kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Griezmann i Sterling przed Suarezem?? WUUT???
1
No, to jak znowu beznadziejne będzie sędziowanie to z buta go potraktować ;P
Do boju ARDA!
0
Skorża mógłby do nich pójść
0
ale jest coś takiego że Messi nie jest w optymalnej formie i odbija się to na całej drużynie. Czemu? Bo większość akcji przechodzi właśnie przez niego. Nie chodzi teraz że wolelibyśmy Munira zamiast Leo, ale mam wrażenie że czasami jakiś mecz czy akcie bez naszej 10 byłoby skuteczniejsze.
I nie chodzi tutaj o jakieś pretensje, sprzedawanie czy bycie sezonowcem. Po prostu widzę co się dzieje i piszę co na ten temat myślę
0
Daj mu luz, jest po sylwestrze
0
hahahahahahah jakie porównanie z tym Jamesem xD
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=63560
a co nie wierzysz że takie coś mogliby napisać? ;P
4
"Neymar nie ma takiej postury jak Bale, dlatego jest gorszy. Wyobraźcie sobie starcie jednego i drugiego np. z Pepe. Bale by go przepchnął i wyprzedził a Neymar by się odbił i tyle. Ewentualnie mógłby robić dryblingi, ale to jest kwestia tylko szczęścia, więc nie można tego brać na poważnie pod uwagę.
Messi technicznie jest podobnie dobry jak Cristiano, tutaj się zgodzę. Jednak znowu wszystko rozbija się o fizyczność. Messi jest drobniutki. Znowu odnieśmy się do Pepe. Ronaldo Pepe by był w stanie przepychać bark w bark, a co Messi robi, kiedy widzi Pepe? Każdy pamięta, co się działo jak Mourinho wystawił naszego portugalskiego stopera w pomocy. Messi zniknął z boiska natychmiast, bo się odbijał.
Suárez jak juz mówiłem ma predyspozycje na gladiatora, ale Karim i tak jest bardziej imponujący pod względem muskulatury."
Wywaliłem się na cyce i leże xD
Chyba nie muszę pisać źródła
0
No po prostu nie wiem kogo kochać najbardziej z tego trio ;)))
9
No akurat gdy ten rekord ustanawiał to wygrał LM... ;)
1
mogę się założyć że jeżeli Barca strzeli jeszcze tylko jedną bramkę to nie pobiła rekordu bo samobój się nie liczy...
0
Helena mam zawał xD
2
dobrze że daje szansę Vermaelenowi ;)
0
Kto wymyślił to z City??????
2
Prawda z kryzysem realu, trochę też z tym brakiem dystansu. Prawda że piłkarze i działacze Realu nie są bez winy i często zachowywali się nie lepiej niż niektórzy "prowokatorzy". Prada też że sędziowie, eksperci czy kibice nie widzieli lub nie chceli widzieć agresywnych i brutalnych zachowań piłkarzy Realu na boisku i poza nim.Ale prawda też, moim zdaniem. że zachowania głównie Pique są zbędne. Przekazane wyrazy współczucia dla Czeryszewwa? Serio??
I na koniec: Nawet jeżeli innym klubom rzeczywiście brakuje nieraz wyczucia i ważenia słów mówiąc o innym klubie, my tym bardziej nie powinniśmy tak robić tylko pokazać klasę - a nie zrównywać się do poziomu innych.
A dla wszystkich którzy nie przyjmują mojej opinii mam to:
https://www.google.pl/search?q=ma%C5%9B%C4%87+na+b%C3%B3l+dupy&biw=1350&bih=646&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiX_ICq3YHKAhUF_g4KHUviC-kQ_AUIBigB#imgrc=PELz20FlEPefCM%3A
0
Kto bronił w pierwszym meczu?
4
w czerwcu Isco ukraść Realowi, on tam nie chce grać
0
nie no wydawać ok 100 mln euro na Pichichi to trochę przesada
0
Może nie będę komentował samej wypowiedzi CR bo to trochę dziwne zdanie ale chcę powiedzieć że taki pstryczek w nos należy się Pique za te jego ostatnie wypowiedzi
0
idź pan w uj z takim meczem, człowiek się tylko niepotrzebnie denerwuje
0
Ty masz w ogóle jakieś pojęcie o świecie? Masz trochę godności jako człowiek?
0
Szczerość ma też swoje granice. Nie możemy mówić chociażby najszczerszej prawdy, jeżeli uderza ona w kogoś innego - takie moje zdanie
0
Jasne, trolling.... xD
0
A co do twojego przykładu to ok, wiemy jaki jest Pique ale czy to go usprawiedliwia? Wiemy że terroryści są porąbani i tyle. To może nie czepiajmy się że popełniają zbrodnie, przecież tacy oni po prostu są...
0
A i jeszcze jedno. Może rzeczywiście nie znam aż tak historii ale wiem że taki Puyol czy Iniesta może i nie krytykowali tego rodzaju zachowan - nie robili tego publicznie. Powód? mimo wszystko cały czas stali za swoimi kolegami, do tego czuli się zobowiązani bo grali dla jednych barw. Ale nie chce mi się wierzyć że podczas jakiś rozmowy sam na sam nie upominali jakiś porywczych kolegów żeby się trochę zmienili
0
Mi chodzi właśnie o tę nienawiść. To nie jest kwestia poprawności politycznej, mam na myśli zwykły Szacunek - nic więcej. Ja rozumiem że można jednych lubić innych nie, sama kwestia nienawiści jest dla mnie konfliktowa ale żeby to okazywać publicznie to już na 100 pro przesada
0
okej, przed klasykiem może i nie chociaż szczerzę w to wątpię ;) mogę się jednak założyć że takie wyśmiewanie rywala który i tak jest w ciężkiej sytuacji nigdy nie zostawałoby obojętne dla kogoś takiego jak Puyol
5
Ostatnio straciłem sporo sympatii do Pique.... te jego tweety pod adresem realu czy jego zawodników, to samo jeżeli chodzi o pisanie do Munira żeby ten mu "następnym razem zostawił piłkę". Do tego dochodzą jeszcze niepotrzebne słowa na konferencjach prasowych. Poza tym ostatnio na boisku też nie gra zbyt pewnie jak dla mnie.
Ja rozumiem że mamy wolność słowa itd. ale kurna no trochę szacunku, nawet dla odwiecznego rywala. Gdyby w szatni był teraz Puyol to by go chyba skrzyczał tak, że by ich jeszcze na konferencjach wychwalał jak przyjaciół. Każdy ma prawo do wypowiedzenia swoich myśli, ale nie uderza się nimi innych, zwłaszcza gdy ci już właściwie leżą
0
Może od razu cały klub niech wykupią xD
0
Zazdroszczę sąsiadom :P