kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 co się udało Xaviemu? Bo porównując okres, w którym oboje trenowali to Xavi więcej przegrał niż wygrał
0
Fajnie, że nawet obraz mi się zawiesza, czuję się jakbym Viaplay oglądał
0
Lewy do USA, Gundo do Arabii, Olmo do Bayernu i jesteśmy w domu
1
Ja mam wrażenie, że ktoś tam randomowo wybiera cele transferowe jak jakiegoś pierwszego wyboru piłkarza się nie uda sprowadzić. Po co wydawać kasę, której się nie ma na niepotrzebny transfer, zamiast dać szanse młodym. Mamy potem takiego bezzębnego Rekina za 50mln, Roque za kolejne 40, który nie zagrał całego meczu i jest wypychany z klubu, ale najważniejsze, że panuje optymizm. Klaun fiesta, a nie klub i strategia transferowa
0
I jak tam Panie i Panowie, panuje optymizm?
12
Lewandowski nawet w reprezentacji nie powinien być kapitanem, a co dopiero w Barcelonie...
0
Jesteś piłkarzem, marionetką która zarabia mnóstwo kasy, ale służy wyłącznie zapewnianiu rozrywki i emocji ludziom. Niech tak zostanie dla dobra wszystkich
16
@AlphaNumeric weź ty chłopie zacznij oglądać wyścigi ślimaków, bo szkoda Twojego czasu na piłkę :)
3
@FcPortoFan1999 genderyzm, zielony ład, przyjmowanie nielegalnych imigrantów i zatracanie własnej niepodległości, żeby przypadkiem nie powiedzieć, że czarne jest czarne, a białe białe. hmm tez nie wiem czy to takie dobre
1
Wprowadzenie VARu na żądanie trenerów, podobnie jak Challange'u w siatkówce, wpłynęłoby pozytywnie na VAR i jego postrzeganie. Proste do wprowadzenia, ale nie w Hiszpanii :)
1
Bez wątpienia real nie jest klubem, który szanuje swoje legendy - co pokazał chociażby przykład Raula czy Casillasa, natomiast nie maja skrupułów żeby podziękować legendom. Barcelona ma problem pożegnać faceta, któremu przez całą karierę wyszło maksymalnie kilka meczów i strzelił bramkę na 6-1.
1
W końcu trener z dużym nazwiskiem, po tylu latach i próbach reaktywacji DNA Barcy. Oby się udało
1
Where Fermin?!
1
@Emhyr mam to samo, nawet w czasach Messiego w fifie ustawiałem ich pod nią
0
@Gaz a czy to nie podchodzi jednak pod wyciąganie wniosków i konstruktywną krytykę? Może komuś naprawdę się krew lała jak na to patrzył, a co do Legendy to zrobił z siebie pośmiewisko zmieniając zdanie, na temat odejścia, już nie mówiąc o popisach na konferencjach prasowych.
2
@Gaz Konstruktywna krytyka - mówi to Panu coś, Panie Ferdku?
0
@Emhyr Bastian Schweinsteiger i Lham na PO w takim razie i będzie śmigane
1
@xvcWinterSoldier było. Zamykam xD
8
No i Pep znowu pokazał czemu jest najlepszym trenerem w historii i fajnie
1
@July_6_BcN skończmy eksperymenty, weźmy trenera, który ogarnie szatnie i będzie miał profesjonalistów w sztabie, a nie brata i szwagrów, z tym składem to naprawdę wystarczy...
1
@Mow_mi_Douglas a dla mnie najlepszy okres drużyny Xaviego to jak Iniesta biegał obok. Generał może napisać poradnik jak zniszczyć swoją legendę
5
Bez DNA Barcelony nie ma trenera, a bez trenera nie ma drużyny, a bez drużyny nie ma drużyny
0
@Popitek12 żeby wygrać, trzeba grać, a bez trenera nie ma trenera, a bez trenera nie ma drużyny
0
@Kapitan hawk dlaczego piszesz jakieś randomowe litery, brzmią jak wymyślony język
0
Janosik, Stawka większa niż życie, czy może Czterej pancerni i pies (pomijając czerwoną narrację), do którego z 3 seriali macie największy sentyment?
0
Klopp w październiku, jak już Barcelona będzie miała 10 punktów straty do Realu i awans do fazy pucharowej ligi europy
1
@AFA dlatego co dobrego pod stadionem to Boixos nois...
0
Może zabrzmi to absurdalnie, ale autorami obecnej sytuacji poza prezydentem jest Grada d'animacio, kto nie wie - to tłumacze i objaśniam - Ultrasi prowadzący doping na meczach Barcelony. Poprzedni trenerzy wylatywali często, bo już kibice mieli ich dość, przyśpiewki, machanie białymi chusteczkami. Xavi ma coś czego, nie mieli inni - wieczne wsparcie Ultrasów. Udało mu się też odblokować prywatne osiągniecie - zniszczenie swojej Legendy piłkarskiej. Koeman mimo, że trenerem był strasznym i kompromitował się też na konferencjach prasowych to nie robił z tego klubu takiego pośmiewiska, jaki robi Laporta, Xavi i wszyscy popierający osobę, która kiedyś zasługiwała na miano Generała, a obecnie to nie wiem czy szeregowy nie jest określeniem nad wyraz...
4
Nieźle trzeba mieć nasrane w głowie, żeby błagać Xaviego o zostanie, nawet nie czekając na rezultat końcowy w lidze. Przecież to jest kryminał, Bartomeu rozjebał klub finansowo, a Laporta robi to personalnie.
1
Żałosne. Żałosne. Zespół budowany 2,5 roku.