0

już widze konferencje po GD i Carlo : " remis wziąłbym w ciemno"
#ironia

0

ta 10 dla Messiego to tym razem chyba mała przesada. Ok, świetny mecz, drybling,asysta(gdyby nie nieskuteczni koledzy miałby ich więcej) ale jednak miał okazje do strzelenia bramki i tego nie wykorzystał. Zgadam się, Leo zagrał kapitalne zawody ale wg mnie 10 to lekko zawyżona nota ;)

0

Ja wiem czy niesłusznie? nie ważne, osłabienie rywala jest tak czy siak

2

i jeszcze Zlatan nie zagra w 1 meczu z tego co kojarze :)

0

Tyle strzałów może być w każdym meczu! tylko skuteczność nieco wyższa.....

1

Właśnie, kolega sie stara, używa rozbudowanych, głębokich porównań, nazwałbym je nawet porównaniami Homeryckimi :D a ty go krytykujesz

1

Messi się dzisiaj w rybaka bawi

0

Gmoch oki thx ziom chyba bym nie zasnął bez tego :D

0

Panowie pomóżcie mi proooosze..... Jak się nazywał ten gość który zawsze markerem rysował w studiu tvp w analizie sytuacji???? Mam go na końcu języka ale nie pamiętam i mnie to wkurza :D

0

Nie ma Zabalety w podstawowym, Neymar ma okazje na lepszy mecz w końcu, chociaż wiem że jest w stanie to zrobic mając jakiegokolwiek rywala naprzeciw :)

0

Od rana dzisiaj czekam na ten mecz, zacznij się w końcu. i co gorsza, im bliżej do rozpoczęcia, tym "wolniej" czas leci :(

0

2

To będzie chyba najważniejszy tydzień Barcy jak na razie w tym sezonie. Obym za tydzień był w znakomitym humorze, podobnie jak cała Barcelona :)

7

Messi jest po prostu sobą, Suarez się rozkręca, a Neymar mimo ostatniej nieskuteczności widać że chce znaleźć forme ;) Ten rok będzie nasz! VeB!

1

Też pomyslełem o tym :D gdy Ronaldo dostał 3 ZP to Messi gra z większą chęcią :D i bardzo dobrze

2

nasza defensywa nie jest taka dobra ;( mimo tego że nie tracimy może dużo bramek ale łatwo się przez nią przedrzeć..... Trzeba by to poprawić

1

te słowa Neymara było zabawne, ale nie wszyscy tak to mogą potraktować. Głupio potem będzie jak będą mu to wypominać czy naśmiewać się z niego gdy coś nie wyjdzie mu lub drużynie

0

no nie wieże w te gwiazdeczke...... xd farci

0

Wydaje mi sie, że Masche nie zagra ns ŚPD. na jego miejscu wyjdzie Rakitic albo Xavi- Masche jest nam potrzebny w obronie bo Pique musi z kimś grać: Mathieu kiepsko jak na razie, Bartra za mało doświadczenia i ogrania. No ewentualnie Vermalen mógł by zagrać :D

0

Kurcze ten Messi cały czas mnie martwi..... Niby jest, niby gra, niby coś tam pokręci w środku pola ale to nie jest ten Messi którego pamiętam z początku tego roku chociażby. Może jakaś brameczka go obudzi :) VeB!

0

kto powiedział że Barca te przegrała by z Athleticiem?????

10

Najlepsze dziewczyny to fanki Barcy :) wszystkiego najlepszego dziefffczyny ^^ i 3 punkty dzisiaj w prezencie od całej Barcelony

0

no tak wiadomo ;) ja tylko napisałem bo dowiedziałem sie że Danilo idzie do Madrytu

0

Powiem ci że nie dotarła do mnie wiadomość odnośnie zainteresowania Danilo przez Real, dopiero jakiś miesiąc temu coś przeczytałem a wiedziałem że Barca już wcześniej o nim myślała

0

nie wiem kolego czy to jest ironiczne czy nie xd jakbyś mógł powiedzieć :)

0

Też zauważyłem że Pere$ interesuje się czesto piłkarzami, na których ma Barca oko. Dobrze że nam sie chociaż z Neymarem udało ;)

0

Wydaje mi sie że taka perełka, gwiazda, powinna być zachowywana tylko na specjalne okazje a w pozostałych meczach ktos musi grać

0

Ja jebe Danilo przeszedł do śmietankowych ;(

0

Rakitic nie może grać na ŚPD. W jego ostatnim meczu grał jako główny rozgrywający, miał sporo miejsca z przodu i zagrał bardzo dobrze(bramka, asysta, udział przy kolejnym golu)

0

+ Naymar wyprowadzał groźny atak, chyba nawet z przewaga liczebną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?