kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
już widze konferencje po GD i Carlo : " remis wziąłbym w ciemno"
#ironia
0
ta 10 dla Messiego to tym razem chyba mała przesada. Ok, świetny mecz, drybling,asysta(gdyby nie nieskuteczni koledzy miałby ich więcej) ale jednak miał okazje do strzelenia bramki i tego nie wykorzystał. Zgadam się, Leo zagrał kapitalne zawody ale wg mnie 10 to lekko zawyżona nota ;)
0
Ja wiem czy niesłusznie? nie ważne, osłabienie rywala jest tak czy siak
2
i jeszcze Zlatan nie zagra w 1 meczu z tego co kojarze :)
0
Tyle strzałów może być w każdym meczu! tylko skuteczność nieco wyższa.....
1
Właśnie, kolega sie stara, używa rozbudowanych, głębokich porównań, nazwałbym je nawet porównaniami Homeryckimi :D a ty go krytykujesz
1
Messi się dzisiaj w rybaka bawi
0
Gmoch oki thx ziom chyba bym nie zasnął bez tego :D
0
Panowie pomóżcie mi proooosze..... Jak się nazywał ten gość który zawsze markerem rysował w studiu tvp w analizie sytuacji???? Mam go na końcu języka ale nie pamiętam i mnie to wkurza :D
0
Nie ma Zabalety w podstawowym, Neymar ma okazje na lepszy mecz w końcu, chociaż wiem że jest w stanie to zrobic mając jakiegokolwiek rywala naprzeciw :)
0
Od rana dzisiaj czekam na ten mecz, zacznij się w końcu. i co gorsza, im bliżej do rozpoczęcia, tym "wolniej" czas leci :(
0
Wiecie może czy to jest prawda? Brzmi dość poważnie.....
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/32421,najlepsi-pilkarze-swiata-nie-zagraja-w-finale-lm-fifa-takie-sa-przepisy
2
To będzie chyba najważniejszy tydzień Barcy jak na razie w tym sezonie. Obym za tydzień był w znakomitym humorze, podobnie jak cała Barcelona :)
7
Messi jest po prostu sobą, Suarez się rozkręca, a Neymar mimo ostatniej nieskuteczności widać że chce znaleźć forme ;) Ten rok będzie nasz! VeB!
1
Też pomyslełem o tym :D gdy Ronaldo dostał 3 ZP to Messi gra z większą chęcią :D i bardzo dobrze
2
nasza defensywa nie jest taka dobra ;( mimo tego że nie tracimy może dużo bramek ale łatwo się przez nią przedrzeć..... Trzeba by to poprawić
1
te słowa Neymara było zabawne, ale nie wszyscy tak to mogą potraktować. Głupio potem będzie jak będą mu to wypominać czy naśmiewać się z niego gdy coś nie wyjdzie mu lub drużynie
0
no nie wieże w te gwiazdeczke...... xd farci
0
Wydaje mi sie, że Masche nie zagra ns ŚPD. na jego miejscu wyjdzie Rakitic albo Xavi- Masche jest nam potrzebny w obronie bo Pique musi z kimś grać: Mathieu kiepsko jak na razie, Bartra za mało doświadczenia i ogrania. No ewentualnie Vermalen mógł by zagrać :D
0
Kurcze ten Messi cały czas mnie martwi..... Niby jest, niby gra, niby coś tam pokręci w środku pola ale to nie jest ten Messi którego pamiętam z początku tego roku chociażby. Może jakaś brameczka go obudzi :) VeB!
0
kto powiedział że Barca te przegrała by z Athleticiem?????
10
Najlepsze dziewczyny to fanki Barcy :) wszystkiego najlepszego dziefffczyny ^^ i 3 punkty dzisiaj w prezencie od całej Barcelony
0
no tak wiadomo ;) ja tylko napisałem bo dowiedziałem sie że Danilo idzie do Madrytu
0
Powiem ci że nie dotarła do mnie wiadomość odnośnie zainteresowania Danilo przez Real, dopiero jakiś miesiąc temu coś przeczytałem a wiedziałem że Barca już wcześniej o nim myślała
0
nie wiem kolego czy to jest ironiczne czy nie xd jakbyś mógł powiedzieć :)
0
Też zauważyłem że Pere$ interesuje się czesto piłkarzami, na których ma Barca oko. Dobrze że nam sie chociaż z Neymarem udało ;)
0
Wydaje mi sie że taka perełka, gwiazda, powinna być zachowywana tylko na specjalne okazje a w pozostałych meczach ktos musi grać
0
Ja jebe Danilo przeszedł do śmietankowych ;(
0
Rakitic nie może grać na ŚPD. W jego ostatnim meczu grał jako główny rozgrywający, miał sporo miejsca z przodu i zagrał bardzo dobrze(bramka, asysta, udział przy kolejnym golu)
0
+ Naymar wyprowadzał groźny atak, chyba nawet z przewaga liczebną