kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to nie ważne że Suarez był faulowany i nie było gwizdka, w tej sytuacji to nia żadnego znaczenia
0
On miał ją wyprostowana bo Pique ją chwycił i ciągnął, wg mnie faul. Pique się obrócił i pociągnął ze sobą brazylijczyka
2
Moim zdaniem faul był, Pique chwycił rękę Leo i go ściągnął do siebie
3
Idzie mi z tym Pique dzisiaj... Za dużo mówi, za mało gra
3
Jaaaaaaa szkoda, piękny strzał *-*
0
Mało profesjonalnie? To jest mały błąd który może się zdarzyć, zamknij oczy i tyle;)
0
Jedyne czego pragnę to Cou na środku lub lewym skrzydle i żeby Messi do niego zagrywał
0
Za ile go kupiliśmy? Bo nie chce mi się sprawdzać xd
1
No tak, ale nikt nie może przewidzieć jak zawodnik będzie grał. To się właśnie nazywa transferowy niewypał. Zarząd chciał wprowadzić Coutinho, bardzo fajnie, ma potencjał, a jak nie będzie grał dobrze (czego mu nie życzę) to co, będziemy krytykować zarząd? Mieli dobry pomysł, sprowadzili utalentowanego Brazylijczyka i perspektywicznego obrońce - niezależnie od tego jak będą grali, myślę że posunęli się właściwie
3
Ja wgl zauważyłem że gdy ktoś dochodzi do drużyny to Messi przez pewien czas się bardzo uaktywnia, biega dużo, bierze ciężar gry na siebie, drybluje, podaje - jest wszędzie, jakby chciał pokazać nowemu kto tu rządzi
Tak samo w meczu z Valencia Messi parę razy mógł podać do Coutinho gdy ten był na wolnej pozycji ale nasz Crack wchodził w drybling albo szukał Suareza.
Pociesza mnie fakt że z Neymarem też tak było na początku, żeby potem stali się duetem nie do powstrzymania
0
Oceniasz transfer a nie zawodnika;) Cou oceniłes już po 2 meczach?
1
Zaklepanie sobie Griezmanna? O czymś nie wiem? :O
0
Od tego dobrobytu się w dupach poprzewracała :D Messi, Suarez, Dembele, Coutinho... I jeszcze Griezmanna sobie życzą ;p
2
Nasi grają na stojąco... mało ruchu :/
18
Ja się tak jaram tym Coutinho że jak powiedzieli że przyjechał autem z Messim i Suarezem to zacząłem szukać jakiegoś nagrania z tego xD Duże dziecko ze mnie :D
0
Dobrze że tego Bravo sprzedaliśmy :D
0
A ty jak Barca prowadzi w ostatnich minutach nerwowego meczu albo jak jakiś nasz rywal traci punkty pod koniec to nie chcesz żeby już się mecz skończył, żeby sędzia zagwizdał?
1
No już nie róbmy z naszych zawodników biednych, poszkodowanych Polaków... Puścili go tak samo jak wszystkich przed nim. Nie wyszło, szkoda z boli ale trzeba żyć;)
0
No ale to jego pierwszy mecz... Ja tam gościa wgl nie znam, tak jak mówiłem: Pique gra tak niepewnie że się boje za każdym razem jak go widzę w akcji myślę że to nie idealne warunki na debiut od pierwszej minuty
0
Nieee... Yerrego bym wpuścił przy bezpiecznym wyniku żeby się nie zestresował, jednak Pique nie gra pewnie w tym sezonie a Mina może się czuć zagubiony
0
Myślę że mogą być rotacje, ale przy wyniku 2/3 do zera, mamy przewagę ale na pewno nie zdobędziemy kompletu punktów we wszystkich meczach, ja bym margines zostawił na Real, Valencie, Atletico...
Nie mowie ze ma wyjść galowa 11 ale na pewno nie kompletna rezerwa
0
Alaves mino słabej pozycji w tabeli jest ostatnio w bardzo dobrej formie więc nie można ich lekceważyć wystawiając rezerwowy skład
1
No to też racja... Da rade chłopak ;)
0
Co z tego że słaba liga jeżeli zdobędzie potrójną koronę, powiedzmy że z Brazylią dojdzie daleko na mundialu i będzie miał ponadprzeciętne statystki? Myślę, że Ney mimo wszystko ma nadal duże szanse na to miano (przynajmniej na jakiś czas)
0
Ja myślę że trzeba mu dać czas do przyszłego sezonu, żeby przeszedł cały okres przygotowawczy i poczuł się pewnie. Ale rzeczywiście, za 3/4 lata Dembele moze byc przekozak
0
Ja myślę że to nie jest wina kontuzji (ale może się mylę) tylko po prostu psychiki. Nie znaczy to oczywiście że już go skreślam czy coś.
19
Według mnie udany debiut Coutinho. Pomijając już to że mógł mieć asystę, to że swobodnie się poruszał na boisku czy miał parę dryblingów, najlepsze jest to że nie bał się gry. Tego mi brakowało przy pierwszych meczach Dembele, Cou jest zupełnie inny (przynajmniej taki mam wniosek po pierwszym meczu) i mam nadzięję że tak pozostanie
1
Szkoda że ta podanie do Suareza to nie była asysta... ale podobał mi się występ Coutinho
0
Zdziwisz się coś czuję ;) To że nie Neymar zachował się wobec Barcy słabo to jedna sprawa, ale to że w PSG ma dużo większe pole do manewru to druga sprawa
0
Hmm... Ja ci powiem tak: Niby Barca gra lepiej w 2 połowach ale ruszą od razu do ataku. Jak było ostatnio z Celta? 4 bramki w pierwszej połowie i potem formalność. Mimo to wierzę że zakład wjedzie xD