kempnou
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie możliwe jest, żeby Athletico odpuściło sobie mecz z nami, żeby Real nie miał mistrzostwa, to nie w ich stylu
0
Jak na to, że oglądając mecz Barca wyglądała dłuższymi momentami jak na spacerku :P to mecz bdb :) szkoda tylko tego straconego gola, bo jednak to inny wynik i na papierze, i w głowach piłkarzy PSG ale cóż, gramy dalej
0
Ale ogarniasz te możliwe pary w półfinale???? Barca, Athletico, Juve i Porto???? jak takie beda pary to chyba wszytko jasne :D
0
nawet dwa gole im nie wystarczą ;) co nie zmienia faktu, że raczej półfinał jest nasz
0
zero presji :D
0
za dużo kombinacji ;) ale jakby się tak zastanowić te rzeczywiście ciekawe, ale na pewno nie na taki mecz jak jutro z PSG
0
Ale to mnie dziwi nie tylko w Barcelonie, w większości klubów tak jest: Jest jakaś osoba, która teoretycznie najlepiej wykonuje wolne i ona zawsze do nich podchodzi. Suarez w Anglii pare bramek tak strzelił, Rakitic w Sevilli też, Neymar w Brazylii(rep.) też trochę. dodatkowo trenują na treningu i widzą, że ktos te wolne nieźle wykonuje, a mimo wszystko nie pozwalaja im strzelać
0
To jest chyba jednak klątwa..... Nigdy Tridente nie może być CAŁE w formie... :( Teraz wypadło na Suareza, musimy uważać bo następny w kolejności jest Messi
0
ale ja nie mówie że ma mieć miejsce w podst. 11 tylko że denerwuje mnie to, że gdy przeglądam komentarze to co chwile hejty na Inieste, któremu zawdzięczamy bardzo dużo :)
4
Koniec tych hejtów na Andersa! Wiecie ile on dla nas zrobił? Chociażby właśnie dla tego powinniśmy okazac mu zdecydowanie więcej szacunku. Może ostatni prawie nic nie gra, ale nawet jeszcze w tym sezonie było kilka spotkań w których Iniesta przypominał dawnego siebie. Ja w niego i tak wierzę, a większość kibiców na tej stronie zapewne by z niego bidonowego zrobiła albo nawet sprzedała
0
Dzisiaj Neymar potrzebuje fantastycznego występu. To go myśle podbuduje i da pewność siebie. Mecz z całym szacunkiem ale z mało wymagającym przeciwnikiem, do tego Messi z nim w ataku (tak BTW jakiś mecz bez Suareza dla Neya dobrze mu zrobi, dzisiaj jest dobra okazja)
Tak więc czekam na ciebie, prawdziwy Neymarze :)
2
Gdyby ktoś jeszcze sezon czy dwa temu powiedziałby mi że stałe fragmenty gry będą nam przynosiły ważne bramki, to chyba bym go wyśmiał
0
jasne że fajnie by było, zwłaszcza jak już kolega napisał że mamy takich zawodników ale nie ma co wg mnie na siłe po 4-5 na połowe bo to może nie przynieść rezultatów. Po prostu jak jest dogodna pozycja to warto spróbować, a nie wjeżdżać z piłką do bramki :)
0
Noo! i od razu humor mi sie po całym dniu w szkole poprawił :D
0
nie wyobrażam sobie wejścia Takera jak jest jasno....
2
HBK!!!! HBK!!!!!
0
myśle że tu nie chodzi o nie płacenie kasy, ale bardziej o to że Xavi nie ogarnał że musi coś jeszcze odprowadzić. Być może ten system jest nieco skomplikowany
0
Gościu chyba nie ma życia xd
0
Kurde coś chyba z Jordim sie stało...... :(
0
to chyba oczywiste że mało wygrywamy CdR na własnym stadionie xd żadko się zdarza żeby finał pucharu krajowego odbywał się na stadionie jednej z drużyn
0
a tam Douglas.... że wywiadu z Vermallenem nie ma????
0
bez przesady..... owszem ma pare wpadek ale ostatni chociażby, w drugiej połowie wybronił sporo
0
Przed chwilą zobaczyłem artykuł na stronie Ligi Mistrzów. Wyobraźcie sobie, że w ćwierćfinale stawiają oni na PSG :D śmieszne z nich chłopaki :P wiem że będzie trudno ale powinniśmy sobie z nimi ze spokojem poradzić, jeżeli nasze Trio będzie w formie
1
Też o tym czytałem ale na innej stronie, nie pamietam na jakiej ;P może jednak cos w tego będzie, bo to było głupie zachowanie
0
mówisz o tym pamiętnym ładnym lobie między innymi? :) ładny gol bardzo, fakt ale mi nie chodzi tylko o strzelanie bramek. Uważam że Luis jest po prostu lepszy niż nasz było skrzydłowy
12
Ta jego bramka powinna uciszyć wszystkich niedowiarków w El Pistolero oraz tych, którzy uważali że Alexis jest o wiele lepszy. Dobrze że jesteś Luis!
1
Tak wysokiego posiadania piłki Real nie miał od 2011 - 48% :D
0
dzięki ziom a tak jeszcze to jak forma a raczej zaangażowanie Messiego? i neya i Suareza?
0
panowie bo ja dopiero co z meczu wróciłem.... jak grają, wynik sprawiedliwy, jak gole padły?
1
Teraz drewno całkiem drogie jest więc może wyjść te 80 mln :D