kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W sumie to co napiszą nie wpłynie raczej na wynik, ewentualnie na ból dupy już po meczu ;)
0
"Challenge accepted"
L. Messi na kilka godzin przed pogromem
0
Jeżeli rzeczywiscie oglądał to pewnie żałował potem bo ciekawiej byłoby dziennikarzom odpowiadać na durne pytania
0
"Kurna chłopaki co to miało być ?". ~ LE za chwilę w szatni
0
Sędzia! Kończwaść, wstydu oszczędź
4
Patrząc ostatnio na grę Suareza, nie tylko dzisiaj ale ostatnich kilka miesięcy to nie wiem jakim cudem on ma 4 gwiazdki sztuczek w Fifie :D
91
Ten Ney to jednak spoko koleś, dobrze gra w piłkę, ma świetne kontakty z kolegami a do tego jaki zabawny
0
No może nie bezpośrednio, ale na pewno się tym przejmuje. Przecież to już nie są żarty. Zapewne siedzi mu to w głowie i może jest to po części powód jego słabszej dyspozycji
5
No nie, Messi znowu nie wykorzystał karnego...
0
Hahahaha kocham tych komentatorów :D
0
To prawda ale wyświetla ci się godzina publikacji, sam artykuł mógł być napisany wcześniej ;) tak czy siak , dobra robota, doceniamy to
0
Kolego śmieszku, tu chodzi o to że Ronaldo nabija sobie statystyki strzeleckie grając z ogórkami a z lepszymi drużynami po prostu znika. Suarez nie zawodzi I strzela i Levante i Realowi czy innym
7
Fajnie że Suarez dołożył kolejną bramkę w Pichichi :)
35
Roberto kolejny odbiór , brawo
0
Nasi stoperzy i Neymar są zagrożeni kartkami, musieli by pauzować na jakieś ogórki
0
Ale z Walencji :D
0
A skąd ty to niby wiesz? Ney ma jeszcze sporo lat gry na światowym poziomie, nie masz pojęcia co on jeszcze pokaże
4
Ronaldo wrócił
https://x.com/infosmessi/status/693901552944283648
31
To zdjęcie po golu na zawsze przejdzie do historii futbolu :)
0
Nie wiem ile osób to jeszcze napiszę...
0
Dla mnie było to połączenie dwóch bramek: tej o której wspomniałeś i tej, którą strzelił Suarez jakoś w tym sezonie nie pamiętam z kim. Messi był wtedy na środku podbił piłkę i kopnął w kierunku bramki. Urugwajczyk zastawił się i strzelił
0
Panowie strzelcie coś bo mam stan przedzawałowy
0
nie wierzę że on jest rocznik 1984
0
całego nie da rady, Douglasa chyba cały czas nikt nie chce
2
Po pierwszej połowie
0
Na grad goli to ja bym dzisiaj nie liczył
0
chodziło mi o jego odpowiedź ;)
1
Ta odpowiedź LE na temat kartek dla Neymara i Mascherano była szczera czy ironiczna? :P
0
Ten Aduriz to w końcu gra dzisiaj czy nie?
6
Czekam i czekam na Neymar show. Niech zaczaruje, chcę widzieć tę oczy piłkarzy i kibiców :P