0

Nie możliwe jest, żeby Athletico odpuściło sobie mecz z nami, żeby Real nie miał mistrzostwa, to nie w ich stylu

0

Jak na to, że oglądając mecz Barca wyglądała dłuższymi momentami jak na spacerku :P to mecz bdb :) szkoda tylko tego straconego gola, bo jednak to inny wynik i na papierze, i w głowach piłkarzy PSG ale cóż, gramy dalej

0

Ale ogarniasz te możliwe pary w półfinale???? Barca, Athletico, Juve i Porto???? jak takie beda pary to chyba wszytko jasne :D

0

nawet dwa gole im nie wystarczą ;) co nie zmienia faktu, że raczej półfinał jest nasz

0

zero presji :D

0

za dużo kombinacji ;) ale jakby się tak zastanowić te rzeczywiście ciekawe, ale na pewno nie na taki mecz jak jutro z PSG

0

Ale to mnie dziwi nie tylko w Barcelonie, w większości klubów tak jest: Jest jakaś osoba, która teoretycznie najlepiej wykonuje wolne i ona zawsze do nich podchodzi. Suarez w Anglii pare bramek tak strzelił, Rakitic w Sevilli też, Neymar w Brazylii(rep.) też trochę. dodatkowo trenują na treningu i widzą, że ktos te wolne nieźle wykonuje, a mimo wszystko nie pozwalaja im strzelać

0

To jest chyba jednak klątwa..... Nigdy Tridente nie może być CAŁE w formie... :( Teraz wypadło na Suareza, musimy uważać bo następny w kolejności jest Messi

0

ale ja nie mówie że ma mieć miejsce w podst. 11 tylko że denerwuje mnie to, że gdy przeglądam komentarze to co chwile hejty na Inieste, któremu zawdzięczamy bardzo dużo :)

4

Koniec tych hejtów na Andersa! Wiecie ile on dla nas zrobił? Chociażby właśnie dla tego powinniśmy okazac mu zdecydowanie więcej szacunku. Może ostatni prawie nic nie gra, ale nawet jeszcze w tym sezonie było kilka spotkań w których Iniesta przypominał dawnego siebie. Ja w niego i tak wierzę, a większość kibiców na tej stronie zapewne by z niego bidonowego zrobiła albo nawet sprzedała

0

Dzisiaj Neymar potrzebuje fantastycznego występu. To go myśle podbuduje i da pewność siebie. Mecz z całym szacunkiem ale z mało wymagającym przeciwnikiem, do tego Messi z nim w ataku (tak BTW jakiś mecz bez Suareza dla Neya dobrze mu zrobi, dzisiaj jest dobra okazja)
Tak więc czekam na ciebie, prawdziwy Neymarze :)

2

Gdyby ktoś jeszcze sezon czy dwa temu powiedziałby mi że stałe fragmenty gry będą nam przynosiły ważne bramki, to chyba bym go wyśmiał

0

jasne że fajnie by było, zwłaszcza jak już kolega napisał że mamy takich zawodników ale nie ma co wg mnie na siłe po 4-5 na połowe bo to może nie przynieść rezultatów. Po prostu jak jest dogodna pozycja to warto spróbować, a nie wjeżdżać z piłką do bramki :)

0

Noo! i od razu humor mi sie po całym dniu w szkole poprawił :D

0

nie wyobrażam sobie wejścia Takera jak jest jasno....

2

HBK!!!! HBK!!!!!

0

myśle że tu nie chodzi o nie płacenie kasy, ale bardziej o to że Xavi nie ogarnał że musi coś jeszcze odprowadzić. Być może ten system jest nieco skomplikowany

0

Gościu chyba nie ma życia xd

0

Kurde coś chyba z Jordim sie stało...... :(

0

to chyba oczywiste że mało wygrywamy CdR na własnym stadionie xd żadko się zdarza żeby finał pucharu krajowego odbywał się na stadionie jednej z drużyn

0

a tam Douglas.... że wywiadu z Vermallenem nie ma????

0

bez przesady..... owszem ma pare wpadek ale ostatni chociażby, w drugiej połowie wybronił sporo

0

Przed chwilą zobaczyłem artykuł na stronie Ligi Mistrzów. Wyobraźcie sobie, że w ćwierćfinale stawiają oni na PSG :D śmieszne z nich chłopaki :P wiem że będzie trudno ale powinniśmy sobie z nimi ze spokojem poradzić, jeżeli nasze Trio będzie w formie

1

Też o tym czytałem ale na innej stronie, nie pamietam na jakiej ;P może jednak cos w tego będzie, bo to było głupie zachowanie

0

mówisz o tym pamiętnym ładnym lobie między innymi? :) ładny gol bardzo, fakt ale mi nie chodzi tylko o strzelanie bramek. Uważam że Luis jest po prostu lepszy niż nasz było skrzydłowy

12

Ta jego bramka powinna uciszyć wszystkich niedowiarków w El Pistolero oraz tych, którzy uważali że Alexis jest o wiele lepszy. Dobrze że jesteś Luis!

1

Tak wysokiego posiadania piłki Real nie miał od 2011 - 48% :D

0

dzięki ziom a tak jeszcze to jak forma a raczej zaangażowanie Messiego? i neya i Suareza?

0

panowie bo ja dopiero co z meczu wróciłem.... jak grają, wynik sprawiedliwy, jak gole padły?

1

Teraz drewno całkiem drogie jest więc może wyjść te 80 mln :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?