5

W sumie to co napiszą nie wpłynie raczej na wynik, ewentualnie na ból dupy już po meczu ;)

0

"Challenge accepted"
L. Messi na kilka godzin przed pogromem

0

Jeżeli rzeczywiscie oglądał to pewnie żałował potem bo ciekawiej byłoby dziennikarzom odpowiadać na durne pytania

0

"Kurna chłopaki co to miało być ?". ~ LE za chwilę w szatni

0

Sędzia! Kończwaść, wstydu oszczędź

4

Patrząc ostatnio na grę Suareza, nie tylko dzisiaj ale ostatnich kilka miesięcy to nie wiem jakim cudem on ma 4 gwiazdki sztuczek w Fifie :D

91

Ten Ney to jednak spoko koleś, dobrze gra w piłkę, ma świetne kontakty z kolegami a do tego jaki zabawny

0

No może nie bezpośrednio, ale na pewno się tym przejmuje. Przecież to już nie są żarty. Zapewne siedzi mu to w głowie i może jest to po części powód jego słabszej dyspozycji

5

No nie, Messi znowu nie wykorzystał karnego...

0

Hahahaha kocham tych komentatorów :D

0

To prawda ale wyświetla ci się godzina publikacji, sam artykuł mógł być napisany wcześniej ;) tak czy siak , dobra robota, doceniamy to

0

Kolego śmieszku, tu chodzi o to że Ronaldo nabija sobie statystyki strzeleckie grając z ogórkami a z lepszymi drużynami po prostu znika. Suarez nie zawodzi I strzela i Levante i Realowi czy innym

7

Fajnie że Suarez dołożył kolejną bramkę w Pichichi :)

35

Roberto kolejny odbiór , brawo

0

Nasi stoperzy i Neymar są zagrożeni kartkami, musieli by pauzować na jakieś ogórki

0

Ale z Walencji :D

0

A skąd ty to niby wiesz? Ney ma jeszcze sporo lat gry na światowym poziomie, nie masz pojęcia co on jeszcze pokaże

4

31

To zdjęcie po golu na zawsze przejdzie do historii futbolu :)

0

Nie wiem ile osób to jeszcze napiszę...

0

Dla mnie było to połączenie dwóch bramek: tej o której wspomniałeś i tej, którą strzelił Suarez jakoś w tym sezonie nie pamiętam z kim. Messi był wtedy na środku podbił piłkę i kopnął w kierunku bramki. Urugwajczyk zastawił się i strzelił

0

Panowie strzelcie coś bo mam stan przedzawałowy

0

nie wierzę że on jest rocznik 1984

0

całego nie da rady, Douglasa chyba cały czas nikt nie chce

2

Po pierwszej połowie

0

Na grad goli to ja bym dzisiaj nie liczył

0

chodziło mi o jego odpowiedź ;)

1

Ta odpowiedź LE na temat kartek dla Neymara i Mascherano była szczera czy ironiczna? :P

0

Ten Aduriz to w końcu gra dzisiaj czy nie?

6

Czekam i czekam na Neymar show. Niech zaczaruje, chcę widzieć tę oczy piłkarzy i kibiców :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?