiej opcji
Wolałbyś żeby latali i kosili piłkarzy jak jakieś prymitywne zwierzaki?
0
Problem w tym że system Barcy bazował na pomocnikach... Obecnie MSN zgarnia wszystko, pozbawili pomocników asyst, bramek, dryblingow, kluczowych podań, zamienili rozgrywających na gości do klepania piłek ze sobą i obrońcami.
Ja nawet nie skreślam żadnego z naszych pomocników (chociaż jest chyba o jednego za dużo ) , oni po prostu muszą dostać instrukcję żeby zaczęli uczestniczyć w meczu
0
Ahaha :D
Dobre dobre :D
0
To może ty analitykiem zostaniesz jak tak ładnie wnioski wyciągasz
2
Te teksty o gwałcie w telewizji przed 23 są już nudne ale jak na razie nie mam innego porównania :D
0
No no czteropak izi pizi, jeszcze jedną spokojnie mogą nam strzelić :)
0
A ty nie potrzebujesz pomocy z pisaniem? :D
Nie no luz, sam błędy robię :D
2
Zaraz niedawny artykuł o szansach na potrójną koronę będzie trzeba usunąć xD :D
0
Aleix płakał jak oglądał... :D
0
Łooooo Bożena ale żeś to spier***ił :D
1
A co byłeś z nim w szatni?