0

Myślę że kolorem zielonym mogło być też reagowanie zawodników na stratę bramki, widzieliśmy to nie tylko w tm meczu

1

Messi nie miał dzisiaj trzech asyst.... chyba że ta samobójcza sie jakoś liczy jako jego asysta

1

Neymar chyba trochę za pewnie sie czuje..... W tym meczu spokojnie powinien mieć hat-tricka jak nie więcej. Usprawiedliwia go jedynie wynik

1

No bella, fantastico :) w końcu nasz tercet genialnie współpracuje, szkoda tylko niewykorzystanych szans, jak np. ta Neymara pod koniec

0

no wiem chodziło mi że liczyłem na to że wyjdzie w podstawowej 11

3

Gdzieeeeee Rafinhaaaa???????????

0

W fifie Muniain był na prawdę dobry :D

3

Wierny kibic Barcy...... wygramy z nimi nie ma uja we wsi, wspomnisz TE słowa po meczu

0

mało... ze 2 myśle, chociaż pamiętam tylko jeden

0

Na to top 5 ligi Hiszpańskiej to bym uważał bo Real, Barca na pewno Atletico też może ale Sevilla czy Valencia? nie wiem czy by zjadły top 5 Anglii

0

Weź pod uwagę to, że po 1.: obrona nie gra w takim ustawieniu praktycznie nigdy i po 2.: Real osiąga wyniki głównie dzięki pomocy, a brak Jamesa i Modricia na pewno odczuja

0

jakby ci panowie zarządzali polską ligą to by pewnie kibiców w ogóle nie było..... ta Hiszpania to jednak zupełnie inna kultura

0

Pewnie spoczko, po prostu jak przeczytałem tytuł artykułu to byłem prawie pewien że ktoś napisze tego rodzaju komentarz ;)

0

ale z ciebie śmieszek

0

taaaa.... ten tekst pojawiał się już kilka razy :/

0

No na komentarzach to ładnie widać ale dobrze że strzelił bo lipa troche. Tak z innej beczki... IsAmU czasem nie kibicował realowi? :P

0

chamski faul [*]

4

Nie wiem jak sie nazywa ten komentator ale : "no... w tym sezonie niezły sezon" :D

0

no no no Luis może w końcu zagrać bardzo dobry mecz :) OBY

0

haha :D jak zespół nie potrafi, to ktoś musi :D ale teraz sie z tego śmiejemy a gdyby wynik był inny...

0

Wszyscy na plus?Rozumiem wynik ok ale koleś nasza pomoc nie istnieje, Obrona daje sie ogrywać jak dzieci miejscami a błędy przy rozprowadzaniu są zdecydowanie za często. Mimo wszystko, Messi, Neymar, Pique na plus, Suarez miał 2 czy 3 genialne zagrania, reszta znowu troche niemrawo

0

Jak na razie 3:2, suchy wynik jest ok ale gra aż taka kolorowa nie jest.... oprócz 2 sytuacji bramkowych i zblokowanego strzału Rakitica to nic specjalnego, z drugiej strony Atletico też nic w sumie nie pokazało

0

Nooo :D ale czasem jak tak sobie jakieś pogawędki urządzą i mówią do siebie z uśmiechem to aż mi sie ryj cieszy :) tak jakoś

0

a wynik jaki? ;)

0

No właśnie żeby dobrze piłke przyjmować to chyba nie trzeba grać samych oficjalnych meczy :/ treningi wystarczyły by. z resztą to piłkarz takiej klasy powinien mieć to w DNA

0

No dlatego pisze że daje mu jeszcze czas.... ale tak czy siak na boisku gra już te 3 miesiące i trochę zawodzi

0

I to jest twój argument? bo jest za słaby? ostatnio widać u niego lepszą forme

0

też mnie troche denerwuje ale jestem w stanie dać mu jeszcze czas

4

Przecież jest Vermaelen. Oh wait....

1

to jest tak wkurzające..... nic nie gra a tu sie trafia karny albo piłka i pusta bramka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?