kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
przerobione z Koseckiego ale i tak śmieszne
0
z karnego się nie liczy
13
Przestraszył się Suareza
0
i dobrze xd
a no i zapomniałem dodać, że jeszcze nie jest idealnie, bo w dosłownie następnej akcji wyładował się na kimś, chyba na tym który się go czepiał i dostał kartke
0
ale serio? bo w artykule jest "Hiszpańskiej Piłki"
3
Sporo już było dyskusji na temat zachowania Neymara, powiem tylko że podzielam zdanie większości tutaj. Jest jednak aspekt który może być troche nie zauważalny, mianowicie dałbym sobie rękę uciąć jeszcze rok temu że gdyby przeciwnicy zaczęli "dojeżdżać" do Neya to on by im podskoczył jak Kosecki ostatnio :D Trzeba mu przyznać że przez ten rok rozwinął się nie tylko piłkarsko, ale psychicznie. Brawo Ney!
0
jaki jest ogólnie rekord strzelonych przez tercety bramek?
0
Ta FIFA to bombowa organizacja
0
zawsze mnie takie coś śmieszyło, ale nie tym razem .... to jest Legenda
0
Projektanci tych koszulek ze spokojem mogą się zgłosić do New Yorkera czy coś :D
3
a jeszcze Messi ma dwa mecze w tym sezonie :)
3
hahhahah jak ktoś ma kiepski humor to zapraszam na rm.pl :D robią wyprzedaż piłkarzy, z tego co wyczytałem połowe składu w przyszłym sezonie nie będzie xd To pokazuje, że real bazuje na hajsie, taka jest prawda...... to jest jeden z motywów braku przekonania do tej drużyny...... Przez takich jak oni piłka nożna staje się zwykłym biznesem.
Owszem Barca też troche ostatnio pokupowała, ale nie robi wymiany zespołu co sezon, a przez ostatnie lata bazowała na wychowankach
0
Jak by tak powiedzieć coś o Mourinho w stylu WWE, to nie wiem czy jest on face-m czy heel-em :D
0
Już zaczynam oszczędzać płyny na łzy
0
My też chcemy więcej, my też
2
Łat? VV wrócił??? teraz ma większą konkurencje :D
2
Łezka mi się zakręciła w oku..... Poważnie :( Chodząca legenda, życzę mu potrójnej korony na zakończenie i dalszych sukcesów
2
Niech se Penaldo tego złotego kapcia weźmie, my będziemy sie cieszyc z potrójnej korony. a nie zaraz, dla niego to ma chyba równa wartość, czyli kolejny sezon w cieniu CR7?
Co do nagród indywidualnych, to spokojnie, jestem przekonany że Leoś jest na idealnej drodze do kolejnej złotej piłki, tam nie liczą się tylko strzelone bramki :)
BTW, i tak Messi swoje juz w tym sezonie nastrzelał, nie wiem ile dokładnie ale jest to powód do wstydu na pewno
5
Czyli w tym koszyku będą dwie drużyny z Hiszpanii
oh, wait......
0
okay dziękówa
0
Komentarz usunięty
0
Panowie jak to jest z superpucharem Hiszpanii? Gra Mistrz kraju i zwycięzca Pucharu Króla, a jeżeli zdobędziemy i to i to, to zagramy z drugim miejscem w tabeli czy finalistą Pucharu?
0
pogba zagrał wczoraj niezły mecz moim zdaniem, fakt- czasami przesadzał z zabawą i dryblingiem ale miał sporo odbiorów, asysta przy golu, dobre rozgrywanie..... pamiętam też sytuacje gdy gonił piłke i od razu podciął ją nad rywalem który wykonał wślizg, potem nie pamiętam co się stało ale podobało mi się to
także Pogba nadal wydaje mi sie wartościowym graczem
0
No to mamy El Clasico w finale xd
8
hihihi ale z ciebie niekontrolowany śmieszek
2
hah ciekawe co Pep powiedział Messiemu :P
1
hahhaha no już wiele tematów na tej stronie było poruszanych, ale o polityce Polskiej tutaj się nie spodziewałem xd
47
to że Barca jest najlepszym klubem świata już nie jest tylko prawdopodobne, to fakt
0
Komentarz usunięty
0
Real Madryt, a raczej Valencja: Dziękujemy!