kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Odpowiedź RFEF: Bardzo potępiamy filmiki realu madryt, jest nam bardzo przykro, ale co zrobisz? No nic nie zrobisz? Jeszcze jakieś pytanka? Bo musimy cofnąć kartki Viniego
0
@Konfederat czemu wykluczasz kombo?
1
Koniecznie Andre Gomes musi się tam znaleźć!
1
Sędziuje zgodnie z przepisami, dawaj tego od nas xD
0
Nie dziwię się Pique, który mówił, że gwizdy na bernabeu i el prat to muzyka dla uszu. Mam nadzieję, że ich sędzia przekręci i madryt tv będzie miał materiał na film xD
0
Osobiście uważam, że Christensen był jedną z ważniejszych postaci w tym meczu i zasłużył na wyższe oceny. Miał słabsze momenty, ale zagrał bardzo dobre spotkanie i był kluczowy w destrukcji. Co do Araujo i De Jonga, to po ich wymianie piłek poszła kontra Napoli zakończona bramką. Ogromna niefrasobliwość Holendra. Czasami brakuje prostych środków i wybicia piłki na out.
4
@FutureFCBarcelona i bardzo dobrze, ja wychodzę z prostego założenia. Nikt nikogo nie zmusza do takiej pracy. Godziwe wynagrodzenie w takie dni i spoko, jak się nie podoba, to można zmienić pracę. Ja w głupim korpo też pracuję czasami w dni wolne od pracy, święta polskie i to zaakceptowałem wybierając taką pracę.
6
@Ptasior Tymczasem Robercik, "dej mnie na pusto to może trafie"
Strzela czasami ważne bramki, ale tak jak chociażby wczoraj, powinien zamknąć mecz strzelając na 2:0.
1
Barcelona Enrique nie pozwoliłaby tej Barcelonie Xaviego wyjść z własnej połowy przez 90 minut. Fakt. Nie opinia.
0
Jak widzę już gdzieś znajomość DNA Barcelony, to wiem że nie chciałbym tego trenera. Nie można już odgrzewać takich kotletów i liczyć na cud w postaci Pepa czy Luisa. Tutaj na wczoraj jest potrzebny, ktoś doświadczony, który wykorzysta potencjał składu, bo to że on jest to więcej niż pewne, a dodatkowo przyjdzie z profesjonalistami, którzy prowadzenia treningów i rozgrzewki nie uczyli się na kursach youtubowych.
0
@katalonczyk987 Peña potrzebuje przed sobą obrony a nie dziurawego sera. W niektórych momentach pokazuje że potrafi dać coś extra, ale przy takich problemach w defensywie ciężko wymagać czystych kont
1
Nie róbcie nadziei
0
Presezon i Puchar Gampera będzie grała Barcelona B, bo cały skład przygotowany przez sztab Xaviego będzie leczył kontuzje do listopada
0
Spokojnie, Generał powiedział, że odejdzie jak nie będzie już nic dawał Barcelonie. Nie możliwe, że się będzie trzymał stołka przecież do końca sezonu, chociaż może musimy jeszcze odpaść z Napoli, ale za to drużyna jest w budowie i za rok triplete to z palcem w nosie.
0
Aż mi się przypomina Podebeskidzie, prowadzisz? Strać X bramek żeby przegrać/zremisować
5
Jeszcze jakieś pytania? Bo się spieszę zlecić telewizji klubowej nagranie filmiku o tym jak to sędziowie i piłkarze szkalują Viniego
3
Kiedy pojawiły się pierwsze sygnały, że ten projekt ma złego PMa, trzeba było go wywalić, póki był czas na ratowanie sezonu. Obecnie zaprzepaściliśmy szansę na 2 z 4 trofeów, gra wcale nie wygląda lepiej, z każdą porażką morale będą gorsze, a i wizerunkowo będzie co raz ciężej kogoś ściągnąć tutaj. Zaraz odpadamy z Ligi Mistrzów, a czołówka La Liga odjechała. Zespół miał być już zbudowany i "konkurencyjny", a na konferencji padają w kółko te same frazesy. To, że Xavi nie będzie trenerem w sezonie 2024/2025 to oczywiste, ale pytanie, czy z obecnego składu i sezonu nie dało się wyciągnąć chociaż Copy del Rey.
8
Niech zgłoszą kradzież punktów Almerii przy okazji
4
Jak po czymś takim nie zawieszą tych patałachów to już nie ma nadziei dla hiszpańskiej piłki. W prawie każdym meczu się jakiś idiota kompromituje, ale tutaj mają czarno na białym, że to albo szczyt głupoty, albo realna (hehe) chęć wpłynięcia na wynik. Almeria niestety jest za małym klubem, żeby walczyć z takim gigantem, ale mam nadzieję że i tak uda im się jakieś konsekwencje dla sędziego wywalczyć.
2
Czekam na filmik real madryt tv, szkalujący sędziego za błędy w meczu z Almerią, przecież będą obiektwyni prawda?
9
A co z absorbowaniem uwagi Araujo przez gracza na spalonym?
1
Ze szczęściem Xaviego, będzie para Girona Atletico. Dla Barcelony już nie słabej drużyny, więc może nie być kolorowo.
2
Jesteś problemem. Pozostań legendą i odejdź z klasą
0
@DonMatteo901 Akurat CPK to totalny idiotyzm, ale ja zapytam inaczej. Dlaczego pis przez 8 lat nie wybudował tej elektrowni atomowej? Mieli wszystko od sądów, przez spółki skarbu państwa, a o idelanych pretekstach nie wspominając? Dlaczego co zmiana władzy to jest mowa o atomie, ale nikt go nigdy nie buduje?
13
@HighestInTheRoom faktycznie jest ogromna różnica między partami, obie mają w dupie Polaków, najważniejsze jest napchanie własnych portfeli i stwarzanie pozorów bycia lepszym od drugiej strony.
6
Dawać za Xaviego kogoś z DNA Barcy, najlepiej trenującego El Vaginelle albo inne Los Duperelle, może tym razem siła przyjaźni zwycięży.
2
Barcelona się chyba DNA frajerstwa zaraziła od psg. Laporta, weź chłopie zrób to co musisz
0
@TheNekro94 mówiąc o DNA chodzi mu o DNO
0
Jak ja nienawidzę hipokryzji.
1
Mroczne czasy nastały dla kibiców Barcelony. Cieszymy się ze zwycięstwa z Osasuną, wiedząc, że czeka na nas rozpędzony Real. Co by nie mówić to Xavi ma niesamowite szczęście, derby Madrytu to jednak duży wysiłek, który nawet jeżeli nie spowolni śmietankowych to uderzy mocno w obie ekipy, więc teoretycznie we wszystkich rozgrywkach może to wyjść na korzyść Barcy, ale czy uda się cokolwiek poza Pucharem Gampera dodać do gabloty? Nie sądzę, ale mam nadzieje że jutro o tej porze będę musiał odszczekać to ostatnie.