kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Suarez sobie odpocznie, po pierwsze kartki których ma już bodajże 4 a po drugie sporo ostatnio biega i walczy na boisku, potrzebujemy go jeszcze z Bayernem
1
0
Wielki jest ten piłkarz..... przypomniało mi się to pamiętne zdjęcie Raula i Puoyla :)
1
W Madrycie zaraz orgazmu dostaną przez tego Jamesa
0
Świetny artykuł, na serio. Ta przemiana rzeczywiście jest fascynująca. oby tak dalej :)
3
hahahah ale gównoburza na rm.pl :D
3
hhahahhah, jak sie Ronaldo wkurzył że Arbeloa mu "zabrał" gola :D bo CR stał tuż za nim. oj ktoś się tu chyba boi Leosia
0
a to nie wiem, w necie jakieś zagraniczne kanały na pewno znajdą sie. A jakbyś jednak nie znalazł to o 22 jest chyba retransmisja tego meczu. Kiepska opcja ale zawsze jakaś
0
nie dzisiaj nc+ transmituje....... ekstraklase
0
ajajaj gdyby tylko Suarez grał od początku to może rekord już byłby pobity
0
komentarz z rm.pl?
0
huehue a la PANIENKA, śmieszna nazwa nioch nioch
0
Oczywiście że powinien ale gdyby tak sie stało to część kibiców poczuła by sie.... ja wiem? urażona, zniesmaczona? Leo wyrósł na takiego lidera Barcy, że jego pozycja jest praktycznie nie podważalna. Do tego nie wiemy jak zespół by zareagował bez niego, a na wpadkę na tym etapie nie można sobie pozwolić. Oczywiście jest tez ta "walka" z CR7 a że on gra w każdym meczu, jeżeli może, to czemu Leo też nie może? na serio mógłby sobie trochę odpocząć
0
fajny trol, daje okejke (y) sam sie nabrałem
0
ale przeczucie to to było :D w karku mnie łamało
0
Pisałem że żartowniś :D
0
Im dłużej znam LE tym większy z niego żartowniś
0
coś mi sie wydaje że MSN nie wyjdzie cały w dzisiejszym meczu od początku
11
komentator w filmiku: Messi Messi Messi Messi Messi Messi Messi Messi Messi Messi Messi Messi Messi gooool
0
Bayern Sociedad Bayern i Atletico..... szykują się kolejne ciężkie 2 tygodnie
3
Ja chce Juventus w półfinale :)
0
Messi zdecydowanie powinien odpocząć, on sobie tylko chodzi po boisku i biega jak jest szansa na strzelanie bramki
1
Wszystko fajnie pięknie, cudownie ale..... Messi trochę zniknął :( coś tam próbował ale to chyba nie jest on do końca
0
Iniesta wrócił!!! Witaj Anders w końcu :) mam nadzieje że zabawisz na dłuuuuugo
0
Ajajajjajja Modrić wypada do końca sezonu..... Kiepska sytuacja dla Realu, ale nadal będą groźni. Szkoda trochę Luki, widać było że to mózg tej drużyny i powoli wyrastał na lidera tego zespołu. To właśnie jemu Real zawdzięczał dobre ostatnie spotkania
0
Brawo Bravo :D
DZIĘKUJEMY!!!
5
jak ostatnio patrzałem na Messiego to odnosiłem wrażenie jakby on mógł ale nie chciał, w tym meczu było chyba odwrotnie: chciał ale nie mógł :D na szczęście gol+asysta, statystyki rosną
1
pierwsze 30 min to masakra, nie mieliśmy w ogóle kontroli nad meczem i głupio traciliśmy piłki. Potem już gra była bardziej wyrównana, ale my jesteśmy BARCELONA i musimy panować nad meczem!!! Oby 2 połowa była o wiele lepsza :)
VeB
2
Ajajjajaja patrzcie na sam dół strony, jaka jest dzisiaj rocznica...... Oby to był tylko przypadek i szansa na przełamanie :D
0
już kiedyś był martwy na tej stronie, nie raz...chyba zmartwychwstał xd