kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM wiem co to za słowa bystrzaku, mówię o całym komentarzu
0
@barcelonaLM nie mówię o tragedii, tylko o tekście kolegi, jakby cytował książkę od historii
0
Komentarz usunięty
0
@Berniś nie ma co dyskutować z dzieckiem.
0
Komentarz usunięty
0
@Berniś nie ma to jak świętować czyjąś porażkę, współczuję jakimkolwiek ludziom którzy będą z tobą mieli do czynienia
0
@Don-Corleone skończ się kompromitować gościu, nie jesteś ani zabawny ani zbyt rozgarnięty
1
Kolejna kompromitacja zarządu... Nie mówię o tym, że póki co nie udało się wprowadzić Neymara. Mówię o tym, że plotki ciągnęły się tygodniami a oficjalna oferta pojawiła się dosłownie na chwilę przed końcem okna transferowego, do tego Dembele który o niczym ponoć nie wiedział, po prostu brak słów
0
@stepien121 Ence grają słabo, wygrywają bo grają głupio i nikt się nie spodziewa tak głupich zagrywek z ich strony
0
@Rewolucja123 w tym meczu nie ma dobrej drużyny, a niestety jedna z tych miernot awansuje...
1
@messi564 ale mecze Lecha z Manchesterem City i Juventusem były o wiele większym osiągnięciem niż śmieszne mecze Legii
0
@messi564 Amebą to jest ktoś kto uważa, że taki mierny poziom gry przyczyni się do transferu do lepszego klubu...
Poza tym mówiliśmy o podniesieniu się poziomu piłki w Polsce w nie o transferach polskich zawodników za granicę
0
@messi564 każdy klub w Polsce jest śmieszny, i tak nie zrobimy z tym nic. Pozostaje się tylko śmiać z takich tworów jak Legia
0
@daff1992 możesz rzygać, mi to nie przeszkadza. Żałosne jest według mnie wypominanie komuś ciągle tych samych błędów.
Jeżeli znowu coś odwali, podejrzewam że nikt go nie będzie tu chciał
0
@Terabajt Posłuchaj panie jasnowidz, ja tam się cieszę i dałbym mu drugą szansę
A skoro Messi go chce, to tym bardziej zapraszam
0
@michaleu chyba siadaj :)
9
@MesQueUnClub96 niestety trzeba czytać takie komentarze jak ten
4
@Terabajt Jeszcze będziesz mu dziękował za grę dla nas
0
@Elosek ciesz się póki możesz
4
Nie mogę się już doczekać Neymarito, niech już w końcu dokończą ten transfer
0
Przez te angielskie finały w ostatnim sezonie LM i LE to właściwie nowe trafimy w grupie na żadnego klasowego przeciwnika, jedynie powtórka z Totkami może być albo Boruusia
0
@kibic1899 za Enrique nasza pomoc wcale nie była jakoś bardzo kreatywna... Całą robotę robiło MSN
0
@Aqualitek Nam to odpowiada, jak ci się chce z nami zagrać to spoko :D
0
@Rewolucja123 @Rewolucja123 Zapraszam i tak :D
0
Gra ktoś w CS? szukam jednego gracza, jest nas już 4, rangi G2-AK
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 czekają z oficjalka na koniec okienka żeby budować napięcie :)
0
@cules100pro Pamiętaj, że piłkarze nie dostają pieniędzy za bycie zdrowym i za granie oficjalnych meczy. Przykład Bale'a jest idealny - żeby dostać wypłatę musi chodzić na treningi, ćwiczyć i być do dyspozycji. To, że miał konflikt z większością klubu nie miało na to wpływu.
Jeśli piłkarz złapie kontuzje to nie idzie na L4 xD nadal ćwiczy, mniej intensywnie ale ćwiczy, chodzi na rehabilitację itp. dopóki robi to co się od niego oczekuje, dostaje kasę z klubu
4
@Gosciuu Te sceny jak nic się nie dzieje to właśnie esencja filmów Tarantino